Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10


Αχ Μαρουλοτεκναρε  μου πρέπει να το ομολογήσω Ναι αν θυμάσαι πριν μερικά χρόνια που προσπάθησα να μάθω Αγγλικά ηρθε εκεί η ΜαριαννΑθηνη και μου επιτέθηκε βάναυσα και βάρβαρα, από τότε δεν ξανάπιασα βιβλίο αγγλικών , δες πως μου το έριξε της δύσμοιρης γατούλας  ακόμα πονάει το μασελακι μου Νιαου Νιαου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:         
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Απο το λιγο που βλεπω απο δω....εχουν "ισχυρα"  οπλα γι αυτο και θα παραδοθω αμεσωs!!!!!!!!!
προβλεπεται να με κυκλωσουν απ ολεs τιs μεριεs!!!!!!!!!!  Δεν θα μεινει τιποτα....ορθιο!!!!!!
Προτιμοτερο να παραδοθης αλλιως πανε τα βαζα και τα πολυφωτα
 

Συνημμένα

  • Niaoy Home.jpg
    Niaoy Home.jpg
    77,9 KB · Εμφανίσεις: 22

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Προτιμοτερο να παραδοθης αλλιως πανε τα βαζα και τα πολυφωτα
Βλεπω βλεπω...........Πρεπει να ειναι πανυψηλη ρε συ!!!!!!!!!
Και απ οτι κρινω..........και η Μαριαννα..............δεν θα μαs χωραει το κρεβατι
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τί άβαταρ είναι αυτό ρε Εύα. Πού είναι οι βυζάρες??? ;)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Προτιμοτερο να παραδοθης αλλιως πανε τα βαζα και τα πολυφωτα
Παραδώσου λοιπόν...
Άνευ όρων μωρό μου...
Μην προβάλλεις αντίσταση...
Μπορεί να πληγωθείς....

Σνιάρφ!!!!!!! Σνιάρφ!!!!

Καλησπέρα στις γυναικάρες και στην υπόλοιπη παρέα...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αχ Μαρουλοτεκναρε  μου πρέπει να το ομολογήσω Ναι αν θυμάσαι πριν μερικά χρόνια που προσπάθησα να μάθω Αγγλικά ηρθε εκεί η ΜαριαννΑθηνη και μου επιτέθηκε βάναυσα και βάρβαρα, από τότε δεν ξανάπιασα βιβλίο αγγλικών , δες πως μου το έριξε της δύσμοιρης γατούλας  ακόμα πονάει το μασελακι μου Νιαου Νιαου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:           

Δεν ήταν για τα αγγλικά ξανθιά γαλή!! Αν δε με απατά η μνήμη μου, ήταν γιατί προσπάθησες να με παρασύρεις στο σπίτι σου για να σε μάθω, δήθεν τάχα μου, πως να μετράς μεχρι το 10 χωρίς να χρησιμοποιείς τα δάκτυλά σου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Παραδώσου λοιπόν...
Άνευ όρων μωρό μου...
Μην προβάλλεις αντίσταση...
Μπορεί να πληγωθείς....

Σνιάρφ!!!!!!! Σνιάρφ!!!!

Καλησπέρα στις γυναικάρες και στην υπόλοιπη παρέα...



Καλησπερα ομορφε..... καλα εισαι ????? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πώς να στον φτιάξουμε μωρό μου ??? :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Σου εχω απολυτη εμπιστοσυνη μωρο μου.......Θα αφεθω στη τεχνη σου και στη γοητεια σου......
Ασε ελευθερη τη δημιουργικη φαντασια σου και ολα τ αλλα..................
Λεs να μην τα καταφερουμε????????????? 


Παρολιγο να το ξεχασω!!!!!!!!!!!!!  μη βαλειs ζαχαρη.......κι αλλη...........Αρκειs εσυ!!!!!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα ομορφε..... καλα εισαι ????? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Γειά σου Ευάκι!!!! (μάλλον έπρεπέ να πω καλησπέρα για να μη σου θυμίσω το πένθος σου...  :2funny: :2funny:)

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κουκλίτσα μου... :-* :-* :-* :-*
Δεν είμαι και στα καλύτερα μου σήμερα... μάλλον ξύπνησα άσχημα και άφησα τον αριστοκρατικό Σιαμέζο Γατούλη (Σνιάρφ!!) στη ντουλάπα μου μαζί με το καλοσιδερωμένο μου κοστούμι... και βάφτηκα με τα "χρώματα του πολέμου" σαν Κακός Ινδιάνος που είμαι (Ουγκ!!) :ak: :ak:... Ωστόσο με εκθαμβωτικές και ευγενικές θυληκές παρουσίες όπως εσύ δεν μπορώ να μην είμαι αβρός και ευγενικός... Εξάλλου τους τρόπους μου τους έχω πάντα στο πορτοφόλι μου για να μην τους ξεχνάω... και όταν συνομιλώ με άλλες ψιψίνες να δείχνω επίπεδο Σνιάρφ!!! Σνιάρφ!!!!! :smitten: :smitten:

Εσύ πως είσαι σήμερα ομορφιά απερίγραπτη???? κανένα ανεκδοτάκι?????????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλό βράδυ σε όλη την παρέα και ιδιαίτερα στη Μαριάννα, τη μεγάλη μου αδυναμία :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:, και στην Εύα που ξέρει από καλό καφέ ;) ;) ;) ;) ;) ;) !!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σου εχω απολυτη εμπιστοσυνη μωρο μου.......Θα αφεθω στη τεχνη σου και στη γοητεια σου......
Ασε ελευθερη τη δημιουργικη φαντασια σου και ολα τ αλλα..................
Λεs να μην τα καταφερουμε????????????? 


Παρολιγο να το ξεχασω!!!!!!!!!!!!!  μη βαλειs ζαχαρη.......κι αλλη...........Αρκειs εσυ!!!!!!!


Μην μου φοβάσαι αγαπούλα μου , θα σου έχω εγώ το μηχανάκι για το ζάχαρο δίπλα και της ταινίες  και θα σου παίρνω το ζάχαρο ανά μια ώρα …. Είναι μια ευγενική χορηγία του Μαρουλοτεκναρου Α.Ε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευκαιρία να δω αν είναι και ληγμένο , γιατι  απ αυτόν όλα να τα περιμένεις  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Γλυκι βραστο με στριχνινη αφου δεν θελη ζαχαρη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γεια σου φτερο του πολεμου ινδιανε
Γειά σου Γιώργο!!!!!!!! Που το ήξερες ρε μπαγάσα πως αγωνίζομαι στην κατηγορία του φτερού... επειδή είπα πως είμαι κοντός και άσχημος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γειά σου Γιώργο!!!!!!!! Που το ήξερες ρε μπαγάσα πως αγωνίζομαι στην κατηγορία του φτερού... επειδή είπα πως είμαι κοντός και άσχημος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κοντος και ασχημος τωρα το λες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:σε ποια κατηγορια να σε εβαζα βαρεων βαρων η σουμο  ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μην μου φοβάσαι αγαπούλα μου , θα σου έχω εγώ το μηχανάκι για το ζάχαρο δίπλα και της ταινίες  και θα σου παίρνω το ζάχαρο ανά μια ώρα …. Είναι μια ευγενική χορηγία του Μαρουλοτεκναρου Α.Ε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευκαιρία να δω αν είναι και ληγμένο , γιατι  απ αυτόν όλα να τα περιμένεις  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Απ αυτο το....ζαχαρο δεν κινδυνευει ο οργανισμοs κοριτσι μου.........Δεν πεθανε κανειs απ αυτο........μαλλον ανασταση κανει!!!!!!!!!!!!!
Βρε τον Μαρουλοτεκναρο  χαχαχαχαα  τα αφηνει ληγμενα ????????
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Γειά σου Ευάκι!!!! (μάλλον έπρεπέ να πω καλησπέρα για να μη σου θυμίσω το πένθος σου...  :2funny: :2funny:)

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κουκλίτσα μου... :-* :-* :-* :-*
Δεν είμαι και στα καλύτερα μου σήμερα... μάλλον ξύπνησα άσχημα και άφησα τον αριστοκρατικό Σιαμέζο Γατούλη (Σνιάρφ!!) στη ντουλάπα μου μαζί με το καλοσιδερωμένο μου κοστούμι... και βάφτηκα με τα "χρώματα του πολέμου" σαν Κακός Ινδιάνος που είμαι (Ουγκ!!) :ak: :ak:... Ωστόσο με εκθαμβωτικές και ευγενικές θυληκές παρουσίες όπως εσύ δεν μπορώ να μην είμαι αβρός και ευγενικός... Εξάλλου τους τρόπους μου τους έχω πάντα στο πορτοφόλι μου για να μην τους ξεχνάω... και όταν συνομιλώ με άλλες ψιψίνες να δείχνω επίπεδο Σνιάρφ!!! Σνιάρφ!!!!! :smitten: :smitten:

Εσύ πως είσαι σήμερα ομορφιά απερίγραπτη???? κανένα ανεκδοτάκι?????????





Τι σου κάνανε μωρό μου και ξύπνησες άσχημα και έβαλες την στολή του κακού και ειδικά σήμερα ??????
Εγώ μια χαρά είμαι . ξύπνησα το πρωί με χαρά και τσαχπινιά έκανα το ντουζακι μου ιπια το καφεδάκι μου ασχολιθικα με τα σκυλάκια μου , και μετά σιγά σιγά και με τσαχπινιά σκέρτσο και ναζακια  ηρθα στην δουλειά που παραλίγο να μην έρθω διότι στον δρόμο παρολιγων να μου πέσει ένας χαζός με μια μηχανή πάνω μου και να τον μαζεύουμε με τα κουταλάκια , Αλλά όλα καλά……  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


1ον(Εξάλλου τους τρόπους μου τους έχω πάντα στο πορτοφόλι μου για να μην τους ξεχνάω...)

Τι εννοείς με αυτό ???? διότι είμαι λίγο Ξανθιά :think: :think: :think:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Κοντος και ασχημος τωρα το λες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:σε ποια κατηγορια να σε εβαζα βαρεων βαρων η σουμο  ;) ;)
Το έχω ξαναπεί (Ευάκι μου, μωράκι μου δεν είμαι και Κουασιμόδος πάντως... :-* :-* :-* :-*)

Ή βαριεστημένων βαρών ή φούμο (τα χρώματα του πολέμου που λέγαμε...) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευάκι παρόλα αυτά για σένα και την Μαριάννα μπορεί να μην πιάνω τα υψηλά στάνταρ του Μαρουλοτέκναρε, αλλά παραμένω ένας αριστοκρατικός Σιαμέζος Γατούλης.... Σνιάρφ!!!!!! Σνιάρφ!!!!!!!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom