Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα αγαπημενε Γιωργο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Δεν ειμαι κρυμενη μωρο μου απλα ειχα καποιες δουλιτσες να κανω  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Καλα εισαι ????? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Γεια σου Ευακι κουκλαρα,της εκανες της δουλειες της τελειωσες ;) ;) ;) ;) ;)
Καλα ειμαι εδω και σε περιμενα :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Α  ρε  Γιωργο.....ε οχι και κρυφτηκε το παιδι!!!!  κρυβεται βρε δυο μετρα γυναικα?????????....Και τετοια γυναικα???
Πως να κρυφτη γινεται απο οπου περνα σεισμος γινεται  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πως να κρυφτη γινεται απο οπου περνα σεισμος γινεται  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δηλαδη και αγιοs να ημουνα.....που δεν ειμαι....κολαζεσαι με το Ευακι........Το βλεπω τωρα εκει ξαπλωμενο στη φωτο με τα ατελειωτα ποδια και τιs γαμπεs..........Μου εχει σηκωθει η....πιεση
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δηλαδη και αγιοs να ημουνα.....που δεν ειμαι....κολαζεσαι με το Ευακι........Το βλεπω τωρα εκει ξαπλωμενο στη φωτο με τα ατελειωτα ποδια και τιs γαμπεs..........Μου εχει σηκωθει η....πιεση
Προσοχη απο εγγεφαλικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Γεια σου Ευακι κουκλαρα,της εκανες της δουλειες της τελειωσες ;) ;) ;) ;) ;)
Καλα ειμαι εδω και σε περιμενα :-* :-* :-* :-*


Ο ναι της εκανα της εργασιες μου για σημερα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Απλα καποιες φορες ξεχναω και το Λαπ Τοπ ανοιχτο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και  μπορεί να δείχνει ότι είμαι ΟΝ ενώ δεν ειμαι εδω ;) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
καλησπέρα και απο ενα μακρινό θαυμαστή σου Ευάκι,,,,,,
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα αυτο κανω και εγω φευγω απο το μαγαζι και παραμενη συνδεμενο
της εργασιες της εκανες αλλα εγω κατι περιμενω ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα αυτο κανω και εγω φευγω απο το μαγαζι και παραμενη συνδεμενο
της εργασιες της εκανες αλλα εγω κατι περιμενω ;) ;) ;)


Ναι δεν το εχω ξεχάσει απλά ήμουν λίγο πνιγμένη με κάποιες δουλειές οπότε δεν πρόλαβα να σου απαντήσω σε αυτό που λέγαμε οπότε πιστεύω σήμερα το βράδι μετά την δουλειά να σου απαντήσω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το πανω εγγεφαλικο  και το κατω υπερκοπωση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να σου πω..........ετσι οπωs την βλεπω ξαπλωμενη στο κρεβατι θελω τοοοοοσο  πολυ να την.....βοηθησω....να μην κουραζεται μονη τηs....Nα κουραστουμε μαζι....Κουραση μοιρασμενη ....χαρα διπλη...ετσι δεν λενε????
Και στο κατω κατω  γι αυτο τοχουμε το...κατω κεφαλι...αν δεν το κουρασουμε τωρα ποτε θα το κανουμε????? οεο??
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι δεν το εχω ξεχάσει απλά ήμουν λίγο πνιγμένη με κάποιες δουλειές οπότε δεν πρόλαβα να σου απαντήσω σε αυτό που λέγαμε οπότε πιστεύω σήμερα το βράδι μετά την δουλειά να σου απαντήσω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Εγινε περιμενω,το email το εχεις και αν δεν το βρισκης εδω ειναι κατω απο τον γαταρο  ο φακελος και στο προφιλ φαινεται
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Να σου πω..........ετσι οπωs την βλεπω ξαπλωμενη στο κρεβατι θελω τοοοοοσο  πολυ να την.....βοηθησω....να μην κουραζεται μονη τηs....Nα κουραστουμε μαζι....Κουραση μοιρασμενη ....χαρα διπλη...ετσι δεν λενε????
Και στο κατω κατω  γι αυτο τοχουμε το...κατω κεφαλι...αν δεν το κουρασουμε τωρα ποτε θα το κανουμε????? οεο??


Κοιτα αν είναι να με κανείς να νιώσω πολύ ευχαριστήσει στην συγκεκριμένη στάση τότε σε περιμένω μετά χαράς ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κοιτα αν είναι να με κανείς να νιώσω πολύ ευχαριστήσει στην συγκεκριμένη στάση τότε σε περιμένω μετά χαράς ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Eννοειται!!!!!!!!!!!  Αυτο θελω κι εγω.....Να σε ευχαριστησω στη σταση αυτη!!!!!!!!
Ολοι να ευχαριστηθουμε δλδ
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα ευα!! καλησπερα συναγωνιστες!

Ευα και αγαπητοι συναγωνιστες,σαν πιο λεουρες που ειστε στο site και στο συγκεκριμενο thread, θα κανετε την τιμη να κανετε μια ισοτιρικη αναδρομη της Ευας και της Μαριαννας...μια μικρη περιληψη και μερικες πληροφοριες... ;) Ευα νιωσε ανετα να πρεμβεις οποτε επιθυμεις!!

ειμαι σχετικα νεος στο site αλλα μαθαινω ευκολα!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αντε life ετοιμη ειναι στημενη οπως την θες,εσυ προσεχε μονο    :think: :think: :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εγινε περιμενω,το email το εχεις και αν δεν το βρισκης εδω ειναι κατω απο τον γαταρο  ο φακελος και στο προφιλ φαινεται


δεν φαίνεται το ιμαιηλ σου μωρό μου :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα συναγωνιστη ,απλα παρακολουθησε λιγο και θα καταλαβης
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπερα ευα!! καλησπερα συναγωνιστες!

Ευα και αγαπητοι συναγωνιστες,σαν πιο λεουρες που ειστε στο site και στο συγκεκριμενο thread, θα κανετε την τιμη να κανετε μια ισοτιρικη αναδρομη της Ευας και της Μαριαννας...μια μικρη περιληψη και μερικες πληροφοριες... ;) Ευα νιωσε ανετα να πρεμβεις οποτε επιθυμεις!!

ειμαι σχετικα νεος στο site αλλα μαθαινω ευκολα!!


Καλησπέρα και από εμένα, ιστορική αναδρομή θα σου κάνουν σε Π.Μ διάφοροι συναγωνιστές πιστεύω. Οπότε εγώ τι να πω από εδώ ??? το ποια είμαι ? η το που είμαι ??? η τι κάνω ???? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom