Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tsbk24

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13
Like
25
Πόντοι
0
Καλήσπερα ξέρεις κάνεις εδώ την μπέμπα
Την επισκεφθηκα πριν κανενα μηνα. Εχει αρκετα περισσοτερα κιλα απο οτι στις φωτογραφιες της στην αγγελια, το οποιο ομως δεν ηταν προβλημα για εμενα. Αναλογα τις προτιμησεις οσυ, για εσενα ισως ειναι προβλημα.
Στα πιο σημαντικα, ειναι στα 50/ωρα, και οπως λεει και η αγγελια της, κανει πολυ καλη πιπα, συν το οτι ειναι ευχαριστος ανθρωπος, θα την προτεινα.
 

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
123
Like
216
Πόντοι
21
Την επισκεφθηκα πριν κανενα μηνα. Εχει αρκετα περισσοτερα κιλα απο οτι στις φωτογραφιες της στην αγγελια, το οποιο ομως δεν ηταν προβλημα για εμενα. Αναλογα τις προτιμησεις οσυ, για εσενα ισως ειναι προβλημα.
Στα πιο σημαντικα, ειναι στα 50/ωρα, και οπως λεει και η αγγελια της, κανει πολυ καλη πιπα, συν το οτι ειναι ευχαριστος ανθρωπος, θα την προτεινα.
Μερακλης!
 

alexboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2023
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Ξέρουμε κάτι?
Μάλλον είναι κλόουν και μπογιατζής αν κρίνω από την αγγελία της
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
13
Like
40
Πόντοι
0
Εμπειρία όχι πρόσφατη αλλά δεν νομίζω να έχει αλλάξει η Εύα. Ευχάριστο άτομο. Πολύ ευγενική. Αρκετά ως πολύ GFE φάση. Συστήνεται για όσους αναζητούν παθητικές.
Πολύ καλός χαρακτήρας και όμορφη παρουσία. Την συνάντησα πριν μερικούς μήνες. Προσπαθεί πολύ να σε ικανοποιήσει. Καθαρή, με όμορφο χώρο και ντους.
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20


Έχει δοκιμάσει κανεις; σκέφτομαι χρόνια να δοκιμάσω
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496


Έχει δοκιμάσει κανεις; σκέφτομαι χρόνια να δοκιμάσω
Αυτές οι Ελλ(ε)ηνίδες πού είναι όλες μια παρεούλα έχουν βγεί με καρμπόν ; Δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω ...Εμμα,Ροζαλία,Αλεξάνδρα, Καλλιστώ ... αδερφές είναι ; (no pun intended-ΛΟΛ)
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20
Οντως είναι παρόμοιες αν και προσωπικά από ομορφιά η Emma για εμένα κλασεις καλύτερη, τώρα στο έργο δεν ξέρω τι κάνουν επίσης και πόσο θα κοστίσει.....γιατί τις κόβω φαρμακεια
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Οντως είναι παρόμοιες αν και προσωπικά από ομορφιά η Emma για εμένα κλασεις καλύτερη, τώρα στο έργο δεν ξέρω τι κάνουν επίσης και πόσο θα κοστίσει.....γιατί τις κόβω φαρμακεια
Νομίζω πως δεν τους πολυκάνει κούκου ... παζάρεψε (οπως λεει και κάποιος εδώ μέσα)
 

Bilaras@

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2024
Μηνύματα
30
Like
8
Πόντοι
0
Την επισκεφθηκα πριν κανενα μηνα. Εχει αρκετα περισσοτερα κιλα απο οτι στις φωτογραφιες της στην αγγελια, το οποιο ομως δεν ηταν προβλημα για εμενα. Αναλογα τις προτιμησεις οσυ, για εσενα ισως ειναι προβλημα.
Στα πιο σημαντικα, ειναι στα 50/ωρα, και οπως λεει και η αγγελια της, κανει πολυ καλη πιπα, συν το οτι ειναι ευχαριστος ανθρωπος, θα την προτεινα.

Καλήσπερα ξέρεις κάνεις εδώ την μπέμπα
Καλημέρα έχει πάει κανείς με την μπέμπα;
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
133
Κριτικές
2
Like
193
Πόντοι
1
Καλημερα, αν καποιος εχει εμπειρια με την Emma/konnieX μπορει να μου στειλει pm?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Καλημέρα έχει πάει κανείς με την μπέμπα;
Αν γουστάρεις να πηδήξεις την Μίρκα Παπακωνσταντίνου τότε πήγαινε , είναι της ιδίας κατηγορίας ... φτερού... αλλά απο πτερόσαυρο
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
345
Κριτικές
4
Like
376
Πόντοι
21
Αυτές οι Ελλ(ε)ηνίδες πού είναι όλες μια παρεούλα έχουν βγεί με καρμπόν ; Δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω ...Εμμα,Ροζαλία,Αλεξάνδρα, Καλλιστώ ... αδερφές είναι ; (no pun intended-ΛΟΛ)
Αυτές είναι η ελληνική κουτοπόνηρη έκδοση των Βραζιλιάνων
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201


Έχει δοκιμάσει κανεις; σκέφτομαι χρόνια να δοκιμάσω
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑ!
τουπε! υφος! ακριβες! το μονο θετικο σε ολο αυτο το παρεακι ειναι οτι η Emma τον εχει χοντρο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημερα, αν καποιος εχει εμπειρια με την Emma/konnieX μπορει να μου στειλει pm?
μακρια φιλος!
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπέρα, νέο μέλος εδώ, αν και παρακολουθώ το φόρουμ για χρόνια. Ήθελα συνάντηση με τη Fernanda αλλά λείπει στη Ρόδο. Μου πρότεινε όμως τη φίλη της
Manuh Bittencourt. Έχει κανείς κάποια αποψη για τη συγκεκριμένη;

θηλυκο αγορακι ,χωρις στηθος , αδυνατο ,γυρω στα 20 . Ζηταει ακατεβατα 100 -150. εγω δε τα εδωσα...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom