Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ναι αγαπη μου παρε μια της Μαριαννας που ειναι και ιστορικη φωτογραφια οχι οτι κι οτι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

        Βρε χαζοπραγμα η ακροπολη εχει και εναν παρθενωνα Βρε μουμιοποιημενο βαμπιρ της αρχαιας λαιδας (εταιρας) που βρυκολακιασμενη λανσαρεσαι για μοντελο οταν παω εγω 51 και εσυ 50 μουστογρια θα λενε εσενα πιπινι εμενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι καμαρι μου αλλα για να δουλεψουν ακομα καλυτερα καλα ειναι να υπαρχη και κατι για να μπει μεσα ..... Οταν αυτο ειναι ανιπαρκτο λογικο ειναι και οι οργασμοι μου να ειναι ανιπαρκτοι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αρα δεν ειναι λογο χαζομαρας αλλα λογο Φιφινας Α.Ε που διαθετης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το σχεδόν ανύπαρκτο μυαλό σου συνδέει τα αισθητήρια όργανα αποκλειστικά και μονο με τα γεννητικά όργανα.
Όταν καρδιά μου ο εγκέφαλος έχει σχεδόν απονεκρωθεί, το οποιδήποτε εξωτερικό ερέθισμα δεν μπορεί να γίνει αντιληπτό. Πάρε για παράδειγμα τη δική μου περίπτωση. Όταν είχα διεισδύσει εις τον κόλπο σου με το 25ποντο τουφεκι μου κατά ομολογία της μελαχρινής κορμάρας, άγκυρας του οίκου μου, εσυ δεν είχες αντιληφθεί οτιδήποτε, παρά κοιτούσες με απορία τον πίνακα του Μονέ και με ρωτούσες να σου πω τη γνώμη μου για την αεροσυνοδό!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
καλο μεσημερι σε ολους παιδες για σας............... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Τωρα ψαχνω τα αβαταρ να βρω τιποτε καλο βρε μαρουλια να σου βαλω................ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην το αλαξεις ρε συ. Για ρωτα το αλατι και το πιπερι μπορω να κανω τις οδοντογλιφιδες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Το σχεδόν ανύπαρκτο μυαλό σου συνδέει τα αισθητήρια όργανα αποκλειστικά και μονο με τα γεννητικά όργανα.
Όταν καρδιά μου ο εγκέφαλος έχει σχεδόν απονεκρωθεί, το οποιδήποτε εξωτερικό ερέθισμα δεν μπορεί να γίνει αντιληπτό. Πάρε για παράδειγμα τη δική μου περίπτωση. Όταν είχα διεισδύσει εις τον κόλπο σου με το 25ποντο τουφεκι μου κατά ομολογία της μελαχρινής κορμάρας, άγκυρας του οίκου μου, εσυ δεν είχες αντιληφθεί οτιδήποτε, παρά κοιτούσες με απορία τον πίνακα του Μονέ και με ρωτούσες να σου πω τη γνώμη μου για την αεροσυνοδό!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλα αγαπη μου εχεις δικιο τι αλλο να πω ?????????
στην περιπτωση σου η επιστιμη σικωνει τα ποδια ψηλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τωρα αν εγω δεν το πηρα χαμπαρι τοτε δυο δικαιολογιες υπαρχουν !!!!!!!!!!!!!!!1
Η εγω ειμαι πυγαδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
η εσυ εισαι οντως Ο ΦΙΦΙΝΑΣ Α.Ε.......
Φιλακια πολλα καλο μεσημερακη αντε να παω κι εγω καμια βολτα να παρω αερα γιατη εδω μεσα με σενα Μουχλιασα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τωρα τα λες σωστα. Εις μαρτυς ουδεις μαρτης. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Από ψευτομάρτυρες άλλο τίποτε φασιστόμουτρο!!!! Έχεις το θράσος να ομολογείς ότι έδρασες κατά τη διάρκεια της χουντας, σαν δε ντρέπεσαι!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλα αγαπη μου εχεις δικιο τι αλλο να πω ?????????
στην περιπτωση σου η επιστιμη σικωνει τα ποδια ψηλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τωρα αν εγω δεν το πηρα χαμπαρι τοτε δυο δικαιολογιες υπαρχουν !!!!!!!!!!!!!!!1
Η εγω ειμαι πυγαδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
η εσυ εισαι οντως Ο ΦΙΦΙΝΑΣ Α.Ε.......
Φιλακια πολλα καλο μεσημερακη αντε να παω κι εγω καμια βολτα να παρω αερα γιατη εδω μεσα με σενα Μουχλιασα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλό μεσημέρι και καλή διασκέδαση χαζοκορμάρα!!!
Προσεχε στο δρόμο μην πέσει καμιά πινακίδα επάνω σου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καρακορμαρα καλλονη (Μαριαννα) τον Καλλονων σε φιλαω την κανω κι εγω με ελφρα πιδιματακια για Μαμ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το ξερεις οτι εισαι θεα κοπελαρα μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ασε εμενα να λεω στον Μαρουλομανουλομανουλο γιατη δεν μπωρο να δεχτω οτι με απαταει με την καλλονοκαλοτερη της Αθηνας  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν γυνετε να το δεχτω αυτο με τιποτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Λοιπον κουκλαρα οταν σχολασεις παρεμε τηλεφωνο εγω θα ειμαι με τον (Κ) για φαγητο μαλων στο Λουτρακι λεμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Φιλακια πολλα σε ολουσ και ολες  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Και εσυ Μαρουλινομανουλο μην βγεις με την Μουνιτσα και πεταξεις εξω το Φισφιρι και τρομαξη η γυναικα απο την ομορφια και το δεος συν το ριγος που θα την πιασει,,,, Καλου κακου παρε της κι αυτηνης εναν πινακα Του Μονε ισως της Χρειαστη μετα απο αυτο που θα αντικρηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
        Καλημερα και καλημερα σε ολους . Αχ farkeli μου σημερα σαββατο ελπιζω οτι δεν δουλευεις εσυ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

...δουλεύω και Σάββατο.
Τώρα τελείωσα δουλειά και άνοιξα το θρεντ όπως κατάλαβες.

Μα τι γίνεται  :huh: :huh: :huh: ???
σε λίγες ώρες γράψατε εννέα σελίδες  :o :o :o !!!
μήπως έχετε σκοπό να γράψετε "ολόκληρη εγυκλοπαίδεια"  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:???

εσείς είστε "ατέρμονες"...
δεν τελειώνετε εύκολα εσείς ;)
 

Επισκέπτης
Καρακορμαρα καλλονη (Μαριαννα) τον Καλλονων σε φιλαω την κανω κι εγω με ελφρα πιδιματακια για Μαμ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Το ξερεις οτι εισαι θεα κοπελαρα μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ασε εμενα να λεω στον Μαρουλομανουλομανουλο γιατη δεν μπωρο να δεχτω οτι με απαταει με την καλλονοκαλοτερη της Αθηνας  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν γυνετε να το δεχτω αυτο με τιποτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Λοιπον κουκλαρα οταν σχολασεις παρεμε τηλεφωνο εγω θα ειμαι με τον (Κ) για φαγητο μαλων στο Λουτρακι λεμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Φιλακια πολλα σε ολουσ και ολες  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Και εσυ Μαρουλινομανουλο μην βγεις με την Μουνιτσα και πεταξεις εξω το Φισφιρι και τρομαξη η γυναικα απο την ομορφια και το δεος συν το ριγος που θα την πιασει,,,, Καλου κακου παρε της κι αυτηνης εναν πινακα Του Μονε ισως της Χρειαστη μετα απο αυτο που θα αντικρηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Καλο απογευμα αγαπημενη μου ασπονδη φιλη να σου πω με την σειρα μου οτι εισαι κουκλαρα και καλονη και και και.Αλλα αυριο που θα πεχθει το δευτερο μερος της σημερινης πραξεως απο το εργο <για την καρδια ενος μαρουλια> το ξερω οτι παλι θα ξεκατινιασθουμε μα σου εχω εκπληξεις και σαν πρωταγονιστρια θα παρω την ρεβανς με ολο το χειροκροτημα........................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Υ.Γ πας πας πας ολο προς λουτρακι μερια τρεχεις :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Και εσυ Μαρουλινομανουλο μην βγεις με την Μουνιτσα και πεταξεις εξω το Φισφιρι και τρομαξη η γυναικα απο την ομορφια και το δεος συν το ριγος που θα την πιασει,,,, Καλου κακου παρε της κι αυτηνης εναν πινακα Του Μονε ισως της Χρειαστη μετα απο αυτο που θα αντικρηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]

Με αυτό που θα αντικρίσει μάλλον θα χρειστεί έναν Νταλί, γιατι χαζή μου κορμάρα το μήκος του αγαπημένου μου οργάνου υπερβαίνει (κατά πολύ) το συνηθισμένο (πραγματικό) μέγεθος.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
   Καλο απογευμα αγαπημενη μου ασπονδη φιλη να σου πω με την σειρα μου οτι εισαι κουκλαρα και καλονη και και και.Αλλα αυριο που θα πεχθει το δευτερο μερος της σημερινης πραξεως απο το εργο <για την καρδια ενος μαρουλια> το ξερω οτι παλι θα ξεκατινιασθουμε μα σου εχω εκπληξεις και σαν πρωταγονιστρια θα παρω την ρεβανς με ολο το χειροκροτημα........................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Υ.Γ πας πας πας ολο προς λουτρακι μερια τρεχεις :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πρεπει μάλλον να της αρέσουν τα παίχνια με πολλούς παίχτες, εννοώ τα διάφορα παιγνίδια που παίζονται στο καζίνο με πολλούς παίκτες, όπως το ποκερ ή η ρουλέτα!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
...δουλεύω και Σάββατο.
Τώρα τελείωσα δουλειά και άνοιξα το θρεντ όπως κατάλαβες.

Μα τι γίνεται  :huh: :huh: :huh: ???
σε λίγες ώρες γράψατε εννέα σελίδες  :o :o :o !!!
μήπως έχετε σκοπό να γράψετε "ολόκληρη εγυκλοπαίδεια"  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:???

εσείς είστε "ατέρμονες"...
δεν τελειώνετε εύκολα εσείς ;)


        Ποτε ειμαστε ανεξαντλητες εμεις αλωστε εισαι στο δρομο (αγκυρας) του θεατρου οποτε πρεπει να παρακολουθησεις ολο το εργο που μερικες φορες ισως κουραζει αλλα τι να κανουμε εμεις το νιωθουμε.....................


    Οχι αγορι μου ειμαστε ανεξαντλητες .Εξαλου εδω εισαι στον δρομο (αγκυρας) του θεατρου και πρεπει να δεις ολο το εργο που μερικες φορες κατανταει κουραστικο αλλα εμεις το νιωθουμε και μας βγαινει........... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Πρεπει μάλλον να της αρέσουν τα παίχνια με πολλούς παίχτες, εννοώ τα διάφορα παιγνίδια που παίζονται στο καζίνο με πολλούς παίκτες, όπως το ποκερ ή η ρουλέτα!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

        Α δεν ξερω αν της αρεσουν το ποκερ η η ρουλετα αλλα τα παιχνιδια με πολλους αντρες σιγουρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
        Ποτε ειμαστε ανεξαντλητες εμεις αλωστε εισαι στο δρομο (αγκυρας) του θεατρου οποτε πρεπει να παρακολουθησεις ολο το εργο που μερικες φορες ισως κουραζει αλλα τι να κανουμε εμεις το νιωθουμε.....................


    Οχι αγορι μου ειμαστε ανεξαντλητες .Εξαλου εδω εισαι στον δρομο (αγκυρας) του θεατρου και πρεπει να δεις ολο το εργο που μερικες φορες κατανταει κουραστικο αλλα εμεις το νιωθουμε και μας βγαινει........... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

...πολύ σωστή τοποθέτηση !!!

Ένας σημαντικός λόγος (εκτός των άλλων), για τον οποίο πρόσθετα σε συμπαθώ πολύ γλυκειά μου Μαριάννα είναι ότι είσαι ευρύτερα σκεπτόμενο άτομο χωρίς παρωπίδες και μονοδιάστατες αντιδράσεις και συμπεριφορές.

Με απλά λόγια : "Παίζεις μπάλλα παντού..."

...αποσύρομαι (προσωρινά) από το θρεντ ώστε να συνεχίσει η επικοινωνία με τους λοιπούς συναγωνιστές. Εμείς μπορούμε να επικοινωνήσουμε και με "άλλο τρόπο"  ;)
ωπαααααααα!!! τι μου ξέφυγε τώρα? ...θα αρχίσει να ζηλεύει ο συναγωνιστής Μαρούλιας? :o

 

Επισκέπτης
Και εσυ Μαρουλινομανουλο μην βγεις με την Μουνιτσα και πεταξεις εξω το Φισφιρι και τρομαξη η γυναικα απο την ομορφια και το δεος συν το ριγος που θα την πιασει,,,, Καλου κακου παρε της κι αυτηνης εναν πινακα Του Μονε ισως της Χρειαστη μετα απο αυτο που θα αντικρηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Με αυτό που θα αντικρίσει μάλλον θα χρειστεί έναν Νταλί, γιατι χαζή μου κορμάρα το μήκος του αγαπημένου μου οργάνου υπερβαίνει (κατά πολύ) το συνηθισμένο (πραγματικό) μέγεθος.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



       Ασε αγορι μου μονο εγω ξερω τι τραβαω η κακομοιρα τα βραδυα μετα τις συνουσιασεις μας και τα πρωινα σερνομαι κατακρεουργημενη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom