Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δευτερα 27 του μηνος απο τισ 11 το πρωι μεχρι τις 3 το μεσημερι ποιες κοπελες θα ειναι??


    Και μιας και επεσε ησυχια ας ενημερωσουμε πια αυτους που ενδιαφερονται για το προγραμμα του αγκτρας 1 Δευτερα τεταρτη πεμντη παρασκευη σαββατο απο 10 μεχρι 5 εγω (μαριαννα).Δευτερα 5 εως 12 τριτη ολη μερα τεταρτη πεμντη μετα τις 5 εως 12 η ευα οπως και κυριακη πρωι απο 10 μεχρι 5 ,παρασκευη σαββατο κυριακη απο 5 εως 12 η ελενα
 

Συνημμένα

  • elen3.JPG
    elen3.JPG
    62,2 KB · Εμφανίσεις: 19

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
...πολύ σωστή τοποθέτηση !!!

Ένας σημαντικός λόγος (εκτός των άλλων), για τον οποίο πρόσθετα σε συμπαθώ πολύ γλυκειά μου Μαριάννα είναι ότι είσαι ευρύτερα σκεπτόμενο άτομο χωρίς παρωπίδες και μονοδιάστατες αντιδράσεις και συμπεριφορές.

Με απλά λόγια : "Παίζεις μπάλλα παντού..."

...αποσύρομαι (προσωρινά) από το θρεντ ώστε να συνεχίσει η επικοινωνία με τους λοιπούς συναγωνιστές. Εμείς μπορούμε να επικοινωνήσουμε και με "άλλο τρόπο"  ;)
ωπαααααααα!!! τι μου ξέφυγε τώρα? ...θα αρχίσει να ζηλεύει ο συναγωνιστής Μαρούλιας? :o


Καλησπέρα Φαρκέλι!!! Πραγματικά συμφωνώ μαζί σου, η Μαριαννούλα-Βέφα-Ελενίιτσα κτλ κτλ είναι ιδιαίτερα συμπαθής!!!
Βέβαια καλό είναι να αποφεύγουμε να χρησιμοποιούμε ποδοσφαιρικούς όρους όταν θέλουμε να περιγράψουμε ανθρώπινους χαρακτήρες.
Ως προς το τελευταίο σχόλιό σου, ουδέν σχόλιο!!!! 
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Ασε αγορι μου μονο εγω ξερω τι τραβαω η κακομοιρα τα βραδυα μετα τις συνουσιασεις μας και τα πρωινα σερνομαι κατακρεουργημενη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μην λες πολλά, θα ζηλέψει ο ποδοσφαιρόφιλος Φαρκέλι!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Θα λεω θα λεω θα λεω  :-* :-* :-* :-* :-*μαρουλομωρομου καλο σαββατοκυριακο και να εισαι καλα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Και συ καρδιά μου επίσης, να έχεις ένα καλό σαββατοκύριακο και μην αφήσεις την χαζοκορμάρα να οδηγεί!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

psedelic

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
μαριαννάκι γιααα.. το κόστος τις επίσκεψις στιν δουλεια?? αν θες πες μου με πμ. φιλια
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπέρα Φαρκέλι!!! Πραγματικά συμφωνώ μαζί σου, η Μαριαννούλα-Βέφα-Ελενίιτσα κτλ κτλ είναι ιδιαίτερα συμπαθής!!!
Βέβαια καλό είναι να αποφεύγουμε να χρησιμοποιούμε ποδοσφαιρικούς όρους όταν θέλουμε να περιγράψουμε ανθρώπινους χαρακτήρες.
Ως προς το τελευταίο σχόλιό σου, ουδέν σχόλιο!!!! 

Συναγωνιστή Μαρούλια

Η ποδοσφαιρική φράση (άν τελικά την ερμηνεύσουμε ως ποδοσφαιρική...) ήταν σε εισαγωγικά  ;)
Άρα το ακριβές νόημα της φράσης προκύπτει από τα συμφραζόμενα. Είμαι βέβαιος ότι αντιλήφθηκες το ακριβές νόημα (η γλυκειά μας Μαριάννα σύγουρα το κατάλαβε)  :sunglasses:
Σαφώς και δεν προκύπτει παρεξήγηση μεταξύ μας για αυτό το σχόλιο σου (εξάλλου γίνεται στο πλαίσιο μιας επικοινωνίας με καλοπροαίρετες διαθέσεις).
Πρόσθετα, έχεις παρατεθεί σε άλλο θρεντ με θετικά σχόλια ως προς το άτομο.

Ανεξάρτητα με τα παραπάνω, ως προς την ευρύτερη σημασία της υπόδειξης σου την θεωρώ χρήσιμη και συμφωνώ που την παράθεσες. Αντιλαμβάνομαι (αν δεν κάνω λάθος) ότι με αφορμή την "...ποδοσφαιρική φράση μου", ήθελες να επισημάνεις την αξία που πρέπει να προσδίδουμε σε κάθε άνθρωπο.

Σε αυτό με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. :thumbsup:

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Συναγωνιστή Μαρούλια

Η ποδοσφαιρική φράση (άν τελικά την ερμηνεύσουμε ως ποδοσφαιρική...) ήταν σε εισαγωγικά  ;)
Άρα το ακριβές νόημα της φράσης προκύπτει από τα συμφραζόμενα. Είμαι βέβαιος ότι αντιλήφθηκες το ακριβές νόημα (η γλυκειά μας Μαριάννα σύγουρα το κατάλαβε)  :sunglasses:
Σαφώς και δεν προκύπτει παρεξήγηση μεταξύ μας για αυτό το σχόλιο σου (εξάλλου γίνεται στο πλαίσιο μιας επικοινωνίας με καλοπροαίρετες διαθέσεις).
Πρόσθετα, έχεις παρατεθεί σε άλλο θρεντ με θετικά σχόλια ως προς το άτομο.

Ανεξάρτητα με τα παραπάνω, ως προς την ευρύτερη σημασία της υπόδειξης σου την θεωρώ χρήσιμη και συμφωνώ που την παράθεσες. Αντιλαμβάνομαι (αν δεν κάνω λάθος) ότι με αφορμή την "...ποδοσφαιρική φράση μου", ήθελες να επισημάνεις την αξία που πρέπει να προσδίδουμε σε κάθε άνθρωπο.

Σε αυτό με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. :thumbsup:

Καλησπέρα συναγωνιστή Φαρκέλι,
Σε ευχαριστώ για τα σχόλιά σου. Να είσαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση απολύτως.
Καλό σαββατοκύριακο!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Kαλημερα και χρονια πολλα σε ολους τους Μητσαρες :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα Ευα καλα εισαι  :smitten: :smitten: :smitten: και στις Δημητρουλες


Καλημερα μωρακι μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλα ειμαι κι εγω ,,, Μετα το κερατο που σερνω απο τον Μαρουλομανουλομανουλο πως να ειμαι ?????????????
Θλιμμενη γιατη δεν μπωρουσα να φαω τα καλαμαρακια απο την θλιψη που μου προκαλεσε αυτος ο αντρας που ηταν το αλλο μισο απ την ζωη μου :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Τουλαχιστον μου το εβαλε το κερατο που μου το βαλε !!!!!! Δεν με φωναζε να το καναμε και η τρεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο παλιομο(υ)νοφαγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Απαρνήθηκε τέτοια καπούλια?

Καλημέρα evaki  :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Απαρνήθηκε τέτοια καπούλια?

Καλημέρα evaki  :-* :-* :-*


Αχ αστα καρδια μου (καλημερα και σε σενα)  αχ ειναι βαρυς ο πονος μου μεγαλος ο καημος μου :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Δεν ξερω πως να τον ξεπερασω  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αχ Απιστε αντρα Μαρουλομανουλομανουλο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Αχ αστα καρδια μου (καλημερα και σε σενα)  αχ ειναι βαρυς ο πονος μου μεγαλος ο καημος μου :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Δεν ξερω πως να τον ξεπερασω  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αχ Απιστε αντρα Μαρουλομανουλομανουλο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Οταν θα ερθω από αγκύρας να δεις πως θα ξεχάσεις τον μαρουλι  :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα μωρακι μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλα ειμαι κι εγω ,,, Μετα το κερατο που σερνω απο τον Μαρουλομανουλομανουλο πως να ειμαι ?????????????
Θλιμμενη γιατη δεν μπωρουσα να φαω τα καλαμαρακια απο την θλιψη που μου προκαλεσε αυτος ο αντρας που ηταν το αλλο μισο απ την ζωη μου :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Τουλαχιστον μου το εβαλε το κερατο που μου το βαλε !!!!!! Δεν με φωναζε να το καναμε και η τρεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο παλιομο(υ)νοφαγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αμα ηταν και οι τρεις δεν θα ηταν μεγαλο το κερατο τον μο(υ)νοφαγα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλημερα μωρακι μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλα ειμαι κι εγω ,,, Μετα το κερατο που σερνω απο τον Μαρουλομανουλομανουλο πως να ειμαι ?????????????
Θλιμμενη γιατη δεν μπωρουσα να φαω τα καλαμαρακια απο την θλιψη που μου προκαλεσε αυτος ο αντρας που ηταν το αλλο μισο απ την ζωη μου :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Τουλαχιστον μου το εβαλε το κερατο που μου το βαλε !!!!!! Δεν με φωναζε να το καναμε και η τρεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο παλιομο(υ)νοφαγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σε φώναζα να απολάμβανες το υπέροχο κορμί μου για πολλοστή φορά θλιμμένο Ευάκι, αλλά η φίλη σου δεν ήθελε γιατί σε ντρεπότανε!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Οταν θα ερθω από αγκύρας να δεις πως θα ξεχάσεις τον μαρουλι  :-* :-* :-*


Αχ Αγαπη μου δεν ξεχνιονται τα αεροπλανικα αλματα που μου εκανε αυτος ο αντρας ο Βαρβατος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πως να ξεχασω το τραπεζοτσοκαρατο???? Το παταρατο ??????? Το καγκελατο????? το κοντρα παξιμαδατο τρωγοντας Ο Μαρουλομανουλομανουλος το Παξιμαδακη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλα το αποκορυφωμα ηταν οταν εβγαζε τα μασελακια και με εγλυφε ΑχΧΧΧχχχχχΧΧΧχχχΧΧΧχΧχχχχ
Και τωρα να τα κανει σε αλλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οχι δεν το δεχωμαι με τιποτα αυτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αχ Αγαπη μου δεν ξεχνιονται τα αεροπλανικα αλματα που μου εκανε αυτος ο αντρας ο Βαρβατος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πως να ξεχασω το τραπεζοτσοκαρατο???? Το παταρατο ??????? Το καγκελατο????? το κοντρα παξιμαδατο τρωγοντας Ο Μαρουλομανουλομανουλος το Παξιμαδακη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλα το αποκορυφωμα ηταν οταν εβγαζε τα μασελακια και με εγλυφε ΑχΧΧΧχχχχχΧΧΧχχχΧΧΧχΧχχχχ
Και τωρα να τα κανει σε αλλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οχι δεν το δεχωμαι με τιποτα αυτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστώ που τώρα ξέρω ότι έχεις τα μασαλάκια μου γιατί τά 'ψαχνα από προχθές το απόγευμα και δεν τά 'βρισκα!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Αχ Αγαπη μου δεν ξεχνιονται τα αεροπλανικα αλματα που μου εκανε αυτος ο αντρας ο Βαρβατος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πως να ξεχασω το τραπεζοτσοκαρατο???? Το παταρατο ??????? Το καγκελατο????? το κοντρα παξιμαδατο τρωγοντας Ο Μαρουλομανουλομανουλος το Παξιμαδακη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλα το αποκορυφωμα ηταν οταν εβγαζε τα μασελακια και με εγλυφε ΑχΧΧΧχχχχχΧΧΧχχχΧΧΧχΧχχχχ
Και τωρα να τα κανει σε αλλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οχι δεν το δεχωμαι με τιποτα αυτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καιρός να αφήσεις τα ζαρζαβατικά και να γευτείς τα βαρβατικά κορμάρα μου εσύ  :smitten: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αχ Αγαπη μου δεν ξεχνιονται τα αεροπλανικα αλματα που μου εκανε αυτος ο αντρας ο Βαρβατος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πως να ξεχασω το τραπεζοτσοκαρατο???? Το παταρατο ??????? Το καγκελατο????? το κοντρα παξιμαδατο τρωγοντας Ο Μαρουλομανουλομανουλος το Παξιμαδακη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλα το αποκορυφωμα ηταν οταν εβγαζε τα μασελακια και με εγλυφε ΑχΧΧΧχχχχχΧΧΧχχχΧΧΧχΧχχχχ
Και τωρα να τα κανει σε αλλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οχι δεν το δεχωμαι με τιποτα αυτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σαν το ανεκδοτο με τον πιτσιρικο που λεει στον μπαμπα του τις δυο τις καταφερα την τριτη την εγλυψα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom