Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Χμ καταλαβα που το παει ο ατιμος αντρας (Μαρουλομανουλομανουλο) Θελει να  με κανει πασα στον Κυριακκο Μητσοτακη για αυτο ανακατευει την πολιτικη........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το βρήκες Ευάκι, το βρήκες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπερα σε ολους. Καλησπερα ερωτα καλησπερα φαρκελι μου .Σε ευχαριστω για την γλυκια παρομοιωση που μου αφιερωσες. Οσο για σενα ερωτα μου ναι ετσι θα γινω μια καραμπινα και θα σε κυνηγαω αν με παρατησεις ποτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Μαριάννα μου το ήξερα ότι θα αποδεχόσουν την "γλυκειά παρομοίωση ..."

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων (εργάζομαι και σήμερα) πρέπει να αποχωρήσω από το θρεντ και θα δώ την ωραία συζήτηση με το Ευάκι και τους φίλους, αργά σήμερα το βράδυ.

Φιλιά σε όλους.

Η σκέψη μου θα είναι ...και μαζί σας  ;)

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Η οικονομία περισσότερο παρά η πολιτική καθορίζει τα πάντα Ευάκι διότι σύμφωνα με αυτήν κινούνται τα πάντα από τις τιμές των προϊόντων που διαμορφώνονται στην αγορά μέχρι με το ποιά ή ποιός θα είναι ο/η κατάλληλος/η σύντροφος, δηλαδή αποδεκτή από οικονομικής-κοινωνικής άποψης. Για αυτόν που ονομάζουν πολλοί κεραυνοβόλο έρωτα, θα συμφωνήσω μαζί σου δεν υπάρχουν πολιτικά ή οικονομικά κριτήρια.


Πολυ σωστα Μαρουλινο μου ,αλλα η διαφορα με εμενα που ισως ζω σε ΟΥΤΟΠΙΑ οπως μου ειχαι πει καποιος καποτε , Αλλα δυστηχως ρεαλιστρια δεν μπωρο να γινο στο θεμα σχεση .......
Οσο αφοραει για τους πουλιμενους που προαναφερες ποιο πανω ητε αυτη ειναι οικονομικα αποδεκτοι η οχι εμενα  δεν με νοιαζει Καθολου Μα καθολου,, Κι αν αυτοι ολοι κανουν σχεσεις οικονομικου συμφεροντως τοτε για μενα ειναι ΚΕΝΟΙ ΚΑΙ ΡΙΧΗ  τελειως...
Αγαπη μου γλυκια για μενα τουλαχιστων ας ειναι μπατηρης να στο πω ωμα και να με γεμιζη σαν ανθρωπος ,,παρα να τα εχει ολα και να μην ξερει τι θελει απο την ζωη του την ιδια ......
Αρα για μενα ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ  ΔΕΝ συμβαδιζουν οπως ειπα ΓΙΑ ΜΕΝΑ ;) ;) ;) ;) ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.871
Πόντοι
22.785
Μαριάννα μου το ήξερα ότι θα αποδεχόσουν την "γλυκειά παρομοίωση ..."

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων (εργάζομαι και σήμερα) πρέπει να αποχωρήσω από το θρεντ και θα δώ την ωραία συζήτηση με το Ευάκι και τους φίλους, αργά σήμερα το βράδυ.

Φιλιά σε όλους.

Η σκέψη μου θα είναι ...και μαζί σας  ;)

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Για σου συναγωνιστη................ :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τελικα επι της ουσιας δεν απαντησες θα εκανες εσυ μια τετεια σχεση Μαρουλινο μου ????????????????????????????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τελικα επι της ουσιας δεν απαντησες θα εκανες εσυ μια τετεια σχεση Μαρουλινο μου ????????????????????????????


Ναι με μια λέξη και μονο για να μην ανακατέψω τις πιθανότητες!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πηγα την περασμενη εβδομαδα στην αγκυρας να βρω το ευακι αλλα η τσαστα μου ειπε οτι ειχε περιοδο και οτι θα την βρω αυτη την εβδομαδα κανονικα στο ποστο της ελπιζω να την βρω....
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
πηγα την περασμενη εβδομαδα στην αγκυρας να βρω το ευακι αλλα η τσαστα μου ειπε οτι ειχε περιοδο και οτι θα την βρω αυτη την εβδομαδα κανονικα στο ποστο της ελπιζω να την βρω....



Ελα μωρακι μου εχω βαλει ΤΑΜΠΟΝ XXXXL :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι για να δεις τι στενη που ειμαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο την Ανω Στενη ΕΥΟΙΑΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
πηγα την περασμενη εβδομαδα στην αγκυρας να βρω το ευακι αλλα η τσαστα μου ειπε οτι ειχε περιοδο και οτι θα την βρω αυτη την εβδομαδα κανονικα στο ποστο της ελπιζω να την βρω....
Ωρε που παμε ρεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Πολυ σωστα Μαρουλινο μου ,αλλα η διαφορα με εμενα που ισως ζω σε ΟΥΤΟΠΙΑ οπως μου ειχαι πει καποιος καποτε , Αλλα δυστηχως ρεαλιστρια δεν μπωρο να γινο στο θεμα σχεση .......
Οσο αφοραει για τους πουλιμενους που προαναφερες ποιο πανω ητε αυτη ειναι οικονομικα αποδεκτοι η οχι εμενα  δεν με νοιαζει Καθολου Μα καθολου,, Κι αν αυτοι ολοι κανουν σχεσεις οικονομικου συμφεροντως τοτε για μενα ειναι ΚΕΝΟΙ ΚΑΙ ΡΙΧΗ  τελειως...
Αγαπη μου γλυκια για μενα τουλαχιστων ας ειναι μπατηρης να στο πω ωμα και να με γεμιζη σαν ανθρωπος ,,παρα να τα εχει ολα και να μην ξερει τι θελει απο την ζωη του την ιδια ......
Αρα για μενα ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ  ΔΕΝ συμβαδιζουν οπως ειπα ΓΙΑ ΜΕΝΑ ;) ;) ;) ;) ;)

Οι ανθρώπινες σχέσεις διαμορφώνονται σύμφωνα με το κοινωνικό και πολλές φορές το οικονομικό επίπεδο του καθενός. Μόνο στις παλιές ταινίες του ελληνικού σινεμά, και πιο προσφατα στο Πρήτι Γούμαν, η πλούσια γνώριζε το φτωχόπαιδο ή το αντίστροφο και το παντρευόταν δηλαδή το αποκαθιστούσε και αυτός γινόταν πλούσιος κι άρα ξέφευγε από τη μισέρια του. Κάποιος που σε αποκάλεσε ουτοπίστρια μάλλον δίκιο θα είχε, πιστεύεις όπως πίστευαν οι μακαρίτες γονείς μου σε κατατάσεις που σπάνια υπάρχουν ή είναι εφικτές. Αν είναι κάποιος είναι μπατήρης πως θα επιβιώσει μια σχέση;;; Με δανεικά;;;  
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλησπερα Ευα,και αλλαγη στο αβαταρ βλεπω εχω και γατα αγκυρας αλλα δεν ξερω να την βαλω εδω :think: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Οι ανθρώπινες σχέσεις διαμορφώνονται σύμφωνα με το κοινωνικό και πολλές φορές το οικονομικό επίπεδο του καθενός. Μόνο στις παλιές ταινίες του ελληνικού σινεμά, και πιο προσφατα στο Πρήτι Γούμαν, η πλούσια γνώριζε το φτωχόπαιδο ή το αντίστροφο και το παντρευόταν δηλαδή το αποκαθιστούσε και αυτός γινόταν πλούσιος κι άρα ξέφευγε από τη μισέρια του. Κάποιος που σε αποκάλεσε ουτοπίστρια μάλλον δίκιο θα είχε, πιστεύεις όπως πίστευαν οι μακαρίτες γονείς μου σε κατατάσεις που σπάνια υπάρχουν ή είναι εφικτές. Αν είναι κάποιος είναι μπατήρης πως θα επιβιώσει μια σχέση;;; Με δανεικά;;;  






Συμφωνω απολυτα αγορι μου .Ετσι γινεται και ετσι γινοταν παντα στη ζωη εδω αλλωστε μπαινει και η λεξη (πολιτικη) αφου ολοι γαλουχουντε απο μικρη ηλικια να κανουν την πετυχημενη σχεση που θα περιεχει την οικονομικη αποκατασταση και αν συνδιαζεται και με την ευγενικη καταγωγη ερχεται και η (ιδανικη) καταξιωση που ολοι επιθυμουν. Ωραια ολα αυτα αλλα εδω η ερωτηση που τεθηκε ηταν αλλου ειδους αν θα κανατε εσεις τα αγορια μια σχεση με τρανς .Θαθελα πραγματικα να ακουσω τιγνωμη εχετε αφου πρωτα ξακαθαρισουμε τι σημαινει τρανς. Τρανς ειναι ενας ορος αρκετα παρεξηγημενος στην ελλαδα και περιεχει μεσα ολες τις (κοπελες) ειται εχουν κανει επεμβαση διορθωσης φυλλου η οχι. Ο ορος τρανσεξουαλ που ξεστομισε για πρωτη φορα η χειλουδακη εγινε της μοδας και χαραχτηρισε μια σειρα κοριτσιων που παλεψαν με πολυ θαρρος και ρισκα για να δορθωσουν το λαθος . Ετσι λοιπον η ερωτηση που τεθηκε πρεπει να διαχωρισει ορισμενα κοριτσια απο καποια αλλα χωρις κανενα ιχνος ρατσισμου απλα γιατι αλλο ειναι η τρανς η τραβεστι η τρανσεξουαλ η οπως αλλιως αποκαλειτε τα κοριτσια που δεν εχουν κανει αλαγη απο τα αλλα που διορθωσαν το φυλλο τους και ειναι και νομικα και φυσικα γυναικες . Λοιπον επι αυτου του ορου θαθελα να ακουσω τις γνωμες σας (αν κανατε σχεση με τρανς)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μαριάννα ρωτάς αν θα έκανε (ή έκανε) κάποιος σχέση με τρανς αόριστα. Επειδή πάντα σε καθε σχέση υπάρχουν και από τις δυο πλευρές κάποια κριτήρια, η σωστή ερώτηση θα ήταν, αν θα έκανε κάποιος σχέση κάτω από συγκεκριμένα, που καλείσε να ορίσεις, κριτήρια.  ;) ;) ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Οι ανθρώπινες σχέσεις διαμορφώνονται σύμφωνα με το κοινωνικό και πολλές φορές το οικονομικό επίπεδο του καθενός. Μόνο στις παλιές ταινίες του ελληνικού σινεμά, και πιο προσφατα στο Πρήτι Γούμαν, η πλούσια γνώριζε το φτωχόπαιδο ή το αντίστροφο και το παντρευόταν δηλαδή το αποκαθιστούσε και αυτός γινόταν πλούσιος κι άρα ξέφευγε από τη μισέρια του. Κάποιος που σε αποκάλεσε ουτοπίστρια μάλλον δίκιο θα είχε, πιστεύεις όπως πίστευαν οι μακαρίτες γονείς μου σε κατατάσεις που σπάνια υπάρχουν ή είναι εφικτές. Αν είναι κάποιος είναι μπατήρης πως θα επιβιώσει μια σχέση;;; Με δανεικά;;;  


Μωρο μου δεν ψαχνω να βρω τον Εφοπλιστη της ζωης μου , Καλυτερα λοιπον να ζω στην ουτοπια μου παρα σε καποιους δηθεν  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Τωρα αν αυτος ειχαι δικιο η οχι ειναι δικο του θεμα ας ζηση στον ρεαλισμο του και στα συνοικεσεια :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Και ας μεινω εγω μονη μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom