Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν φαίνεται το ιμαιηλ σου μωρό μου :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Εαν πατησης πανω στον φακελο ειναι ετοιμο κατευθειαν να στειλης η αν κοιταξης στο προφιλ μου ειναι ενεργοποιημενο φαινεται
καν'το τωρα για να το δης
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Είδες καρδιά μου ????? Για να δεις πόσους θαυμαστές έχω!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)Μπλοκαρε το γραμματοκιβώτιο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny
: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εχειs θαυμαστεs μωρο μου!!!!!!!  και οχι αδικα.......Απο μακρυα φαινεται το λαχταριστον!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μια σύντομη περίληψη: Η Εύα και η Μαριάννα ήταν συμμαθήτριες στο Ντιρί (NY New York) College από όπου απεφοίτησαν με άριστα το 1999. Εξιδεικεύθηκαν στην κοινωνιολογία και την ψυχαναλυτική μέθοδο του Λακάν κατά τη διάρκεια των μεταπτυχιακών τους σπουδών στο Birberk College London και Saint Jesus College Cambridge. Οι μέθοδοι που ανέπτυξαν ήταν καθοριστικές για τη μετέπεια πορεία τους και οι οποίες αναφέρονται από πολλούς "ερευνητές" εις το γνωστό και μη εξαιρεταίο Αγκύρας 1 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
εξαιρετικο το βιογραφικο!!! Με 2 πινελιες φιλτατε μαρουλια, σε ποια κατηγορια θα κατετασσες το Αγκυρας 1? στα σωματοτριβεια (ak μασατζιδικα), στα studios ή στα ρδελα?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
εξαιρετικο το βιογραφικο!!! Με 2 πινελιες φιλτατε μαρουλια, σε ποια κατηγορια θα κατετασσες το Αγκυρας 1? στα σωματοτριβεια (ak μασατζιδικα), στα studios ή στα ρδελα?

Δεν είμαι ειδικός για να κρίνω, αλλά πολύ πιθανόν στην κατηγορία των στούντιο.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μια σύντομη περίληψη: Η Εύα και η Μαριάννα ήταν συμμαθήτριες στο Ντιρί (NY New York) College από όπου απεφοίτησαν με άριστα το 1999. Εξιδεικεύθηκαν στην κοινωνιολογία και την ψυχαναλυτική μέθοδο του Λακάν κατά τη διάρκεια των μεταπτυχιακών τους σπουδών στο Birberk College London και Saint Jesus College Cambridge. Οι μέθοδοι που ανέπτυξαν ήταν καθοριστικές για τη μετέπεια πορεία τους και οι οποίες αναφέρονται από πολλούς "ερευνητές" εις το γνωστό και μη εξαιρεταίο Αγκύρας 1 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.


Βρε Μαρουλομπουκο ξέχασες και την σχολή καλών τεχνών Χ.Α.Ν που τελειώσαμε με άριστα στην Γλυπτική ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αχ Μαρουλομπουμπουκακι μου εσύ !!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όλα τα ξέρεις ατιμουλικο
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Βρε Μαρουλομπουκο ξέχασες και την σχολή καλών τεχνών Χ.Α.Ν που τελειώσαμε με άριστα στην Γλυπτική ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αχ Μαρουλομπουμπουκακι μου εσύ !!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όλα τα ξέρεις ατιμουλικο
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Eιδικα ο τομεαs τηs.....Γλυπτικηs με ενδιαφερει τρομερα.....!!!!!!!!!¦Εχουμε κοινα  στοιχεια....
Η προσμιξη θεωρειται απαραιτητη και η ανταλλαγη......ιδεων
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Βρε Μαρουλομπουκο ξέχασες και την σχολή καλών τεχνών Χ.Α.Ν που τελειώσαμε με άριστα στην Γλυπτική ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αχ Μαρουλομπουμπουκακι μου εσύ !!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όλα τα ξέρεις ατιμουλικο
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Καλησπέρα Ευάκι!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Ευχαριστώ για την υπόδειξη. Πράγματι ξέχασα να αναφέρω τις σπουδες σας στην γλυπτική με εξειδίκευση στο έργο του Ροντάν!!!
Ζητώ σεμνά και ταπεινά συγνώμη για τη σημαντική παραλειψη!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπέρα Ευάκι!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Ευχαριστώ για την υπόδειξη. Πράγματι ξέχασα να αναφέρω τις σπουδες σας στην γλυπτική με εξειδίκευση στο έργο του Ροντάν!!!
Ζητώ σεμνά και ταπεινά συγνώμη για τη σημαντική παραλειψη!!!


Δεν πειράζει Μαρουλομπουμπουκακι η Μπουμπουκομαρουλινη μας ένα μυαλό χειμώνα καλοκαιρή και εσύ που να θυμάσαι ??????
Συγχωρεμένος να είσαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν πρόσεξες στο αβαταρ μου έβαλα τα μαύρα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies
: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα και απο μενα με τα μαυρα μωρο τρελενεις κοσμο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom