Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (6 μέλη και 27 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
   Εγω? Ποτε στο αγορι μου.  Του φερομαι παντα γλυκα και στοργικα.  Τωρα ειναι απασχολημενος με το καινουργιο παλατι που μας εχτισε ξερεις εκει στην αγκυρας. Αυτο το παιδι θελει ντε και καλα αγαπημενη μου φιλη να μας βλεπει βασιλισσα του εκει δρομου......................................


Αυτος ο αντρας ρε παιδακι μου εκει βρήκε να το φτιάξη το Παλάτι????? :uglystupid:
Μα τι καρμίρης αδερφάκι  μου …… :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Αλλά καλά κομμάτια να γίνει δεν φτάνει που το φτιάχνει κι ολας έχουμε και παράπονα η μάλλον έχω ………. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Να είναι καλά το Μπουμπουκομαρουλινη μας που έχει στιβαρά μπράτσα και σμιλευμένο κορμί σαν τον Άδωνη κι αυτός βεβαία όχι τον Άδωνη του τότε άλλα του τώρα (Γεωργιάδη) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτος ο αντρας ρε παιδακι μου εκει βρήκε να το φτιάξη το Παλάτι????? :uglystupid:
Μα τι καρμίρης αδερφάκι  μου …… :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Αλλά καλά κομμάτια να γίνει δεν φτάνει που το φτιάχνει κι ολας έχουμε και παράπονα η μάλλον έχω ………. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Να είναι καλά το Μπουμπουκομαρουλινη μας που έχει στιβαρά μπράτσα και σμιλευμένο κορμί σαν τον Άδωνη κι αυτός βεβαία όχι τον Άδωνη του τότε άλλα του τώρα (Γεωργιάδη) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

          Φιλακια ευακι μου παω βολτααααααααααα.  Φιλια σε ολους φιλακια αγοραρε απο την αερινη μαριαννα σου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Εγώ ???? απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα Παντρειά ???? :think: Όχι ακόμα  είμαι μικρή . :boobies: :boobies:
Αλλά αν έχεις σπίτι και καλή δουλειά και μια καρδιά ΜΕΓΑΛΗ τότε αλλάζει …
Ίσως το σκεφτώ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δηλαδη εγω που εχω απο ολα αυτα ποσες ελπιδες υπαρχουν? :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.386
Κριτικές
61
Like
42.453
Πόντοι
22.785
          Φιλακια ευακι μου παω βολτααααααααααα.  Φιλια σε ολους φιλακια αγοραρε απο την αερινη μαριαννα σου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
:smitten: :smitten: :smitten:
 

geomet

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαριαννα που μπορω να δω φωτο δικεσ σου αλλα και τησ ευασ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
          Φιλακια ευακι μου παω βολτααααααααααα.  Φιλια σε ολους φιλακια αγοραρε απο την αερινη μαριαννα σου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλησπέρα Μαριάννα!!! Πολλά φιλάκια από το Μαρουλομπουμπούκο και καλά Σαββατοκύριακο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
H Μαριανα σημερα  εβαλε Τοπ φωτο.....Η ποζα και μονο  μαs απογειωνει...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • hot.jpg
    hot.jpg
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 25

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Ευα καλα εισαι
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι κάπως έτσι αλλά χωρίς τα κοτσιδάκια διότι με γαργαλάει το μαλλί μετά στα αυτιά.  Καλημέρα Γιώργο μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Τα κοτσιδακια ειναι για καλο πιασιμο τραβηγμα,εαν ενοχλουν αλαγη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
κάποια στιγμή που θα συνευρεθούμε από κοντά να σου δείξω την ιατρική μου εκπαίδευση ως προς την Πεολειχία και στην σπάνια ασθένεια που ονομάζετε ρουφοκαβλιτιδα  και άνω και κάτω τουρλοκολιασμα το οποίο είναι μόνο ιδιότητα μου και έχω πάρει και βραβείο στης Τσιμπουκοδρομειες 2004 όχι που θα μου τους έτρωγε η Αγγελοπούλου ,,, Τότε θα στο δώσω από κοντά το φάρμακο σου ,,,, :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:



Υ/Σ Είμαι φουντωμένη  Νιαου
;) ;)
 

Συνημμένα

  • 0015.jpg
    0015.jpg
    71,7 KB · Εμφανίσεις: 20

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μια χαρά μωρό μου εδώ αραχτη σπίτι καφεδάκι και δουλίτσες…
Εσύ τι μου κάνεις ? πως μου είσαι ????????
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Καλα ειμαι,αλλα στην δουλεια. και κατι αλλο ειπες αλλα ακομη δεν εκανες τιποτα ; να περιμενω !
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Και αυτο :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 005.jpg
    005.jpg
    64,9 KB · Εμφανίσεις: 57
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom