Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ισωs  παλι πανε να βαλουνε τα καταλληλα ρουχα για την περιστασιs!!!!!!!!!!!
Τιποτα στολη μπατσιναs .....τιποτα δασκαλα με τα χρυσα μαλλια κι ετσι....τιποτα μαθητριουλα το πρωι το βραδυ γυριστρουλα
Λεs?????
Μαθητριουλες και με κοτσιδακια το γουσταρω πολυ οχι οτι και η νοσοκομα με χαλαει :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μαθητριουλες και με κοτσιδακια το γουσταρω πολυ οχι οτι και η νοσοκομα με χαλαει :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Α  μπραβο!!!!!!!!!!!  βλεπω  στο..."φαι"  δεν κανειs διακρισειs....Δεν εισαι δυσκολοs σαν να λεμε.....ετσι ετσι  κι εγω το ιδιο.....Αμα το .....πιατο ειναι καλο....τρωμε  απ ολα τα "φαγια"!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Α  μπραβο!!!!!!!!!!!   βλεπω  στο..."φαι"   δεν κανειs διακρισειs....Δεν εισαι δυσκολοs σαν να λεμε.....ετσι ετσι  κι εγω το ιδιο.....Αμα το .....πιατο ειναι καλο....τρωμε  απ ολα τα "φαγια"!!!!!!!!
Οχι μονο τρωω, αλλα το καλο το πιατο το γλυφω κιολας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οχι μονο τρωω, αλλα το καλο το πιατο το γλυφω κιολας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι ε????????????  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Αντε ρε Ευα και Μαριανα  που εισαστε βρε????????.........εδω σαs λεμε  θα γλυψουμε μεχρι και το κοκαλακι!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ετσι ε????????????  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Αντε ρε Ευα και Μαριανα  που εισαστε βρε????????.........εδω σαs λεμε   θα γλυψουμε μεχρι και το κοκαλακι!!!!
Εαν δεν γλυψης κοκαλακι νοστημια δεν εχει
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εαν δεν γλυψης κοκαλακι νοστημια δεν εχει
Εισαι μερακληs φαινεται!!!!!!!!!  Για να δουμε ομωs θα μπουνε τα....κοκκαλακια?????......Η μηπωs μυριστηκανε κι αλλοι το
φαι  κι επεσε κοσμοs και λαοs!!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εισαι μερακληs φαινεται!!!!!!!!!  Για να δουμε ομωs θα μπουνε τα....κοκκαλακια?????......Η μηπωs μυριστηκανε κι αλλοι το
φαι   κι επεσε κοσμοs και λαοs!!!!!!!!!
Να μυριστηκανε οτι εχει παϊδακια και τρεξαν ολοι απο εκει να προλαβουν κοκαλακι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Να μυριστηκανε οτι εχει παϊδακια και τρεξαν ολοι απο εκει να προλαβουν κοκαλακι

Ωχ  λαικο προσκυνημα θα εγινε....Θα πεσανε ολοι σαν τα λεφουσια....δεν θα μεινει ουτε το σουσαμακι!!!!!
Μαs βλεπω παλι με .....αχρησιμοποιητο πιατο  χαχαχα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ωχ  λαικο προσκυνημα θα εγινε....Θα πεσανε ολοι σαν τα λεφουσια....δεν θα μεινει ουτε το σουσαμακι!!!!!
Μαs βλεπω παλι με .....αχρησιμοποιητο πιατο  χαχαχα
Μωρε θα της παρουν και τα σωβρακα που λεμε ανασα δεν θα περνουν,αχρησιμοποιητα και πολυ θα μεινουν....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μωρε θα της παρουν και τα σωβρακα που λεμε ανασα δεν θα περνουν,αχρησιμοποιητα και πολυ θα μεινουν....
Οχι σωβρακα.....πιο πιθανο  στρινγκακια........Για να αργουν τοσο....θα τιs εχουν ξεθεωσει τιs κοπελεs.........Βιαζονται να ξεχαρμανιασουν προτου πιασει η Μ.Εβδομαδα......γιατι τοτε θαχει νηστεια και προσευχη!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οχι σωβρακα.....πιο πιθανο  στρινγκακια........Για να αργουν τοσο....θα τιs εχουν ξεθεωσει τιs κοπελεs.........Βιαζονται να ξεχαρμανιασουν προτου πιασει η Μ.Εβδομαδα......γιατι τοτε θαχει νηστεια και προσευχη!!!!!!
Καλα τα στριγκακια ουτε θα ξερουν κατα που ειναι απο την λυσα κοματια θα τα κανανε
Νηστεια τι νηστεια απο το  :knockinb:σιγα το αμαρτημα
Και προσευχη στον θεο  :bigdick: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Που εισαστε βρε κοριτσια μαυρα ματια θα κανουμε να σας δουμε
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γεια σου Μαριαννα βλεπω οτι εισαι εδω η κανω λαθος
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εδώ είναι αλλά πιθανολογώ ότι είναι απασχολημένη. Ίσως να ετοιμάζει τα νηστήσιμα εδέσματα για τη μεγάλη βδομάδα!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Προηγουμενος ηταν συνδεμενη ενω τωρα αποσυνδεθηκε
Σιγουρα κατι καλο νηστησιμο θα ετοιμαζει
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ευααααα που εισαι κρυμενη ελα ακομη;
Βλεπω εισαι συνδεμενη τι εγινε;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευααααα που εισαι κρυμενη ελα ακομη;
Βλεπω εισαι συνδεμενη τι εγινε;

Καλησπερα αγαπημενε Γιωργο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Δεν ειμαι κρυμενη μωρο μου απλα ειχα καποιες δουλιτσες να κανω  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Καλα εισαι ????? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλησπερα αγαπημενε Γιωργο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Δεν ειμαι κρυμενη μωρο μου απλα ειχα καποιες δουλιτσες να κανω  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Καλα εισαι ????? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Α  ρε  Γιωργο.....ε οχι και κρυφτηκε το παιδι!!!!  κρυβεται βρε δυο μετρα γυναικα?????????....Και τετοια γυναικα???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom