Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1

παιδια θα το ξαναγραψω γιατι δεν το εξηγησα σωστα .
Δεν εγινε καποιο παζαρι με bruna . Αυτη ειναι λενορμαν 98. Ρωτησα ποσο εχει και μου γραφει 70ευρω.
Πηγα την αλλη μερα. Εστω! μου ειπε οτι σημερα ειναι 150 . εν τω μεταξυ ειχε τα φωτα αναμενα και εγραφε συνεχεια στο κινητο της .
της ειπα αν δεν εχει διαθεση οτι φευγω. Μου ανοιξε τη πορτα ,βριζοντας.
δεν εγινε καποιο παζαρι! μαλιστα με εφτυσε βριζοντας οταν περασα απεναντι στη λενορμαν! Τι ωραια συμπεριφορα!
και κατοπιν το τρελλο. Mου στελνει τη φωτογραφια που εχω στο viber και μου γραφει επακριβως.

"θέλεις να βάλω τη φωτογραφία σου στο διαδίκτυο που αρχίζω να στέλνω στους queers που έβαλα σε ομάδες, δεν θα σας άρεσε, σωστά; Σκουπίδια για μένα, είσαι βρώμικο σκουπίδι.
Νομίζεις ότι θα κάνουμε φιλανθρωπία με ένα σάπιο στόμα και ένα άσχημο σώμα και ένα άσχημο πρόσωπο. Ω, σε παρακαλώ, σωστά, αγάπη μου, σε παρακαλώ."

Απειλει να με εκθεσει τα προσωπικα μου στοιχεια, στο ιντερνετ . δημοσια διαπομπευση,?
με εκβιαζει οτι θα βγαλει τη φωτογραφια μου δυσφημηση? και εκβιασμος. Που στη πατριδα μου?
Αυτη νομιζει οτι ειναι στη κολομβια ή στη Κουβα χωρις νομους.
 

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2024-07-24_19-57-20-128a.jpg
    εικόνα_Viber_2024-07-24_19-57-20-128a.jpg
    86,7 KB · Εμφανίσεις: 38
  • εικόνα_Viber_2024-07-24_19-57-46-220.jpg
    εικόνα_Viber_2024-07-24_19-57-46-220.jpg
    133,2 KB · Εμφανίσεις: 36

Scorch

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2017
Μηνύματα
76
Like
86
Πόντοι
0

παιδια θα το ξαναγραψω γιατι δεν το εξηγησα σωστα .
Δεν εγινε καποιο παζαρι με bruna . Αυτη ειναι λενορμαν 98. Ρωτησα ποσο εχει και μου γραφει 70ευρω.
Πηγα την αλλη μερα. Εστω! μου ειπε οτι σημερα ειναι 150 . εν τω μεταξυ ειχε τα φωτα αναμενα και εγραφε συνεχεια στο κινητο της .
της ειπα αν δεν εχει διαθεση οτι φευγω. Μου ανοιξε τη πορτα ,βριζοντας.
δεν εγινε καποιο παζαρι! μαλιστα με εφτυσε βριζοντας οταν περασα απεναντι στη λενορμαν! Τι ωραια συμπεριφορα!
και κατοπιν το τρελλο. Mου στελνει τη φωτογραφια που εχω στο viber και μου γραφει επακριβως.

"θέλεις να βάλω τη φωτογραφία σου στο διαδίκτυο που αρχίζω να στέλνω στους queers που έβαλα σε ομάδες, δεν θα σας άρεσε, σωστά; Σκουπίδια για μένα, είσαι βρώμικο σκουπίδι.
Νομίζεις ότι θα κάνουμε φιλανθρωπία με ένα σάπιο στόμα και ένα άσχημο σώμα και ένα άσχημο πρόσωπο. Ω, σε παρακαλώ, σωστά, αγάπη μου, σε παρακαλώ."

Απειλει να με εκθεσει τα προσωπικα μου στοιχεια, στο ιντερνετ . δημοσια διαπομπευση,?
με εκβιαζει οτι θα βγαλει τη φωτογραφια μου δυσφημηση? και εκβιασμος. Που στη πατριδα μου?
Αυτη νομιζει οτι ειναι στη κολομβια ή στη Κουβα χωρις νομους.
Αν την βάλουν όλοι σε "μαύρη λίστα" όμως, θα την νιώσει την έπαρσή της για τα καλά.
Βλέπω ότι ξεφεύγει λίγο το πράγμα όσο περνάει ο καιρός. Όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, είναι μια δουλειά, μια συναλλαγή..θες, την κάνεις. Δεν θες, δεν το προχωράς. Δεν είναι υποχρέωση, δεν κάνεις κανενός την χάρη.. είσαι "επαγγελματίας".
Ανεβάζουν τις τιμές, ρίχνουν την ποιότητα και τώρα τι, απειλούν; Μαύρο μέχρι να σβήσει ο ήλιος!
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Φίλε την συνάντησα Θεσσαλονίκη χθές και μου έκανε τα ίδια. Δεν ξέρω αν ήταν η ίδια, αλλά όταν της έλεγα ότι δεν θα δει Φράγκο από εμένα, βγήκε από την τουαλέτα ένας μαύρος και επέμενε για λεφτά. Με τα πολλά ρίξαν τις απαιτήσεις τους από 100 στα 50. Τότε τους είπα να πάρουν την αστυνομία αν θέλουν και ότι εγώ δεν πληρώνω. Τότε έκανε πως επαθε μια υστερία και με πέταξαν έξω. Σε όλη τη διάρκεια που της έλεγα για μουφα φωτογραφίες μου έδειχνε μια πεταλούδα στον αριστερό ώμο προς στήθος. Και μου έλεγε μαριποζα μαριποζα. Ξεφτιλες τελείως οι τύποι. Έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να ενημερώσω τους υπόλοιπους Θεσσαλονικείς...
τρυγυρναει κεντρικη ευρωπη. Πιστευω δεν ητανε αυτη. Εκτος αν παραπλανει...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
104
Like
166
Πόντοι
1
Μάλλον έχεις δίκιο και είναι διαδεδομένο κόλπο. Η δικιά μου περίπτωση ήταν αυτή
κι ο αντρεας , κουβανος ειναι. Επειδη εκει κουβα, κολομβια, πορτορικο, γενικα επικρατει χαος πιστευουν οτι κι εδω ετσι συμβαινει.
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
κι ο αντρεας , κουβανος ειναι. Επειδη εκει κουβα, κολομβια, πορτορικο, γενικα επικρατει χαος πιστευουν οτι κι εδω ετσι συμβαινει.
Εκεί είναι άγριες κοινωνίες, δεν το φανταζόμαστε ακριβώς πόσο, αλλά φίλος Περουβιανός μου είπε ότι καμία σχέση η εγκληματικότητα ακόμα και με τα γκέτο της Αθήνας
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Μάλλον έχεις δίκιο και είναι διαδεδομένο κόλπο. Η δικιά μου περίπτωση ήταν αυτή
Έχω πάει με αυτήν πριν από μήνες , πολύ σκοτεινά έτρεμε λίγο απ' το κρύο -ηταν χειμώνας - αλλά ήταν τούμπανο, βέβαια δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ήταν αυτή ,*(!) ήταν στην Χέυδεν.
*Καλός μαλάκας κι εγώ Ε;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
150/200€ έστειλα μνμ πριν από λίγες μέρες. Τούμπανο πάντως αλλά στραβοψώλα βλέπω στις φωτό
ναι και είναι κάτι που με χαλάει πολύ. αλλά είναι πολύ όμορφη?

μια άλλη pyetra μου είπε σήμερα θα έφτανε ελλάδα , ήταν νομίζω εδώ πριν καμιά βδομάδα αλλά έφυγε για λίγο ξέρεις κάτι

 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Μέχρι στιγμής η πιο οικονομική από όλες τις Βραζιλιάνες που έχω βρει είναι αυτή στα 100 για 1 ώρα φουλ πρόγραμμα.
Βέβαια εκτός από τις φοτό στην αγγελία δεν έχω βρει κάτι άλλο.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Μέχρι στιγμής η πιο οικονομική από όλες τις Βραζιλιάνες που έχω βρει είναι αυτή στα 100 για 1 ώρα φουλ πρόγραμμα.
Βέβαια εκτός από τις φοτό στην αγγελία δεν έχω βρει κάτι άλλο.
Φαίνεται ενδιαφέρουσα αλλά έχει παίξει φωτοσοπ αρκετό νομίζω πότε το βυζί έτσι πότε αλλιώς ... και η φάτσα ...και ναι και όχι... πάντως κωλάρα πρέπει να έχει
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Έχω πάει με αυτήν πριν από μήνες , πολύ σκοτεινά έτρεμε λίγο απ' το κρύο -ηταν χειμώνας - αλλά ήταν τούμπανο, βέβαια δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ήταν αυτή ,*(!) ήταν στην Χέυδεν.
*Καλός μαλάκας κι εγώ Ε;
Κοίτα ο τυπάς με την περούκα δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες που μπορεί να είναι όντως κάποιας άλλης ιερόδουλης. Μπορεί σε κάθε πόλη αυτοί να χρησιμοποιούν άλλες φωτογραφίες και άλλο τηλέφωνο...
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Φαίνεται ενδιαφέρουσα αλλά έχει παίξει φωτοσοπ αρκετό νομίζω πότε το βυζί έτσι πότε αλλιώς ... και η φάτσα ...και ναι και όχι... πάντως κωλάρα πρέπει να έχει
Όχι αρκετό φωτοσοπ άπλα αλλά ώρες έχουν ξοδευτεί. Πάντως πριν λίγες μέρες είχε αγγελία με άλλες φωτό από σελφι στην καθημερινή ζωή της και δεν είχε καμία σχέση. δεν ξέρω για τώρα αλλά τις προηγούμενες μέρες ήταν στο ίδιο σπίτι μαζί με την pyetra.
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Όχι αρκετό φωτοσοπ άπλα αλλά ώρες έχουν ξοδευτεί. Πάντως πριν λίγες μέρες είχε αγγελία με άλλες φωτό από σελφι στην καθημερινή ζωή της και δεν είχε καμία σχέση. δεν ξέρω για τώρα αλλά τις προηγούμενες μέρες ήταν στο ίδιο σπίτι μαζί με την pyetra.
Η pyetra μου άρεσε πολύ, έχεις δοκιμάσει;;;
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Η pyetra μου άρεσε πολύ, έχεις δοκιμάσει;;;
όχι φίλε μου είχα στείλει ένα μήνυμα πριν καμιά βδομάδα μου είχε πει 250 νομίζω (ίσως κάνω λάθος και να είναι 200) αλλά δεν ασχολήθηκα. Είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση και πολύ προικισμένη.
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
όχι φίλε μου είχα στείλει ένα μήνυμα πριν καμιά βδομάδα μου είχε πει 250 νομίζω (ίσως κάνω λάθος και να είναι 200) αλλά δεν ασχολήθηκα. Είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση και πολύ προικισμένη.
Ακριβό πολύ στα 250
200 δίνω οριακά γιατί είναι "μουναρα":cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom