Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
278
Like
117
Πόντοι
1

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
131
Like
233
Πόντοι
21

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
123
Like
216
Πόντοι
21
Eχω την εντυπωση οτι ειναι αυτη
Δεν ψωνιζω τετοια εγω αλλα σε περασμα με φιλους για χαβαλε απο τον παραδρομο την ειδαμε και ειναι θεομουνο. Αραζει με ενα μαυρο q2 μεταξυ γρηγορη και eurobank 70/πιστολια σε σπιτι της δεν εχει υδραυλικα ειπε.
Τσεκαρετε στα σοσιαλ ladymalea.
Irina μας συστηθηκε
 

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
131
Like
233
Πόντοι
21
Δεν ψωνιζω τετοια εγω αλλα σε περασμα με φιλους για χαβαλε απο τον παραδρομο την ειδαμε και ειναι θεομουνο. Αραζει με ενα μαυρο q2 μεταξυ γρηγορη και eurobank 70/πιστολια σε σπιτι της δεν εχει υδραυλικα ειπε.
Τσεκαρετε στα σοσιαλ ladymalea.
Irina μας συστηθηκε
Γρήγορη και euro bank που;
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
471
Like
1.308
Πόντοι
201
Τουτη παλι ζηταει 500 την ωρα! Ρε παμε καλα?
αγορακι με ελφαφρια γεννια! τιποτα σπουδαιο!
 

desertranger

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
24
Πόντοι
0
Αν και μαζεύω πληροφορίες για το "άθλημα" εδώ και πααααάρα πολλούς μήνες (είμαι fan ήδη αρκετά χρόνια πίσω...), τώρα που έχω λάβει όλες τις απαραίτητες γνώσεις - και κυρίως αφότου άφησα πίσω ό,τι ανασφάλειες και δισταγμούς προυπήρχαν - πιστεύω πως ήρθε η στιγμή να γίνει επιτέλους η αρχή...

Ποιες θα μου προτείνατε με βάση την εμπειρία σας, για παθητικό-ενεργητικό;
Αυτό που ψάνχω είναι θηλυκή εμφάνιση (στη φάτσα πρώτον και κύριον) και να υπάρχει το έντονο girlfriend attitude (εννοώ: φιλιά, μια ας το πούμε άνεση κινήσεων, και τα συναφή) - όλα τα υπόλοιπα όπως τιμή, μέγεθος, κλπ κλπ πιστεύω θα καταλήξω εύκολα! Μετά από αρκετό διάβασμα επίσης, θα προτιμούσα να κάνω την αρχή με κάποια από την εγχώρια αγορά και στη συνέχεια να περάσω στα hardcore εξωτερικά:-P τι λέτε λοιπόν, είμαι όλος αυτιά..

Για μη εγχώρια αγορά, σου προτείνω να τσεκάρεις Lohany. Γυναικάρα, ωραίο εργαλείο, καλή σε πρωτάρηδες, και κυρίως έχει αυτό το έντονο girlfriend attitude που αναφέρεις, ειδικά σε φιλιά.
Τελευταία φορά που πήγα μαζί της ήταν πριν κανά χρόνο, ήταν η δεύτερη ή η τρίτη φορά που τη συναντούσα και νομίζω ήταν η καλύτερη συνευρεσή μου με τρανς.
Το κακό είναι ότι κάνει μόνο 150/1h, αν και κάπου διάβασα εδώ μέσα ότι πλέον ανέβασε και άλλο την τιμή, αλλά δεν το έχω εξακριβώσει.
Τεσπα, τσέκαρε, και αν μάθεις ακριβώς τιμές πες μας και μας. :P
 

panoskats

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
Για μη εγχώρια αγορά, σου προτείνω να τσεκάρεις Lohany. Γυναικάρα, ωραίο εργαλείο, καλή σε πρωτάρηδες, και κυρίως έχει αυτό το έντονο girlfriend attitude που αναφέρεις, ειδικά σε φιλιά.
Τελευταία φορά που πήγα μαζί της ήταν πριν κανά χρόνο, ήταν η δεύτερη ή η τρίτη φορά που τη συναντούσα και νομίζω ήταν η καλύτερη συνευρεσή μου με τρανς.
Το κακό είναι ότι κάνει μόνο 150/1h, αν και κάπου διάβασα εδώ μέσα ότι πλέον ανέβασε και άλλο την τιμή, αλλά δεν το έχω εξακριβώσει.
Τεσπα, τσέκαρε, και αν μάθεις ακριβώς τιμές πες μας και μας. :P
Έχεις εύκαιρο κάποιο link της φίλε μου, για να την τσεκάρω? σε ευχαριστώ
 

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
278
Like
117
Πόντοι
1
θελω να κανονισω!! εχει κανεις τηλ?
 

desertranger

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
24
Πόντοι
0

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
εχει δοκιμασει καποιος ;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
146
Like
120
Πόντοι
1
Καλησπέρα στη Victoria ελληνίδα με μεγάλο κωλο έχει πάει κανείς πρόσφατα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom