Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
    Καλησπερα κομαντο μου . Εμαθα απο την κορμαρα οτι εισαι παιδαρος ομως η καρδια μου χτυπησε για τον μαρουλοκυκνο .Επειτα φανταζεσαι τι προκειτε να συμβει με την ξανθια αν εγω μπω αναμεσα σας δεν θα το αντεχα ... ασε που μαθαινω οτι εισαι πολυ δημοφιλης και σε αλλους (δρομους). Ενω ο μαρουλαντωνακης μου στρωνει ολοκληρη αυτοκρατορια στα ποδια μου Πως λοιπον να μην ειμαι γοητευμενη και δοσμενη στο μαγαλυτερο ερωτα της ιστοριας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε τοτε μοιραστητε οι δυο γυναικαρας αυτο το υπολοιπο αντρος και καντε και καμμια 10ρια ξεπετες η καθε μια γιατι την χαρα του οργασμου μονο στα λογια μπορει να σας την δωσει με την μπαμια που εχει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Καλησπερα κομαντο μου . Εμαθα απο την κορμαρα οτι εισαι παιδαρος ομως η καρδια μου χτυπησε για τον μαρουλοκυκνο .Επειτα φανταζεσαι τι προκειτε να συμβει με την ξανθια αν εγω μπω αναμεσα σας δεν θα το αντεχα ... ασε που μαθαινω οτι εισαι πολυ δημοφιλης και σε αλλους (δρομους). Ενω ο μαρουλαντωνακης μου στρωνει ολοκληρη αυτοκρατορια στα ποδια μου Πως λοιπον να μην ειμαι γοητευμενη και δοσμενη στο μαγαλυτερο ερωτα της ιστοριας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πηρες την απάντησή σου αρχιΚαρφάρα. Θέλεις και την αυτοκράτειρά μου πανάθεμά σε!!! Δεν βλέπεις τα χάλια σου μισοριξιά, αμετανόητε χουντικέ, έριξες τα δίκτυα σου σε βαθειά νερά και ακόμα δεν έχεις μάθει να ψαρεύεις!!! Προσπαθείς να μπεις ανάμεσα σε έναν μαρουλΑντώνιο και μια Κλεοπάτρα!!!
Το τέλος σου, να είσαι σίγουρος,  θα είναι όπως το περιγραφει ο Οκταβιος: Μεγάλο κακό πλήττει αυτούς (εννοεί τα καρφιά) που το προκαλούνε!!!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Ασχετο...........Ευα εισαι ΜΟΥΝΑΡΑ!!!!! τελος..........
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Ναι δεν ξερω μονο να τις ομιλω αυτες αλλα και να τις (χρεισημοποιω) κιολας..... Γιαυτο πηρα και τον αντωνακι κιολας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καρδιά μου μιλάς περισσότερες γλώσσες μιλάς και από την θρυλική Κλεοπάτρα!!!! Είμαι εντυπωσιασμένος, τι γλωσσομαθεία είναι αυτή!!!! Αλλά είναι δυνατόν, αναρωτιέμαι, η άγκυρα του σπιτιού μου να μην έχει πολλές και ποικίλες δεξιότητες;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπερα σε ολους καλησπερα ερωτα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:Καλησπερα ασπονδη φιλη μου  :-* :-* :-* :-* :-*Καλησπερα φαρκελι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Καλησπέρα γλυκειά μου Μαριάννα, καλησπέρα "άσπονση φίλη της" (που πιθανόν να έχουμε συναντηθεί ;)), καλησπέρα Μαρούλια και σε όλους... :dancing: :dancing: :dancing:

Παρεμβαίνω και παραθέτω μετά από αρκετής ώρας απουσία, δεδομένου ότι λόγω χθεσινής(?) κούρασης και συσσωρευμένης κούρασης από όλα τα χρόνια περιπλάνησης και "αποπλάνησης" χρειάσθηκε να ξεκουρασθεί το ταλαιπωρημένο μου κορμί (δεν έχω το κορμί του συναγωνιστή Μαρούλια, αυτο το ομολογώ)

Υποψηφιότητα για μνηστήρας δεν βάζω και σύγουρα δεν βάζω για βουλευτής...(αυτά τα διευκρινίσαμε)

Η Κλεοπάτρα έκανε ωραίο κρεβάτι και είχε αποπλανήσει τον Αντώνιο σε σημείο πλήρους εγκατάλειψης των στρατηγικών του υποχρεώσεων και ...αρετών. Να σημειώσω, ότι ο Αντώνιος ζητούσε από την Κλεοπάτρα (όταν έκαναν έρωτα), να βάζει παντού το άρωμα των "...υγρών της" ;) ;) ;)

   
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...τι έγινε η Μαριάννα αποχώρησε από το θρεντ :huh: :huh: :huh: ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπέρα Φάρκελι,
Πολύ κατατοπιστική η ενημέρωσή σου για τις ιδιαίτερες στιγμές του Αντώνιου με την Κλεοπάτρα!!!
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα γλυκειά μου Μαριάννα, καλησπέρα "άσπονση φίλη της" (που πιθανόν να έχουμε συναντηθεί ;)), καλησπέρα Μαρούλια και σε όλους... :dancing: :dancing: :dancing:

Παρεμβαίνω και παραθέτω μετά από αρκετής ώρας απουσία, δεδομένου ότι λόγω χθεσινής(?) κούρασης και συσσωρευμένης κούρασης από όλα τα χρόνια περιπλάνησης και "αποπλάνησης" χρειάσθηκε να ξεκουρασθεί το ταλαιπωρημένο μου κορμί (δεν έχω το κορμί του συναγωνιστή Μαρούλια, αυτο το ομολογώ)

Υποψηφιότητα για μνηστήρας δεν βάζω και σύγουρα δεν βάζω για βουλευτής...(αυτά τα διευκρινίσαμε)

Η Κλεοπάτρα έκανε ωραίο κρεβάτι και είχε αποπλανήσει τον Αντώνιο σε σημείο πλήρους εγκατάλειψης των στρατηγικών του υποχρεώσεων και ...αρετών. Να σημειώσω, ότι ο Αντώνιος ζητούσε από την Κλεοπάτρα (όταν έκαναν έρωτα), να βάζει παντού το άρωμα των "...υγρών της" ;) ;) ;)

   



        Α τακους μαρουλαντωνη μου σανγνησια κλεοπατρα πρεπει να σε αλειψω παντου με τα υγρα μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Καλησπερα φαρκελι μου :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μαριάννα-Ελενίιτσα-Βέφα κτλ κτλ μπορείς να με αλείψεις με ό,τι θέλεις, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση ταιριάζει καλυτερα το περίφημο: να σε κάψω, να σε αλείψω λάδι!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τι κάνεις Μαριάννα, καλά είσαι;;; Ο Καρφάρας ανησυχεί μήπως έχεις εγκαταλείψει το φόρουμ και δεν θα μπορέσει να με δόσει στεγνά, το κάθαρμα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   
 

Επισκέπτης
Τι κάνεις Μαριάννα, καλά είσαι;;; Ο Καρφάρας ανησυχεί μήπως έχεις εγκαταλείψει το φόρουμ και δεν θα μπορέσει να με δόσει στεγνά, το κάθαρμα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   


        Εδω ειμαι καλε μου απλα ηρθαν καποιοι φιλοι και θα παιξουμε μπιριμπα .Οσο για τον κομαντο αστον νανε καλα που μαθαινω πυ βρισκεσαι επιτελει εργο ο ανθρωπος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καληνυχτα μουρλαντωνη μου :2funny: :2funny:τα λεμε παλι αυριο καλη ξεκουραση σε ολους και ιδιαιτερα στην απολυτη κορμαρα σου :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
         Εδω ειμαι καλε μου απλα ηρθαν καποιοι φιλοι και θα παιξουμε μπιριμπα .Οσο για τον κομαντο αστον νανε καλα που μαθαινω πυ βρισκεσαι επιτελει εργο ο ανθρωπος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλή τύχη (και αν έχεις γνώσεις από παίχνια ;) ;) ;) ;) ;) διάβαινε και ριζικό περπάτει) και καλό βράδυ και ας με λες μουρλαντώνη και με πληγώνεις!!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Καλή τύχη (και αν έχεις γνώσεις από παίχνια ;) ;) ;) ;) ;) διάβαινε και ριζικό περπάτει) και καλό βράδυ και ας με λες μουρλαντώνη και με πληγώνεις!!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



    Η μπιριμπα δεν θελει μονο τυχη .Επειτα ερωτα μου δεν θα σε πληγωσω ποτε ποτε να μην το ξαναπεις αυτο αντωνομαρουλοπαρη μου  :smitten: :smitten:  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Η μπιριμπα δεν θελει μονο τυχη .Επειτα ερωτα μου δεν θα σε πληγωσω ποτε ποτε να μην το ξαναπεις αυτο αντωνομαρουλοπαρη μου  :smitten: :smitten:  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Τι άλλο χρειάζεται, μήπως στρατηγική, μοναδική μου αγάπη;;;; Και πάλι καληνύχτα και καλη διασκέδαση!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.871
Πόντοι
22.785
Κοριτσαρες μου καλημερα............ ξυπνησατε ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλημέρα γλυκειά Μαριάνα, καλημέρα Ευάκι (που πιθανόν έχουμε γνωρισθεί)
καλημέρα στους συναγωνιστές-φίλους (παρότι ήδη την έχουμε πεί)



Η Μαριάννα μας είναι "σαν την φωτιά στο τζάκι"

Αν πλησιάσεις κοντά της, τότε ζεσταίνεσαι  :babycry: 

Αν απομακρυνθείς από κοντά της, τότε κρυώνεις  :-

"Αν πλησιάσεις παρα πολύ κοντά της, τότε (πιθανόν) να καείς ..."  :  :cool2:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.871
Πόντοι
22.785
Πες κατι συναγωνιστη και για το Ευακι..........

Θα παρεξηγηθης αδικως  :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom