Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Διαφωνώ μαζί σου συνοδοιπόρε Φαρκέλι.
Η Μαριάννα είναι όπως ένα κυνηγητικό όπλο. Πρέπει να το συντηρείς κατά τακτά χρονικά διαστήματα γιατί διαφορετικά θα εκπυρσοκροτήσει και θα σε αφήσει στον τόπο!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.871
Πόντοι
22.785
Διαφωνώ μαζί σου συνοδοιπόρε Φαρκέλι.
Η Μαριάννα είναι όπως ένα κυνηγητικό όπλο. Πρέπει να το συντηρείς κατά τακτά χρονικά διαστήματα γιατί διαφορετικά θα εκπυρσοκροτήσει και θα σε αφήσει στον τόπο!!!!
Πως πανε τα δοντια σου κουμπαρε ;;;;;;;;;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Διαφωνώ μαζί σου συνοδοιπόρε Φαρκέλι.
Η Μαριάννα είναι όπως ένα κυνηγητικό όπλο. Πρέπει να το συντηρείς κατά τακτά χρονικά διαστήματα γιατί διαφορετικά θα εκπυρσοκροτήσει και θα σε αφήσει στον τόπο!!!!

Με όλο τον σεβασμό φίλε Μαρούλια, αυτό που σημείωσες (...σωστά), δεν είναι διαφωνία, αλλά σημαντική συμπλήρωση.  :sunglasses:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Kαλημερα και καλη βδομαδα σε ολους και ολες  :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μαρουλομανουλομανουλο δεν μου ειπαις η Καραμπινα (Μαριαννα) Σουπερ Μποζε ειναι ??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πες κατι συναγωνιστη και για το Ευακι..........

Θα παρεξηγηθης αδικως  :think: :think: :think:

Αν δεν είμαι βέβαιος ότι την γνωρίζω, πιθανόν να παρεξηγηθώ αν πώ κάτι παραπάνω...
έτσι το σκέφτομαι εγώ  ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Kαλημερα και καλη βδομαδα σε ολους και ολες  :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μαρουλομανουλομανουλο δεν μου ειπαις η Καραμπινα (Μαριαννα) Σουπερ Μποζε ειναι ??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευάκι καλημέρα και καλή εβδομάδα

σου εύχομαι ότι το καλλίτερο  ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.871
Πόντοι
22.785
Για αυτο σε αγαπαω ατιμο κοριτσι για τις ΑΤΑΚΕΣ ΣΟΥ. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Και σε εσενα μωρο μου ,, Σε ευχαριστω πολυ  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ευάκι,

διάβασα τώρα στο θρεντ "θα κάνατε σχέση με μια trans" το καταπληκτικό κείμενο που έγραψες.
Συγχαρητήρια και σε ευχαριστώ που το έγραψες.

:thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:



 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ευάκι,

διάβασα τώρα στο θρεντ "θα κάνατε σχέση με μια trans" το καταπληκτικό κείμενο που έγραψες.
Συγχαρητήρια και σε ευχαριστώ που το έγραψες.

:thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:

Καλό μεν, αλλά ξεκάρφωτο δε. Εννοώ από πολιτικής άποψης.
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους. Καλησπερα ερωτα καλησπερα φαρκελι μου .Σε ευχαριστω για την γλυκια παρομοιωση που μου αφιερωσες. Οσο για σενα ερωτα μου ναι ετσι θα γινω μια καραμπινα και θα σε κυνηγαω αν με παρατησεις ποτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι,

διάβασα τώρα στο θρεντ "θα κάνατε σχέση με μια trans" το καταπληκτικό κείμενο που έγραψες.
Συγχαρητήρια και σε ευχαριστώ που το έγραψες.

:thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:


Παρακαλω μωρο μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Που χωραει η πολιτικη στον Ερωτα μαρουλομανουλομανουλο μου ???????????????
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.871
Πόντοι
22.785

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλό μεν, αλλά ξεκάρφωτο δε. Εννοώ από πολιτικής άποψης.

Μην ανακατεύεις την πολιτική σύντροφε Μαρούλια και τους πολιτικούς γιατί θα μας ανακατέψουν και πολύ και άσχημα.

Άσε καλλίτερα όπως είμαστε.

Μπορεί να είμαστε μπερδεμένοι, αλλά είμαστε ωραία μπερδεμένοι.

Υποθέτω ότι συμφωνείς  ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

Η οικονομία περισσότερο παρά η πολιτική καθορίζει τα πάντα Ευάκι διότι σύμφωνα με αυτήν κινούνται τα πάντα από τις τιμές των προϊόντων που διαμορφώνονται στην αγορά μέχρι με το ποιά ή ποιός θα είναι ο/η κατάλληλος/η σύντροφος, δηλαδή αποδεκτή από οικονομικής-κοινωνικής άποψης. Για αυτόν που ονομάζουν πολλοί κεραυνοβόλο έρωτα, θα συμφωνήσω μαζί σου δεν υπάρχουν πολιτικά ή οικονομικά κριτήρια.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Το πεταξες το καρφι σου κουμπαρε........... ελεος το κοριτσι
εαν δεν το πρωσεξες εκανε καταθεση ψυχης σημερα :smitten: :smitten: :smitten:


Χμ καταλαβα που το παει ο ατιμος αντρας (Μαρουλομανουλομανουλο) Θελει να  με κανει πασα στον Κυριακκο Μητσοτακη για αυτο ανακατευει την πολιτικη........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom