Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1

Έχει κανένας γνώμη για αυτήν εδώ? Σκέφτομαι να την επισκεφθώ την άλλη εβδομάδα που πάω Αθήνα έχει πολύ ωραίο καβλι
ειναι η Αγαπη που εβγαινε Συγγρου. Ειχε μπλεξει με ουσιες. Τωρα δε ξερω. Παντως την ειδα προσφατα και δε μοιαζει στις φωτο γιατι ειναι παλιες
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Κάποια άποψη για αυτές τις δύο έχει κάποιος?
Γνωρίζουμε καμιά λεπτομέρια?

Και με αυτήν την Ελληνίδα τι παίζει ?
η πρωτη οχι ομορφη ,αλλα καλο καβλακι, καβλωνει τρελα και χυνει αμα γουσταρει και παιρνει πολυ παζαρι...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Μάλλον είναι κλόουν και μπογιατζής αν κρίνω από την αγγελία της
διαφωνω. Δεν ειναι ομορφη, ειναι ομως πολυ θηλυκο , μικρο δυνατο εργαλειο , χυνει αμα γουσταρει. Τη φτανεις παρα πολυ χαμηλα στο παζαρι....
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Αυτές οι Ελλ(ε)ηνίδες πού είναι όλες μια παρεούλα έχουν βγεί με καρμπόν ; Δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω ...Εμμα,Ροζαλία,Αλεξάνδρα, Καλλιστώ ... αδερφές είναι ; (no pun intended-ΛΟΛ)
φιλε οι πλαστικοι γιατροι που πανε ειναι οι ιδιοι ,για να μη πω ο ιδιος. Τις κανει και μοιαζουν ολες
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Έχει κάποιος συναγωνιστής άποψη για την παραπάνω;
ειναι η ξεπετα που εβγαινε στη καβαλας , η Βερα. Παλια καραβανα
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1

Πολυ καλο σωμα +προσωπο , θηλυκοτητα, πολυ δυνατο εργαλειο αλλα μικρο, πολυ καλη συμμετοχη. Τα κανει ολα.
Με παζαρι φτανει χαμηλα στα 100 και πιο κατω...
το value for money απ τα καλυτερα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
40
Like
2.155
Πόντοι
1.206
η πρωτη οχι ομορφη ,αλλα καλο καβλακι, καβλωνει τρελα και χυνει αμα γουσταρει και παιρνει πολυ παζαρι...
η πρώτη όμως στο πρόσωπο είναι λες και έχει φάει μετωπική με νταλίκα.
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
η πρώτη όμως στο πρόσωπο είναι λες και έχει φάει μετωπική με νταλίκα.
συμφωνω εχει χτυπησει ισως καπου. Παντως εμενα δε με χαλασε γιατι εχει θηλυκοτητα. και για τα λεφτα που παιρνει ειναι μια χαρα.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
40
Like
2.155
Πόντοι
1.206
συμφωνω εχει χτυπησει ισως καπου. Παντως εμενα δε με χαλασε γιατι εχει θηλυκοτητα. και για τα λεφτα που παιρνει ειναι μια χαρα.
φίλε αν πέρασες εσύ καλά δεν μου πέφτει λόγος φυσικά.
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Δεν διαφωνώ καθόλου, αλλά δεν ψήνομαι να κάνω κασκαντεριλίκια τώρα
συμφωνω. εξαλλου υπαρχει μεγαλη προσφορα στην αγορα. υπαρχουν επιλογες καλες και φτηνες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Scorch

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
2
Like
5.669
Πόντοι
2.356



Επισκεψη μετα τα μεσανυχτα σε χωρο στο κεντρο. Μου ανοιξε τη πορτα ενας πανηψηλος κουβανος με περουκα, φρεσκοξυρισμενος. Καμμια σχεση με τις φωτο που ουτως ή αλλως φαινεται οτι ειναι κρος. Απο κοντα ομως δεν εχει τη παραμικρη θυληκοτητα.
Βασικα ξενερωσα πολυ και γυρισα να φυγω. Μου ειπε εντονα οτι ειμαι αυτη στη φωτο, και θα μου δωσεις 50 ευρω για να φυγεις. Καταλαβα οτι η φαση ειναι μπλεξιμο, οποτε εκανα ενα παζαρι, μονο για στοματικο στα 40 ευρω, το οποιο και δεχτηκε.

Εδωσα τα λεφτα τα εβαλε στη ντουλαπα της. Και τοτε ξεκινησε να παιζει με το κινητο της και να με σπρωχνει προς τη πορτα. Μου ειπε να της αδειασω τη γωνια και οτι δεν ισχυει το παζαρι.

Ενω προσπαθουσα να μιλησω στραφηκε και πηρε στο χερι της ενα βραστηρα που ειχε εκει διπλα για να με απειλησει. Ασφαλως και εξαφανιστηκα αμεσα.

Ομως δε σταματησε εκει . Οταν εφτασα στο αυτοκινητο , μου εστειλε ενα βιντεο . Ηταν αυτο το οποιο τραβαγε, εν αγνοια μου οσο μιλαγαμε. Μου εγραψε οτι θα δειξει σε ολους αυτο το βιντεο. Πιθανως να νομιζε οτι με εκβιαζει.

Καποιοι ανθρωποι ειναι παραβατικοι . Η συγκεκριμενη νομιζω ειναι και πολυ επικινδυνη. Πως μπορεις αραγε να μπλεξεις χωρις καμμια αιτια!

Επισκεφτηκα το αστυνομικο τμημα της περιοχης και διηγηθηκα στον αξιωματικο υπηρεσιας το περιστατικο, οπου εδωσα ολα τα στοιχεια (διευθυνση, αγγελια κτλ) που ειχα και το βιντεο που μου εστειλε. Ειπε οτι θα επιληφθει του θεματος
ΕΝΑΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ. Ειδικά με άγνωστες... και ειδικά με ξένες ή γυφτισσες ή τέτοιες. Δύσκολα πλέον θα πάω... Μόνο αν βρώ κάποιο σταθερό "κορίτσι" σοβαρό. Παλιά υπήρχαν. Τώρα αποσύρθηκαν και πολλές φορές δεν θέλουμε να ρισκάρουμε. Για αυτό πλέον μακριά...
Και στις αγγελίες που μπάινω, δεν ξέρω, ελάχιστες μου τραβάνε το ενδιαφέρον. Βγάζω μια στο τόσο τα μάτια μου εδώ στο φόρουμ ψάχνωντας να βρω κάτι αλλά μπα... Κάποιοι ρισκάρουν εγώ πλέον δεν μπορώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom