Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ναι....κατι μεταξυ παραμαουντ και φοξ.....


Καλημέρα σε όλους, Αμάν βρε Σανιμ  άκου εκεί παραμαουντ και φοξ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Βάλε καμιά καλύτερη κινηματογραφική εταιρία  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:. Τι κανείς αγόρι μου καλά είσαι ? :smitten: :smitten: :smitten:
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
ευα το mail box σου εισαι φισκααααα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε  δεν μπορουμε να μαθουμε κατι παραπανω απο pm.αδειασε να στο γεμισουμε εμειςςς
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ευα το mail box σου εισαι φισκααααα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε  δεν μπορουμε να μαθουμε κατι παραπανω απο pm.αδειασε να στο γεμισουμε εμειςςς




Μωρό μου δεν μπορώ να το αδειάσω διότι ως Ξανθιά κατάλαβες ότι χανω την διαδρομή μου στα Π.Μ  άσε που μου αρέσει να είναι γεμάτο-Μπουκωμένο – :boobies: :boobies: :boobies:
Έχει άλλη χάρη και άλλη πουτανια . Τώρα αν θες να ρωτήσεις κάτι μπορείς και μέσο του Θρεντ ….. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
γενικοτερες πληροφοριες,δικαιολογητικα :2funny:  :2funny: σπουδες,υποτροφιες,
φωτο σου βασικα ,στειλε μας κ το face να σε κανουμε add κ εκει...


:boobies:   :boobies:  επισκεψεις δεχεται γιατρινα ε?????
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευα θεά μου. :rockon: :rockon: :rockon: :-* :-* :-* :2funny: :2funny: :2funny:




Αγόρι μου λατρεμένο και Καβ…..ω τι κάνεις ????????? Μην μου λες τέτοια πράγματα πρωινιατικα και είμαι φουντωμένη η γυναικά και ξεσπάσω στον εργάτη του κήπου μου Και είναι και δυο μέτρα παλουκαρος    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
γενικοτερες πληροφοριες,δικαιολογητικα :2funny:  :2funny: σπουδες,υποτροφιες,
φωτο σου βασικα ,στειλε μας κ το face να σε κανουμε add κ εκει...


:boobies:   :boobies:  επισκεψεις δεχεται γιατρινα ε?????


Αγαπητε μου Πανθηρα 3 μμμμμμμμμ ωραίο νούμερο αν και περισσότερο ξεσικωνωμε με το νούμερο 69 πάνω σε μάντρα  και να με βλέπει και ο γείτονας :sunglasses: ….. Αν θες το βιοψολογραφικο μας όπως λέμε βιογραφικό μας θα το δεις το έχει γράψει πριν δυο τρεις σελίδες ο Αγαπημένος μας Μαρουλομπουμπουκοπαθιαρης Μαρουλιας σκέτο κλπ, Τώρα όσο για το face book κάποια στιγμή που θα συνευρεθούμε από κοντά να σου δείξω την ιατρική μου εκπαίδευση ως προς την Πεολειχία και στην σπάνια ασθένεια που ονομάζετε ρουφοκαβλιτιδα  και άνω και κάτω τουρλοκολιασμα το οποίο είναι μόνο ιδιότητα μου και έχω πάρει και βραβείο στης Τσιμπουκοδρομειες 2004 όχι που θα μου τους έτρωγε η Αγγελοπούλου ,,, Τότε θα στο δώσω από κοντά το φάρμακο σου ,,,, :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:



Υ/Σ Είμαι φουντωμένη οπότε πρόσεχε τι λες  Νιαου
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε μου Πανθηρα 3 μμμμμμμμμ ωραίο νούμερο αν και περισσότερο ξεσικωνωμε με το νούμερο 69 πάνω σε μάντρα  και να με βλέπει και ο γείτονας :sunglasses: ….. Αν θες το βιοψολογραφικο μας όπως λέμε βιογραφικό μας θα το δεις το έχει γράψει πριν δυο τρεις σελίδες ο Αγαπημένος μας Μαρουλομπουμπουκοπαθιαρης Μαρουλιας σκέτο κλπ, Τώρα όσο για το face book κάποια στιγμή που θα συνευρεθούμε από κοντά να σου δείξω την ιατρική μου εκπαίδευση ως προς την Πεολειχία και στην σπάνια ασθένεια που ονομάζετε ρουφοκαβλιτιδα  και άνω και κάτω τουρλοκολιασμα το οποίο είναι μόνο ιδιότητα μου και έχω πάρει και βραβείο στης Τσιμπουκοδρομειες 2004 όχι που θα μου τους έτρωγε η Αγγελοπούλου ,,, Τότε θα στο δώσω από κοντά το φάρμακο σου ,,,, :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:



Υ/Σ Είμαι φουντωμένη οπότε πρόσεχε τι λες  Νιαου

[/quote



ειμαι Πανθηρας κ χρειαζομαι προσοχη σου λεωωωωωω  :2funny:   :cheesy:
πριν ποσταρω διαβασα ετσι λιγο τι ελεγαν τα παιδια για σενα οποτε πηρα μια πρωη ιδεα..
οσο για την ιατρικη σου εκπαιδευση ναι ναι θα πρεπει να γινει ενα συνεδριο απο κοινου για να βγουν καποια συμπερασματα :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους . Καλησπερα σκανδιαλαρα ευα.
  Καλησπερα υπερτατε ερωτα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
καλησπερα ευακι καλησπερα μαριαννα τι ωρες δουλευετε σημερα να σας επισκεφτω? πολλα φιλακια
 

crazydevil

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπεραααα Μαριαννα
Καλησπερα Εβακι .Αντε και παλι εδω Εβακι.Οσο για αυτα που λεγαμε προχτες απο κοντα ειχες απολυτο δικιο!!!!!!!!!!!!!!
Φιλιααααααααααααααα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπερα σε ολους . Καλησπερα σκανδιαλαρα ευα.
  Καλησπερα υπερτατε ερωτα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Καλησπέρα γλυκύτατη Αφέντρα .
Πως είσαι ???????
Έμαθα ότι έκανες ένα σούπερ αυταρχικό πρόγραμμα στον Μαρουλομπουμπουκο που ακόμα δεν μπορεί να άνοιξη το Π.Σ του ……..
Λες τα τίναξε ?????? Και όχι τίποτα άλλο ακόμα περιμένω να μου γράψει το σπίτι στους Άνω Γαργαλιανους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπερα ευακι καλησπερα μαριαννα τι ωρες δουλευετε σημερα να σας επισκεφτω? πολλα φιλακια


Καλησπέρα  μωρό μου …. Σήμερα δεν εργάζομαι εγώ  έχω ρεπό Π.Σ.Κ από δευτέρα  ξανά ….  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

crazydevil

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Εβακιιιιιιιιιι ελπιζω την αλλη φορα μην μου ξανα πεις για παντριες!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εβακιιιιιιιιιι ελπιζω την αλλη φορα μην μου ξανα πεις για παντριες!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εγώ ???? απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα Παντρειά ???? :think: Όχι ακόμα  είμαι μικρή . :boobies: :boobies:
Αλλά αν έχεις σπίτι και καλή δουλειά και μια καρδιά ΜΕΓΑΛΗ τότε αλλάζει …
Ίσως το σκεφτώ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα γλυκύτατη Αφέντρα .
Πως είσαι ???????
Έμαθα ότι έκανες ένα σούπερ αυταρχικό πρόγραμμα στον Μαρουλομπουμπουκο που ακόμα δεν μπορεί να άνοιξη το Π.Σ του ……..
Λες τα τίναξε ?????? Και όχι τίποτα άλλο ακόμα περιμένω να μου γράψει το σπίτι στους Άνω Γαργαλιανους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Εγω? Ποτε στο αγορι μου.  Του φερομαι παντα γλυκα και στοργικα.  Τωρα ειναι απασχολημενος με το καινουργιο παλατι που μας εχτισε ξερεις εκει στην αγκυρας. Αυτο το παιδι θελει ντε και καλα αγαπημενη μου φιλη να μας βλεπει βασιλισσα του εκει δρομου......................................
 

crazydevil

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Και δικιο εχεις  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom