Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
       Και εμενα επισης γλυκε μου το 69 εινα ειναι ο αριθμος μου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Ποιο γλυκο και απο το καλυτερο γλυκισμα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Εμαθα οτι το ευακι ετοιμαζει ενα γλυκο μονο για σενα . Το απογευμα μπορει και να στο προσφερει :-* :-*
Περιμενω το Ευακι με το γλυκο  ;)  ;) ;)
με κλειστο το στομα παντως να μην τρεχουνε τα σαλια και πνιγη κανενας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μωρα μου όμορφα  :rockon: :rockon: :rockon:
εχω  :uglystupid: στην :bigdick: με την φωτο σας....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
Μαριαννα
υγ: αδειασε και τα εισερχομενα σου μπας και σου στειλουμε κανενα μηνυμα
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
πως μπορουμε να βρεθουμε?
 

Επισκέπτης
Προς το παρον αποχωρω.


                    Μαρουλομπουμπουκο μου εγω για σενα εχω φτιαξει ωραιοτερο γλυκο απο αυτο που ετοιμασε η ευα για τον γιωργο.  .............
 Θα το γευθουμε καποια στιγμη. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Προς το παρον αποχωρω.


                    Μαρουλομπουμπουκο μου εγω για σενα εχω φτιαξει ωραιοτερο γλυκο απο αυτο που ετοιμασε η ευα για τον γιωργο.  .............
 Θα το γευθουμε καποια στιγμη. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Θα τα πουμε αργοτερα
πηγαινε ετοιμασε και αλλο γλυκο δεν θα φταση μονο αυτο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Προς το παρον αποχωρω.


                    Μαρουλομπουμπουκο μου εγω για σενα εχω φτιαξει ωραιοτερο γλυκο απο αυτο που ετοιμασε η ευα για τον γιωργο.  .............
 Θα το γευθουμε καποια στιγμη. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Για αυτό να είσαι σίγουρη. Νωρίτερα από ότι νομίζεις!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλό βράδυ ατερμονη αγάπη!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ευα που εισαι βρε Ευακι ακομη να σε δουμε :-* :-* :-* :-*
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν το νομιζω ισως εχουνε δουλειες τωρα, θα εμφανιστουν καποια στιγμη
Ισωs  παλι πανε να βαλουνε τα καταλληλα ρουχα για την περιστασιs!!!!!!!!!!!
Τιποτα στολη μπατσιναs .....τιποτα δασκαλα με τα χρυσα μαλλια κι ετσι....τιποτα μαθητριουλα το πρωι το βραδυ γυριστρουλα
Λεs?????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom