Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Συμφωνω απολυτα αγορι μου .Ετσι γινεται και ετσι γινοταν παντα στη ζωη εδω αλλωστε μπαινει και η λεξη (πολιτικη) αφου ολοι γαλουχουντε απο μικρη ηλικια να κανουν την πετυχημενη σχεση που θα περιεχει την οικονομικη αποκατασταση και αν συνδιαζεται και με την ευγενικη καταγωγη ερχεται και η (ιδανικη) καταξιωση που ολοι επιθυμουν. Ωραια ολα αυτα αλλα εδω η ερωτηση που τεθηκε ηταν αλλου ειδους αν θα κανατε εσεις τα αγορια μια σχεση με τρανς .Θαθελα πραγματικα να ακουσω τιγνωμη εχετε αφου πρωτα ξακαθαρισουμε τι σημαινει τρανς. Τρανς ειναι ενας ορος αρκετα παρεξηγημενος στην ελλαδα και περιεχει μεσα ολες τις (κοπελες) ειται εχουν κανει επεμβαση διορθωσης φυλλου η οχι. Ο ορος τρανσεξουαλ που ξεστομισε για πρωτη φορα η χειλουδακη εγινε της μοδας και χαραχτηρισε μια σειρα κοριτσιων που παλεψαν με πολυ θαρρος και ρισκα για να δορθωσουν το λαθος . Ετσι λοιπον η ερωτηση που τεθηκε πρεπει να διαχωρισει ορισμενα κοριτσια απο καποια αλλα χωρις κανενα ιχνος ρατσισμου απλα γιατι αλλο ειναι η τρανς η τραβεστι η τρανσεξουαλ η οπως αλλιως αποκαλειτε τα κοριτσια που δεν εχουν κανει αλαγη απο τα αλλα που διορθωσαν το φυλλο τους και ειναι και νομικα και φυσικα γυναικες . Λοιπον επι αυτου του ορου θαθελα να ακουσω τις γνωμες σας (αν κανατε σχεση με τρανς)
Kαλησπερα Μαριαννα,εαν ειμουν σε μικρη ηλικια θα εκανα αλλα τωρα βρισκομαι στα 50 και παντρεμενος οποτε δεν γινεται
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μωρο μου δεν ψαχνω να βρω τον Εφοπλιστη της ζωης μου , Καλυτερα λοιπον να ζω στην ουτοπια μου παρα σε καποιους δηθεν  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Τωρα αν αυτος ειχαι δικιο η οχι ειναι δικο του θεμα ας ζηση στον ρεαλισμο του και στα συνοικεσεια :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Και ας μεινω εγω μονη μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ευάκι δεν απάντησες στην τελευταία μου ερώτηση!!! Δεν μίλησα για εφοπλιστές ούτε γενικότερα την πλουτοκρατία, μίλησα για επιβίωση!!! Πως θα μπορέσει κάποιος να επιβιώσει, αν δεν έχει κάποιο εισόδημα;;;; Και δεν αναφέρθηκα σε κάποιο δεσμό σου, γιατί δεν με αφορά, αλλά στον χαρακτηρισμό ουτοπικό!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Μαριάννα ρωτάς αν θα έκανε (ή έκανε) κάποιος σχέση με τρανς αόριστα. Επειδή πάντα σε καθε σχέση υπάρχουν και από τις δυο πλευρές κάποια κριτήρια, η σωστή ερώτηση θα ήταν, αν θα έκανε κάποιος σχέση κάτω από συγκεκριμένα, που καλείσε να ορίσεις, κριτήρια.  ;) ;) ;) ;) ;)


       Τα κριτηρια δεν θα τα θεσω εγω .Μονο τον διαχωρισμο που ανεφερα πιο πανω επειτα τα εκατερωθεν κριτηρια αφορουν τους ενδιαφερομενους και παντα με θετικη διαθεση
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι δεν απάντησες στην τελευταία μου ερώτηση!!! Δεν μίλησα για εφοπλιστές ούτε γενικότερα την πλουτοκρατία, μίλησα για επιβίωση!!! Πως θα μπορέσει κάποιος να επιβιώσει, αν δεν έχει κάποιο εισόδημα;;;; Και δεν αναφέρθηκα σε κάποιο δεσμό σου, γιατί δεν με αφορά, αλλά στον χαρακτηρισμό ουτοπικό!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:




Τι εννοεις Μαρουλια μου? να ειναι ανεργη και η δυο??????????
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Έτσι όπως το περιγράφεις, μάλλον έτσι ακούγεται.


Ισως δεν το καταλαβες καλα ... απλα εγω λεω οτι και να μην εργαζοταν εκεινος δεν θα με ενοιαζε ,,,,Οχι βεβαια να ειμαστε και η δυο ανεργη  :) :)
 

Επισκέπτης
Μ' άλλα λόγια θα έκανες σχέση με εναν παντρεμένο πενηντάρη;;;;;


       Αν μιλαμε για κατακεφαλα μοιραια σχεση που θα κινουσε την προσοχη του μυαλου μου γιατι οχι .Αλωστε μου εχει τυχει και ενω ειμαι πολυ συγκροτημενη στις σκεψεις μου και με πολλα στεγανα εν τουτοις καποιον που ηεθλα πολυ να αποφυγω για σχεση με αυτον εκανα σχεση . Αυτες ειναι οι μοιραιες σχεσεις που δεν μπορεις να αποφυγεις οσο και αν προσπαθεις................ :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ισως δεν το καταλαβες καλα ... απλα εγω λεω οτι και να μην εργαζοταν εκεινος δεν θα με ενοιαζε ,,,,Οχι βεβαια να ειμαστε και η δυο ανεργη  :) :)
Ευα δεν τα λες σωστα δεν θα σε ενοιαζε αν δεν δουλευε ο αντρας και για ποσο καιρο ανεργος για νταβαζη θα τον ειχες και αν εχεις και παιδια????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ισως δεν το καταλαβες καλα ... απλα εγω λεω οτι και να μην εργαζοταν εκεινος δεν θα με ενοιαζε ,,,,Οχι βεβαια να ειμαστε και η δυο ανεργη  :) :)

Η ουτοπική σχέση αυτό συνεπάγεται ζούμε στα σύννεφα και όχι επάνω στη γη!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Αν μιλαμε για κατακεφαλα μοιραια σχεση που θα κινουσε την προσοχη του μυαλου μου γιατι οχι .Αλωστε μου εχει τυχει και ενω ειμαι πολυ συγκροτημενη στις σκεψεις μου και με πολλα στεγανα εν τουτοις καποιον που ηεθλα πολυ να αποφυγω για σχεση με αυτον εκανα σχεση . Αυτες ειναι οι μοιραιες σχεσεις που δεν μπορεις να αποφυγεις οσο και αν προσπαθεις................ :-* :-* :-* :-*

Έχεις δίκιο αλλά οι μοιραίες σχέσεις πιθανότατα (νά 'μαι πάλι) είναι πολλές φορές οδυνηρές!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευα δεν τα λες σωστα δεν θα σε ενοιαζε αν δεν δουλευε ο αντρας και για ποσο καιρο ανεργος για νταβαζη θα τον ειχες και αν εχεις και παιδια????


Οχι αγαπη μου Απλα σε μια σχεση μεσα μπορη να τυχη να μην εργαζετε εκεινος καποια δεδομενη στιγμη της ζωης του για το α β χ ψ λογο. Δεν σημενει οτι εγω θα πρεπει να τον σουταρω απο την ζωη μου γιατη τον απολυσανε η γιατη επαθε κατι στην δουλεια του , αυτο εννοω ανεργος, Και πιστευο οτι το ιδιο θα εκανε και εκεινος για μενα αν βρισκομουν στην ιδια κατσταση ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Νταβατζη δεν ψαχνω αλλα ουτε και εψαχνα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και αν ειχα παιδια οπως λες σιγουρα θα ηταν ποιο δυσκολα αλλα πιστευο οτι με καποιους τροπους ολα διορθωνοντε οποια δυσκολια κι αν ειναι αυτη στην ζωη μας  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Η ουτοπική σχέση αυτό συνεπάγεται ζούμε στα σύννεφα και όχι επάνω στη γη!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)




Τριτο συννεφακι αρηστερα ειμαι Μαρουλινο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με βλεπεις ??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
>>Σου κουναω το μαντηλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΜΩΡΟ ΜΟΥυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα στις γυναικαρες του thread και στο καλο μου φιλαρακι τον μαρουλια.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Οχι αγαπη μου Απλα σε μια σχεση μεσα μπορη να τυχη να μην εργαζετε εκεινος καποια δεδομενη στιγμη της ζωης του για το α β χ ψ λογο. Δεν σημενει οτι εγω θα πρεπει να τον σουταρω απο την ζωη μου γιατη τον απολυσανε η γιατη επαθε κατι στην δουλεια του , αυτο εννοω ανεργος, Και πιστευο οτι το ιδιο θα εκανε και εκεινος για μενα αν βρισκομουν στην ιδια κατσταση ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Νταβατζη δεν ψαχνω αλλα ουτε και εψαχνα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και αν ειχα παιδια οπως λες σιγουρα θα ηταν ποιο δυσκολα αλλα πιστευο οτι με καποιους τροπους ολα διορθωνοντε οποια δυσκολια κι αν ειναι αυτη στην ζωη μας  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Τώρα συμφωνούμε απόλυτα!!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Μ' άλλα λόγια θα έκανες σχέση με εναν παντρεμένο πενηντάρη;;;;;


       Τελικα οι οροι αντιστραφηκαν και αντι να απαντατε εσεις απανταμε εμεις. Ας το ελαφρυνουμε λοιπον το θεμα και σε ρωτω γεναιε αντωνιε θα εκανες σχεση με μενα που εχω ευγενικη καταγωγη (πτολεμαιων) και ενα βασσιλειο στην πλατη μου (αιγυπτου) η οχι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εξαλου θα ειχες την πληρη αποκατασταση σου κοινωνικα μονο που οικονομικα θαχανες τη μιση αυτοκρατορια σου ε πως θα τοβλεπες μαρουλαντωνιε :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom