Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Όταν ενώσουμε τα βασίλειά μας (τις κορμάρες μας εννοώ), θα γίνουμε η ισχυτότερη αυτοκρατορία όλων των εποχών (θα γίνει έκρηξη πολλών μεγατόνων), ωραία αυτοκράτειρά μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Σιγα την εκρηξη ρε υπολοιπο. Οταν θα εννοσουμε εγω και το Ευακι τα βασιλεια μας θα δεις τι εκρηξη θα γινει! Δευτερα παρουσια και βαλε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα evaki αστους να λενε!!!!τι κανεις? ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Πεστα Χρυσοστομε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα λεω γυναικαρα μου εσυ. Και βεβαια δεν θα μεινω μονο στα λογια σαν το υπολοιπο αντρος. Θα τα κανω κι ολας. Και κει να δεις εκρηξεις που θα εχουμε απο σενα κοριτσαρα μου. Και να προσεχει η μιση μεριδα μην ειναι κοντα και τον παρουν τα σκαγια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τα λεω γυναικαρα μου εσυ. Και βεβαια δεν θα μεινω μονο στα λογια σαν το υπολοιπο αντρος. Θα τα κανω κι ολας. Και κει να δεις εκρηξεις που θα εχουμε απο σενα κοριτσαρα μου. Και να προσεχει η μιση μεριδα μην ειναι κοντα και τον παρουν τα σκαγια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιά σκάγια βρε κνώδαλο!!! Διαθέτεις όπλο που να ρίχνει σκάγια;;; Νεροπίστολο έχεις που καταβρέχει τα άλλα παιδάκια που παίζουν μαζί σου νεροπόλεμο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τα λεω γυναικαρα μου εσυ. Και βεβαια δεν θα μεινω μονο στα λογια σαν το υπολοιπο αντρος. Θα τα κανω κι ολας. Και κει να δεις εκρηξεις που θα εχουμε απο σενα κοριτσαρα μου. Και να προσεχει η μιση μεριδα μην ειναι κοντα και τον παρουν τα σκαγια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποιά σκάγια βρε κνώδαλο!!! Διαθέτεις όπλο που να ρίχνει σκάγια;;; Νεροπίστολο έχεις που καταβρέχει τα άλλα παιδάκια που παίζουν μαζί σου νεροπόλεμο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kαλα μαλωνετε θα σας την κλεψω εγω να ησυχασετε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ποιά σκάγια βρε κνώδαλο!!! Διαθέτεις όπλο που να ρίχνει σκάγια;;; Νεροπίστολο έχεις που καταβρέχει τα άλλα παιδάκια που παίζουν μαζί σου νεροπόλεμο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα σκαγια ρε συ απο το μωρακι μου. Θα σκανε οι πολλαπλοι του οργασμοι αποληφαδι. Στην ακρη μην σε παρουν τα ζουμια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα του Αγκύρας 1
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Γιατί να αφρίζω Ευάκι επειδή είναι κλωνος του Πατακού; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ε δεν ειναι και ο Μαρκεζινης γλυκε μου με φουστανη ,,,Αλλα ουτε και καρο με πατατες :rockon: :rockon:
Μια χαρα παιδαρος ειναι με αρκετα καλο υψως,,και πολυ πουτανια και ενεργεια μεσα του μωρο μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Για αυτο σου λεω οτι εσυ ουτε την αντοχη του δεν εχεις Μαρουλινομανουλομανουλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ανθρωπος ειναι Θεος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ε δεν ειναι και ο Μαρκεζινης γλυκε μου με φουστανη ,,,Αλλα ουτε και καρο με πατατες :rockon: :rockon:
Μια χαρα παιδαρος ειναι με αρκετα καλο υψως,,και πολυ πουτανια και ενεργεια μεσα του μωρο μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Για αυτο σου λεω οτι εσυ ουτε την αντοχη του δεν εχεις Μαρουλινομανουλομανουλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ανθρωπος ειναι Θεος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



        Και που τον ξερεις εσυ μωρη τον μαρουλοκυκνο για να τον συγκρινεις ανοργασμικια ανεραστη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ε δεν ειναι και ο Μαρκεζινης γλυκε μου με φουστανη ,,,Αλλα ουτε και καρο με πατατες :rockon: :rockon:
Μια χαρα παιδαρος ειναι με αρκετα καλο υψως,,και πολυ πουτανια και ενεργεια μεσα του μωρο μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Για αυτο σου λεω οτι εσυ ουτε την αντοχη του δεν εχεις Μαρουλινομανουλομανουλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ανθρωπος ειναι Θεος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Υποψιαζόμουνα από καιρό τώρα ότι διαθέτει πολύ πουτανιά μέσα του ο Καρφάρας, αλλά δεν είχα αποδεικτικά στοιχεία. Για να το λες Ευάκι κάτι θα ξέρεις. Όσο για ενέργεια αποκλείεται να με ξεπερνάει. Το παρατσούκλι "Πτολεμαϊδα" που μου έχουν δόσει δεν είναι τυχαίο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Μαριάννα Είσαι η Βασίλισσα της Κρεβατοκάμαρας Τ έ λ ο ς
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
         Και που τον ξερεις εσυ μωρη τον μαρουλοκυκνο για να τον συγκρινεις ανοργασμικια ανεραστη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πέστα καρδιά μου, πέστα για να τα ακούει η χαζοκορμάρα-πεθερά και να τα λέει στο φασιστα-νύφη!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
         Και που τον ξερεις εσυ μωρη τον μαρουλοκυκνο για να τον συγκρινεις ανοργασμικια ανεραστη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Γιατη μωρη ξεπουπουλιασμενη Μπεκατσα της Πτολεμαιδας ξερεις εσυ τον Κομαντο μου ????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο για το εργοστασειο Παραγωγης ενεργειας ΜαρουλοΒατ και βαλε κρατατων για παρτυ σου ετσι κι αλλιως τον εχω ξεπερασει εδω και καιρο ,,,,, Μονο αλαζε του  της Φλατζες γιατη εχει καψει μερικες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Γιατη μωρη ξεπουπουλιασμενη Μπεκατσα της Πτολεμαιδας ξερεις εσυ τον Κομαντο μου ????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο για το εργοστασειο Παραγωγης ενεργειας ΜαρουλοΒατ και βαλε κρατατων για παρτυ σου ετσι κι αλλιως τον εχω ξεπερασει εδω και καιρο ,,,,, Μονο αλαζε του  της Φλατζες γιατη εχει καψει μερικες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



          Τον κομαντο δεν τον ξερω ξερω ομως εσενα χρυσο μου οποτε οσο και να προσπαθει ο παιδαρος νιετ ενεργεια. Οσο για τις φλαντζες του καλου μου τις καιω εγω μωρη και τις αλαζω συνεχεια ετσι για να σκας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom