Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μπα μπα μπα μπα καλέ ξύπνησε το αγοράκι μου το όμορφο  :think:???? και ότι είχαμε την κουβέντα σου  :rockon:,   μωρό μου εσύ  :boobies:. γουτσού γουτσου μωλε :boobies: . αχ τι θα έκανα χωρίς εσένα ????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχω ξυπνήσει από νωρίς, αλλά έχω πρόβλημα με το δίκτυο και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Χωρίς εμένα δε γίνεται τίποτα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εμ για τέτοιες περιπτώσεις είπαμε ότι χρειάζεται το βιαγκρα αγάπη μου  ;), δεν είπαμε ντε και καλά ότι το χρειάζεσαι εσύ :tickedoff: , αλλά που μυαλό  :headbang:????? και μετά λένε εμένα χαζοξανθια κάποιοι από εδώ μέσα :headbang: …… Αλλά που θα πάει  τον IQ τον μισώ και δεν του ανάβω ούτε ένα κεράκι :headbang: …. Ενώ στον Μαρούλια αγάπη μου ολόκληρη λαμπάδα του έχω ταγμένη κάθε βδομάδα  στον ίδιο Άγιο ( IQ) για αυτό το αγόρι μου τα καταφέρνει όλα ………. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τρεχω να το παρω να εχω αν τυχη τετοια περιπτωση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Έχω ξυπνήσει από νωρίς, αλλά έχω πρόβλημα με το δίκτυο και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Χωρίς εμένα δε γίνεται τίποτα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αφού ξέρεις ότι μετά από εσένα το χάος μωρό μου  :rockon:, δεν υπάρχει δεύτερος :rockon: …. Αχ Μαρουλοτεκναρε θα πάρω τηλεφωνώ στην εταιρία  που σου παρέχει το ιντερνετ να κάνω παράπονα :tickedoff: , πιστεύω να με ακουσουν επειδή είμαι Ξανθιά ,Πανέξυπνη και όμορφη πάνω απ όλα γαλή και θα στο κάνουν να πηγαίνει σφαίρα το Νετ σου …… :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Η ξανθιά που κλειδώθηκε έξω

- "Βοήθεια", φωνάζει μιά ξανθιά σε έναν περαστικό.
- "Τί συμβαίνει;" της απαντά εκείνος.
- "Βοηθήστε με σας παρακαλώ κύριε. Έχω κλειδωθεί έξω από το αμάξι μου που βρίσκεται λίγο πιο κάτω."
- "Δεσποινίς μου", της απαντάει, "δεν μπορώ να κάνω τίποτα, δεν είμαι κλειδαράς. Εδώ όμως είναι το σπίτι μου και μπορώ να σας δώσω ένα σύρμα για να μπορέσετε να ανοίξετε την ασφάλεια της πόρτας".
Παίρνει λοιπόν το σύρμα η ξανθιά και φεύγει.
Μετά απο λίγο χτυπάει το κουδούνι του κυρίου ένας φίλος του, σκασμένος στα γέλια.
- "Τι έγινε;", τον ρωτάει.
- "Να", λέει ο άλλος, "εδώ παρακάτω είναι μια ξανθιά που προσπαθεί να ανοίξει την ασφάλεια ενός αυτοκινήτου με ένα σύρμα."
- "Και που βλέπεις το αστείο;", ρωτάει ο κύριος.
- "Στο ότι μέσα στο αυτοκίνητο είναι άλλη μια ξανθιά που κουνάει τα χέρια της λέγοντας:
- Λίγο πιο δεξιά, λίγο πιο αριστερά.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τρεχω να το παρω να εχω αν τυχη τετοια περιπτωση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Πάρε μωρό μου παραπάνω κουτιά να ρίξουμε στον αυτόματο πωλητη μερικά  :rockon:, σκέψου τι θα γίνετε μετά από έναν καφέ που θα παίρνει ο κάθε ένας ……… :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πάρε μωρό μου παραπάνω κουτιά να ρίξουμε στον αυτόματο πωλητη μερικά  :rockon:, σκέψου τι θα γίνετε μετά από έναν καφέ που θα παίρνει ο κάθε ένας ……… :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι θα γινη, το πολυ πολυ ορμανε σε οποια βρεθη μπροστα τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
αγαπημενε μαρουλια.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλε evaki niaou niaou!! :rockon: :rockon:
τι μερες να περασω για να κανοθμε παρεα? :knockinb: :dancing:
Τό ίδιο σκέπτομαι και γώ!!!
Αλλα άσε ρε μην φύγουμε με αγγούρια γεμιστά με μαρούλια, και λεμε "-oκi oκi sto kolos mou!"  :o
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τό ίδιο σκέπτομαι και γώ!!!
Αλλα άσε ρε μην φύγουμε με αγγούρια γεμιστά με μαρούλια, και λεμε "-oκi oκi sto kolos mou!"  :o

Καλημέρα φίλε Θερμογιαννε!! Καλομελέτα και σου έρχονται!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημέρα στα καλλίτερα παιδιά!!!  :2funny:
Γεία σου Ευάκι.  :kissass:







Καλημερα  και σε σενα  καυτέ μου Θερμογιαννε , μην φοβάσαι και τα αγγούρια τα έχουμε για της σαλάτες , είπαμε μαγείρισσες είμαστε όχι Βιαστές….. Τώρα το άλλος τα τρωει και ζορίζετε και άλλος τα τρωει και δροσίζετε το ξέρεις δεν χρειάζεται να στο πω εγώ ,. Βεβαία αν φοβάσαι να έρθεις από το μαγαζί για λόγω ασφαλείας τον αγγουριών μας σε διαβεβαιω ότι τα έχουμε καλά κριμένα και τα διαθέτουμε μόνο σε αυτούς που τα θέλουν , Με το ζόρι δεν κάνουμε κάτι. Ξέρεις πόσο σε αγαπάμε  και αν είναι να σε βιάσουμε με άλλο τρόπο πολύ ευχαρίστως , αλλά έχεις πάει και λαϊκή να δεις πόσο έχουν πάει τα αγγουράκια ?????? Σιγά τώρα μην τα χαλαλίζαμε δεξιά και αριστερά απαπαπαπαπαπα αυτή η ακρίβεια της λαϊκής ,,, Άσε που και τα Μαρούλια είναι ακριβά οπότε και από εκεί άκυρο μωρό μου ………
Όταν θα  έρθεις θα ενημερώσεις μια δυο μέρες πριν να σου φτιάξω εγώ προσωπικά με τα χεράκια μου το αγαπημένο σου φαγητό , (ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ) …. Θα γλυφής και τα δαχτυλάκια σου ,,,,,,,, φιλάκια καλό Σ,Κ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλημερα  και σε σενα   καυτέ μου Θερμογιαννε , μην φοβάσαι και τα αγγούρια τα έχουμε για της σαλάτες , είπαμε μαγείρισσες είμαστε όχι Βιαστές….. Τώρα το άλλος τα τρωει και ζορίζετε και άλλος τα τρωει και δροσίζετε το ξέρεις δεν χρειάζεται να στο πω εγώ ,. Βεβαία αν φοβάσαι να έρθεις από το μαγαζί για λόγω ασφαλείας τον αγγουριών μας σε διαβεβαιω ότι τα έχουμε καλά κριμένα και τα διαθέτουμε μόνο σε αυτούς που τα θέλουν , Με το ζόρι δεν κάνουμε κάτι. Ξέρεις πόσο σε αγαπάμε  και αν είναι να σε βιάσουμε με άλλο τρόπο πολύ ευχαρίστως , αλλά έχεις πάει και λαϊκή να δεις πόσο έχουν πάει τα αγγουράκια ?????? Σιγά τώρα μην τα χαλαλίζαμε δεξιά και αριστερά απαπαπαπαπαπα αυτή η ακρίβεια της λαϊκής ,,, Άσε που και τα Μαρούλια είναι ακριβά οπότε και από εκεί άκυρο μωρό μου ………
Όταν θα  έρθεις θα ενημερώσεις μια δυο μέρες πριν να σου φτιάξω εγώ προσωπικά με τα χεράκια μου το αγαπημένο σου φαγητό , (ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ) …. Θα γλυφής και τα δαχτυλάκια σου ,,,,,,,, φιλάκια καλό Σ,Κ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Να έλθω μαζί με τον φίλο geiasou?  :dancing:
:think: Αλλα πρώτη φορά ακούω σε γατόσπιτο να σερβίρουν κρεατόσουπα!!!
Θα σας φέρω ψαράκια αν είναι... να τα φάτε με καρδιά μαρουλιου!!!  :2funny: Αλλα τρίο μάρε!!!  ;)


Επίσης καλό Σ/Κ σε σένα και σε όλους!!! :birdman:
 

Επισκέπτης



      Καλημερα σε ολη την παρεα.
Καλημερα ευακι :-* :-* :-*
Καλημερα   μαρουλομπουμπουκι μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλημέρα...

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Μαριαννα 
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
Καλημέρα... :cheesy:

163660-baria-amartia.jpg
[/img]
kαλημερα..... ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 03.jpg
    03.jpg
    132,2 KB · Εμφανίσεις: 65
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom