Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καιρός να αφήσεις τα ζαρζαβατικά και να γευτείς τα βαρβατικά κορμάρα μου εσύ  :smitten: :smitten:

Ζηλεύεις από ό,τι βλέπω κωλοαγάπη (asslover εννοείς ή κανω λάθος;;;)). Η Ευάρα δεν είναι για τα δόντια σου, είναι αποκλειστικά και μόνο για τις μασέλες μου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αμα ηταν και οι τρεις δεν θα ηταν μεγαλο το κερατο τον μο(υ)νοφαγα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:



Οχι τοσο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αφου να φανταστεις στο κρεβατη με φωναζε ΤΑΤΙΑΝΑ ΡΙΧΤΕΡ απο το ταρακουνιμα που του εκανα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αχ Μαρουλομανουλομανουλο :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Θυμασαι στο Κουτσοποδι που ειχαμε παει στο λιβαδι και εκανες τον Τσελιγκα κι εγω την μικρη
Τσελιγκοπουλα???????? Και εσκυβα για να μαζεψω βρουβες και εισουν απο πισω μου με την γκλιτσα σου ?????????????????????
Πως να τα ξεχασω αυτα η δυσμοιρη??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αχ και ηθελες και να βελαζω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Ζηλεύεις από ό,τι βλέπω κωλοαγάπη (asslover εννοείς ή κανω λάθος;;;)). Η Ευάρα δεν είναι για τα δόντια σου, είναι αποκλειστικά και μόνο για τις μασέλες μου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Aslove loverboy. Οταν γνωρίσει εμένα και αυτά που μπορώ να της προσφέρω σε έκανε  :blowup:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευχαριστώ που τώρα ξέρω ότι έχεις τα μασαλάκια μου γιατί τά 'ψαχνα από προχθές το απόγευμα και δεν τά 'βρισκα!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οχι Μαρουλομανουλομανουλο μην μου το κανεις αυτο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αστα μου για να σε θυμαμαι τουλαχιστων ετσι κι αλλιως σε πιρε η αλλη μακρια μου ,,,Ασε μου κατι να σε θυμαμαι  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ειναι το μονο που εχω απο εσενα  :rockon: Αυτα τα υπεροχα Μασελακια τον καναπε,το τραπεζακι του σαλονιου .. την κουζινα ,, το πλυντηριο τον 10 κιλων..το αμαξι.. και την αγαπημενη σου βιντεοκασετα Το μικρο σπιτι στο λιβαδι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καταλαβαίνω Ευάκι ότι σου προκάλεσα ψυχική οδύνη και ράγισα την πονεμένη καρδούλα σου!!!! Δεν ευθύνομαι όμως για το γεγονός που ο Ύψιστος μου χάρισε ένα υπέροχο και επιθυμητό κορμί!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά αν θυμάμαι καλά δεν ήταν σε λιβάδι που κάναμε έρωτα αλλά στου Φιλοπάππου όπου είχες ντυθεί Κάρμεν και εγώ αξιωματικός του ναυτικού. Οι δυνατές σου κραυγές-άριες από τον ερωτικό πόνο που σου προξενούσε το δίμετρο σπαθί μου είχαν ξεσηκώσει τη γειτονιά στο πόδι!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Καταλαβαίνω Ευάκι ότι σου προκάλεσα ψυχική οδύνη και ράγισα την πονεμένη καρδούλα σου!!!! Δεν ευθύνομαι όμως για το γεγονός που ο Ύψιστος μου χάρισε ένα υπέροχο και επιθυμητό κορμί!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά αν θυμάμαι καλά δεν ήταν σε λιβάδι που κάνουμε έρωτα αλλά στου Φιλοπάππου όπου είχες ντυθεί Κάρμεν και εγώ αξιωματικός του ναυτικού. Οι δυνατές σου κραυγές-άριες από τον ερωτικό πόνο που σου προξενούσε το δίμετρο σπαθί μου είχαν ξεσηκώσει τη γειτονιά στο πόδι!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 

Αστα τα ποιήματα και τα λόγια τα μεγάλα. Δε το πείθεις το κορίτσι. Μόλις και η Μαριαννα σε καταλάβει τη λάκισε
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καταλαβαίνω Ευάκι ότι σου προκάλεσα ψυχική οδύνη και ράγισα την πονεμένη καρδούλα σου!!!! Δεν ευθύνομαι όμως για το γεγονός που ο Ύψιστος μου χάρισε ένα υπέροχο και επιθυμητό κορμί!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά αν θυμάμαι καλά δεν ήταν σε λιβάδι που κάνουμε έρωτα αλλά στου Φιλοπάππου όπου είχες ντυθεί Κάρμεν και εγώ αξιωματικός του ναυτικού. Οι δυνατές σου κραυγές-άριες από τον ερωτικό πόνο που σου προξενούσε το δίμετρο σπαθί μου είχαν ξεσηκώσει τη γειτονιά στο πόδι!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 


Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????
Μονο επιθυμητο κορμι αγοραρε μου ??????????????????? ΧΕΛΙ μου!!!!!!!!!!!!!!!Αδωνη μου!!!!!!!!!!! Θεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αγαπη μου αυτο ηταν μετα το Κουτσοποδι που μας μαζεψαν για ηχορύπανση και την βγαλαμε στα κρατητηρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι Αξεχαστη βραδια μωρο μου γλυκο  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αστα τα ποιήματα και τα λόγια τα μεγάλα. Δε το πείθεις το κορίτσι. Μόλις και η Μαριαννα σε καταλάβει τη λάκισε

Από όσα μπορείς να διαβάσεις κωλολάγνε, δεν είναι μονο τα λόγια που είναι μεγάλα!!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????
Μονο επιθυμητο κορμι αγοραρε μου ??????????????????? ΧΕΛΙ μου!!!!!!!!!!!!!!!Αδωνη μου!!!!!!!!!!! Θεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αγαπη μου αυτο ηταν μετα το Κουτσοποδι που μας μαζεψαν για ηχορύπανση και την βγαλαμε στα κρατητηρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι Αξεχαστη βραδια μωρο μου γλυκο  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ναι τώρα θυμαμαι που το λες, ήταν μια αξέχαστη βραδυά!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και μετά τα κρατητήρια την άλλη μέρα πας πήγανε στο Αρεταίειο με ισχυρή αστυνομική συνοδεία για ψυχιατρικές εξετάσεις.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αστα τα ποιήματα και τα λόγια τα μεγάλα. Δε το πείθεις το κορίτσι. Μόλις και η Μαριαννα σε καταλάβει τη λάκισε


Αχ ολα του μεγαλα ηταν αγορι μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αλλα δεν ξερει τι τον περιμενει απο την μεγαιρα της Μαρουλοσαλατας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτη δεκα δεκα τους παιζει αγαπη μου στο ενα της χερι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Λες να τον κρατησει για πολυ????????  Αχ θα τον ξεγελασει και μετα θα τον αφησει στο ελεος του σαν ενα ερμαιο καταπονημενο και τσακισμενο, που σιγουρα μετα θα γυρισει πισω σε εμενα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Αχ θα σε περιμενω αντρα της ζωης μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Από όσα μπορείς να διαβάσεις κωλολάγνε, δεν είναι μονο τα λόγια που είναι μεγάλα!!!!

Απ'ότι ξέρουμε όλοι αυτοί που γυμνάζονται μόνο πλούσια λόγια έχουν. Για γαριδάκι cheetos σε κόβω.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ασε που βολέυεις και τα κορίτσια με τόσα που βλέπουν κάθε μέρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αχ ολα του μεγαλα ηταν αγορι μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αλλα δεν ξερει τι τον περιμενει απο την μεγαιρα της Μαρουλοσαλατας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτη δεκα δεκα τους παιζει αγαπη μου στο ενα της χερι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Λες να τον κρατησει για πολυ????????  Αχ θα τον ξεγελασει και μετα θα τον αφησει στο ελεος του σαν ενα ερμαιο καταπονημενο και τσακισμενο, που σιγουρα μετα θα γυρισει πισω σε εμενα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Αχ θα σε περιμενω αντρα της ζωης μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Δεκα δέκα και μάλιστα στο ένα της χέρι;;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Αυτό και αν δεν είναι θαύμα, δοξασι ο Θεός ημών δόξασι!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα λες αυτά για είσαι πικραμένη και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Έτσι κάνουν όλες οι απατημένες που εγκαταλείφθηκαν από έναν παίδαρο σαν του λόγου μου. Αποκλείεται η Μαριάννα να με αφήσει για οποιοδήποτε άλλον, ο οποίος σίγουρα θα είναι λιγότερο προικισμένος από τη φύση από μένα. Άλλωστε τι δεν έχω εγώ που έχει ένας άλλος δίμετρος παίδαρος;;;;; Τι μπορεί να μου λείπει άραγε, το αρρενωπό ανάστημα ή το ευρύ στέρνο;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεκα δέκα και μάλιστα στο ένα της χέρι;;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Αυτό και αν δεν είναι θαύμα, δοξασι ο Θεός ημών δόξασι!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα λες αυτά για είσαι πικραμένη και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Έτσι κάνουν όλες οι απατημένες που εγκαταλείφθηκαν από έναν παίδαρο σαν του λόγου μου. Αποκλείεται η Μαριάννα να με αφήσει για οποιοδήποτε άλλον, ο οποίος σίγουρα θα είναι λιγότερο προικισμένος από τη φύση από μένα. Άλλωστε τι δεν έχω εγώ που έχει ένας άλλος δίμετρος παίδαρος;;;;; Τι μπορεί να μου λείπει άραγε, το αρρενωπό ανάστημα ή το ευρύ στέρνο;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε Μαρούλια

ποτέ μην είσαι σύγουρος για τίποτα  :sunglasses:
δεν υποννοώ ότι έρχομαι ως "αντίπαλος" αλλά υπάρχουν και άλλοι επίδοξοι μνηστήρες  ;)
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους καλησπερα ερωτα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:Καλησπερα ασπονδη φιλη μου  :-* :-* :-* :-* :-*Καλησπερα φαρκελι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Φίλε Μαρούλια

ποτέ μην είσαι σύγουρος για τίποτα  :sunglasses:
δεν υποννοώ ότι έρχομαι ως "αντίπαλος" αλλά υπάρχουν και άλλοι επίδοξοι μνηστήρες  ;)


        Αχ μωρο μου και η πηνελοπη ειχε επιδοξους μνηστηρες ομως εναν οδυσσεα περιμενε μια ζωη . Την ιθακη μας την βρισκουμε κακα τα ψεματα σε εναν ανθρωπο (παρης). :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*Παρη παρη παρεμε......................
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Φίλε Μαρούλια

ποτέ μην είσαι σύγουρος για τίποτα  :sunglasses:
δεν υποννοώ ότι έρχομαι ως "αντίπαλος" αλλά υπάρχουν και άλλοι επίδοξοι μνηστήρες  ;)

Φίλε Φαρκέλι,
Πολύ σωστά τα λες μονον που ξέχασες κάτι που αφορά στο πρώτο σου σχόλιο. Αν και μακαβριο για ένα θέμα είμαι 100% σίγουρος οτι θα πεθάνω μια μέρα!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Σε αυτή τη χώρα έχουμε δημοκρατικό πολιτευμα και αρα μπορεί να είσαι όχι μονον επίδοξος μνηστήρας αλλά και υποψήφιος βουλευτής αν θελήσεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom