Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλά είμαι μωρό μου  :smitten: :smitten:,εδώ αραχτη και διαβάζω κάποια  θεματακια σε ένα site  και γελάω :2funny: :2funny: ,στην δουλειά είσαι ???? ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Στη δουλεια και παλι,κανενας δεν μου δινη ρεπο εμενα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Στη δουλεια και παλι,κανενας δεν μου δινη ρεπο εμενα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Μην μου αγχώνεσαι ματάκια μου ;) ;) , θα σε ξεκουράσω εγώ μετά την πρόσληψη μου  :rockon: :rockon:,
Ελπίζω να έχεις και κανένα δωμάτιο για την εξυπηρέτηση πελατών ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μην μου αγχώνεσαι ματάκια μου ;) ;) , θα σε ξεκουράσω εγώ μετά την πρόσληψη μου  :rockon: :rockon:,
Ελπίζω να έχεις και κανένα δωμάτιο για την εξυπηρέτηση πελατών ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Υπαρχη δωματιο δηλαδη με καθε .......(αγορα),δωρο μια  :pipa1: η  :knockinb:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δηλαδη με καθε .......(αγορα),δωρο μια  :pipa1: η  :knockinb:




Χα χα χα χα χα είπαμε Ξανθιά είμαι όχι χαζή  :rockon:, Νιαου βεβαία αναλόγως την αγορά, αν είναι πάνω τον 50 ευρώ άντε μια :pipa1:          αν είναι πάνω από 100 τότε σίγουρα το άλλο …… :knockinb:
Έτσι θα έχεις και φοροαπαλλαγή αλλά θα σε προτιμάνε και η πελάτες σου ……… :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:




Τί σήμα κολλάει μια ξανθιά πάνω σε ένα μηχανάκι;

Σιγά τις πόρτες.
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
καλημέρα στό Εμιρατο τής Αγκύρας..............
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Χα χα χα χα χα είπαμε Ξανθιά είμαι όχι χαζή  :rockon:, Νιαου βεβαία αναλόγως την αγορά, αν είναι πάνω τον 50 ευρώ άντε μια :pipa1:          αν είναι πάνω από 100 τότε σίγουρα το άλλο …… :knockinb:
Έτσι θα έχεις και φοροαπαλλαγή αλλά θα σε προτιμάνε και η πελάτες σου ……… :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:




Τί σήμα κολλάει μια ξανθιά πάνω σε ένα μηχανάκι;

Σιγά τις πόρτες.
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξανθια  :think: αλλα με πολυ επιχηρειματικο μυαλο, για την πελατεια και την εφορια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • 5299ff.jpg
    5299ff.jpg
    195,1 KB · Εμφανίσεις: 51

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ξανθια  :think: αλλα με πολυ επιχηρειματικο μυαλο, για την πελατεια και την εφορια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ειδές βρε ;) :grin: ??? με εμένα υπάλληλο δεν θα φοβάσαι και το Σ.Δ.Ο.Ε  :rockon: θα τους κουμανταρο πιστεύω :boobies: , εκτός κι αν σου στείλουν τίποτα Ξανθιές οπότε εκεί αναλαμβάνεις εσύ ……. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ειδές βρε ;) :grin: ??? με εμένα υπάλληλο δεν θα φοβάσαι και το Σ.Δ.Ο.Ε  :rockon: θα τους κουμανταρο πιστεύω :boobies: , εκτός κι αν σου στείλουν τίποτα Ξανθιές οπότε εκεί αναλαμβάνεις εσύ ……. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ειναι να μην τους φοβασαι αυτους, οχι εσενα μονο  :zfuck:αλλα και εμενα,ειχαν ερθη περσι δυο ξανθιες και ενας αντρας αλλα αυτες ηταν χειροτερες απο τον κουασιδομο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ειναι να μην τους φοβασαι αυτους, οχι εσενα μονο  :zfuck:αλλα και εμενα,ειχαν ερθη περσι δυο ξανθιες και ενας αντρας αλλα αυτες ηταν χειροτερες απο τον κουασιδομο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εκείνη την ώρα δεν σκέφτεσαι ομορφιά σκέφτεσαι επαγγελματικά ……. :dancing:
Της τρατάρης ένα αναψυκτικό με ένα βιαγκρα μέσα η έναν καφέ  ;), τους βάζεις και μια τσόντα στον υπολογιστή δήθεν τυχαία  :fuck1:, και μετά από ένα 5 λεπτό της ρωτάς που είχαμε μήνη ?????? :think: :think:
Και τότε το συζητάμε το θέμα για το οποίο ηρθαν :tits2: ,,,, καλέ τι μυαλό έχω η γυναικά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτά να βλέπει ο Μαρουλοτεκναρος για να δει τι έχασε μέσα από τα πόδια του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εκείνη την ώρα δεν σκέφτεσαι ομορφιά σκέφτεσαι επαγγελματικά ……. :dancing:
Της τρατάρης ένα αναψυκτικό με ένα βιαγκρα μέσα η έναν καφέ  ;), τους βάζεις και μια τσόντα στον υπολογιστή δήθεν τυχαία  :fuck1:, και μετά από ένα 5 λεπτό της ρωτάς που είχαμε μήνη ?????? :think: :think:
Και τότε το συζητάμε το θέμα για το οποίο ηρθαν :tits2: ,,,, καλέ τι μυαλό έχω η γυναικά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτά να βλέπει ο Μαρουλοτεκναρος για να δει τι έχασε μέσα από τα πόδια του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και πολυ μυαλο ωραια τα λες,αλλα εκεινη την ωρα που να το βρης το βιαγκρα (μιας και ως τωρα δεν με χρειαστηκε)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εκείνη την ώρα δεν σκέφτεσαι ομορφιά σκέφτεσαι επαγγελματικά ……. :dancing:
Της τρατάρης ένα αναψυκτικό με ένα βιαγκρα μέσα η έναν καφέ  ;), τους βάζεις και μια τσόντα στον υπολογιστή δήθεν τυχαία  :fuck1:, και μετά από ένα 5 λεπτό της ρωτάς που είχαμε μήνη ?????? :think: :think:
Και τότε το συζητάμε το θέμα για το οποίο ηρθαν :tits2: ,,,, καλέ τι μυαλό έχω η γυναικά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτά να βλέπει ο Μαρουλοτεκναρος για να δει τι έχασε μέσα από τα πόδια του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα Ευάκι  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: και υπόλοιπη παρέα. Τιποτε δεν έχει χαθεί ακόμα, ποτέ δεν είναι αργά!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Μαρουλια
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και πολυ μυαλο ωραια τα λες,αλλα εκεινη την ωρα που να το βρης το βιαγκρα (μιας και ως τωρα δεν με χρειαστηκε)




Εμ για τέτοιες περιπτώσεις είπαμε ότι χρειάζεται το βιαγκρα αγάπη μου  ;), δεν είπαμε ντε και καλά ότι το χρειάζεσαι εσύ :tickedoff: , αλλά που μυαλό  :headbang:????? και μετά λένε εμένα χαζοξανθια κάποιοι από εδώ μέσα :headbang: …… Αλλά που θα πάει  τον IQ τον μισώ και δεν του ανάβω ούτε ένα κεράκι :headbang: …. Ενώ στον Μαρούλια αγάπη μου ολόκληρη λαμπάδα του έχω ταγμένη κάθε βδομάδα  στον ίδιο Άγιο ( IQ) για αυτό το αγόρι μου τα καταφέρνει όλα ………. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημέρα Ευάκι  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: και υπόλοιπη παρέα. Τιποτε δεν έχει χαθεί ακόμα, ποτέ δεν είναι αργά!!!




Μπα μπα μπα μπα καλέ ξύπνησε το αγοράκι μου το όμορφο  :think:???? και ότι είχαμε την κουβέντα σου  :rockon:,  μωρό μου εσύ  :boobies:. γουτσού γουτσου μωλε :boobies: . αχ τι θα έκανα χωρίς εσένα ????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom