Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μωράκι μου από τα χεράκια μου θα στον σερβίρω τον καφέ και η άλλη το νεράκι . Πασάς στα Γιάννενα θα αισθανθείς μην αγχώνεσαι , άσε που θα σου κάνουμε χαλαρωτικό μαsαζάκι με λαδακι όχι γρασο όπως βαζουν κάποιες άλλες ονόματα μην λέμε , και μετά θα σου τρίβουμε τα βυζάκια μας πάνω στον λαδωμένο σου <<κούνελο>>  και μετά η μια πάνω στο τραπέζι με ανοιχτά τα πόδια θα την γλύφεις καθώς είσαι εσύ καθισμένος στην καρέκλα και η άλλη θα είναι από κάτω από το τραπέζι  και θα περιποιείται τον <<κούνελο >> σου ……. Τώρα αν θέλεις  και κάτι άλλο μπορείς να μας το πεις ελευθέρα και χωρίς αναστολές Νιαου Νιαου Νιαου Νιαου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
Καφες θα ειναι γλυκο(του κουταλιου) της γλωσσας αλλα μαλλον παρτουζοκαφες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καφες θα ειναι γλυκο(του κουταλιου) της γλωσσας αλλα μαλλον παρτουζοκαφες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οπωs και ναναι........εχω απολυτη εμπιστοσυνη στα εμπειρα χερια και χειλια των ναζιαρογατουλων..........
Ειμαι σιγουροs για την αποαλυση...................Ναχα μια τζουρα τωρα.........Ααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Έτσι σε θέλω ΒΑΡΒΑΤΕ άντρα μου , Πολύ σκληρό …… :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σε καλοδεχτεί και ο αδερφός μου μια που θα έρθεις να με δεις βαρβάτε μου από κοντά και έτσι για να δεις τι γαλλική πως την ομιλώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Τη γαλλική σίγουρα την κατέχεις και μάλιστα από οτι είδα την "ομιλείς" άπταιστα!!!
Με τα αγγλικά πως τα πας; Τα κατέχεις ναι ή ού;
Πως θα μετέφραζες το περίφημο: Τhree is a "company", four is a crowd;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τη γαλλική σίγουρα την κατέχεις και μάλιστα από οτι είδα την "ομιλείς" άπταιστα!!!
Με τα αγγλικά πως τα πας; Τα κατέχεις ναι ή ού;
Πως θα μετέφραζες το περίφημο: Τhree is a "company", four is a crowd;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οσο πιο πολλοι  τοσο πιο καλα...........Να γινουμε μια μεγαλη οικογενεια!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οπωs και ναναι........εχω απολυτη εμπιστοσυνη στα εμπειρα χερια και χειλια των ναζιαρογατουλων..........
Ειμαι σιγουροs για την αποαλυση...................Ναχα μια τζουρα τωρα.........Ααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ
Τζουρα τι, καφε η κατι αλλο
 

Συνημμένα

  • Eva work 01.jpg
    Eva work 01.jpg
    50,3 KB · Εμφανίσεις: 21

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αν πετύχει τότε: The pleasure is all mine!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Μαρουλοτεκναρε τώρα θέλεις μετάφραση σε αυτό που έγραψες ????? :think: :think: :think:
Α άκου να σου πω δεν θα με κάνεις εσύ να κάψω φλάντζα η γυναικά με τα ερωτήματα σου στην αγγλική σου διαλεκτό εντάξει ??????? :s&m_2:
Άκου εκεί :s&m_2: …… άμα θες να σου απαντήσω έλα στην Αγκύρας και θα σε κάνω να ξεχάσεις και αυτά που έμαθες …………………… :tits2: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλοτεκναρε τώρα θέλεις μετάφραση σε αυτό που έγραψες ????? :think: :think: :think:
Α άκου να σου πω δεν θα με κάνεις εσύ να κάψω φλάντζα η γυναικά με τα ερωτήματα σου στην αγγλική σου διαλεκτό εντάξει ??????? :s&m_2:
Άκου εκεί :s&m_2: …… άμα θες να σου απαντήσω έλα στην Αγκύρας και θα σε κάνω να ξεχάσεις και αυτά που έμαθες …………………… :tits2: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb:

Σε απλά Ελληνικά, θα πω το δεσπότη Παναγιώτηη;; :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μαρουλοτεκναρε τώρα θέλεις μετάφραση σε αυτό που έγραψες ????? :think: :think: :think:
Α άκου να σου πω δεν θα με κάνεις εσύ να κάψω φλάντζα η γυναικά με τα ερωτήματα σου στην αγγλική σου διαλεκτό εντάξει ??????? :s&m_2:
Άκου εκεί :s&m_2: …… άμα θες να σου απαντήσω έλα στην Αγκύρας και θα σε κάνω να ξεχάσεις και αυτά που έμαθες …………………… :tits2: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb:
Και να συμπληρωσω εκει οχι δασκαλα ειμαι αλλα ΠΡΥΤΑΝΗΣ  :pipa1: :zfuck: :pipa2:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μαρουλοτεκναρε τώρα θέλεις μετάφραση σε αυτό που έγραψες ????? :think: :think: :think:
Α άκου να σου πω δεν θα με κάνεις εσύ να κάψω φλάντζα η γυναικά με τα ερωτήματα σου στην αγγλική σου διαλεκτό εντάξει ??????? :s&m_2:
Άκου εκεί :s&m_2: …… άμα θες να σου απαντήσω έλα στην Αγκύρας και θα σε κάνω να ξεχάσεις και αυτά που έμαθες …………………… :tits2: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb: :tits2: :knockinb:

Θαρθω εγω Ευα μου γιατι θελω να ξεχασω και τ ονομα μου!!!!!!!!!!!!
Δεν λενε πωs....οταν πινειs ξεχναs?????
Εσενα θα πιω για να ξεχασω............
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παντωs την ματια τηs Μαριανναs στο περιπου την ειδα.........
Τηs Ευουλαs δεν φαινεται ρε γμτ
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και να συμπληρωσω εκει οχι δασκαλα ειμαι αλλα ΠΡΥΤΑΝΗΣ  :pipa1: :zfuck: :pipa2:




Μην τα λες όλα λατρεμένε μου γαταρε ,,,,,,,, αστον μέχρι να έρθει και θα έχει και ένα δώρο έκπληξη …… θα του δώσω και τον Μονέ δώρο  και ας ξέρω ότι η αφέντρα Μαριάννα Ντουβλη Βρετου Μαμαλακη και Νυν Μαρουλοτεκναριδου ) θα με μαστίγωση μέχρι να πω Έλεος ……….. Αλλά χαλάλι του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom