Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Ακριβό πολύ στα 250
200 δίνω οριακά γιατί είναι "μουναρα":cheesy:
έτσι είναι. πάντως μου έχει συμβεί 2 φορές να μου πει κοπέλα μια τιμή και μετά από καμιά βδομάδα που ξαναέστειλα μου πει 50 κάτω
και το καλύτερο μία που στο what up ήθελε 200 και μετά από μισή ώρα στο βιμπερ μου είπε 150
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
έτσι είναι. πάντως μου έχει συμβεί 2 φορές να μου πει κοπέλα μια τιμή και μετά από καμιά βδομάδα που ξαναέστειλα μου πει 50 κάτω
και το καλύτερο μία που στο what up ήθελε 200 και μετά από μισή ώρα στο βιμπερ μου είπε 150
Ναι έχω αυτό το κακό, ντρέπομαι να διαπραγματευτω με πουτάνες. Δυστυχώς είμαι από αυτούς που χαλάνε την πιάτσα αλλά, το έχω καταλάβει ότι είναι μια αδυναμία μου και ελπίζω να το διορθώσω στο μέλλον
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Ναι έχω αυτό το κακό, ντρέπομαι να διαπραγματευτω με πουτάνες. Δυστυχώς είμαι από αυτούς που χαλάνε την πιάτσα αλλά, το έχω καταλάβει ότι είναι μια αδυναμία μου και ελπίζω να το διορθώσω στο μέλλον
ούτε εγώ διαπραγματευτικά πάντως σε αυτές τις περιπτώσεις απλά είχα σβήσει τα μηνύματα κατά λάθος και δεν θυμόμουν σε ποιες περιοχές ήταν για αυτό είχα ξαναστείλει
 

Dgcontroller

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
67
Like
68
Πόντοι
0
Έχει πάει με κάποιος με Linsday Lov με ψήνει πολύ να κλείσω ραντεβού μαζί της
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
δεν έχουν γράψει καλά λόγια ...τράβα στην Mallu ή στην Yara ή σε άλλες "πιστοποιημένες"
ναι δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με αυτήν. οι άλλες δύο είναι στο πρόγραμμα μαζί με κανά δύο άλλες.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
2
Like
5.669
Πόντοι
2.356
Πολύ ψέμα και πειραγμένες φώτο που αμα πας από κοντά βλέπεις άλλο άτομα από τις ξένες στις αγγελίες...και αμα πας να φυγεις σε απειλουν κτλπ αλλα και γενικά ανα πάσα στιγμή κινδυνεύεις με αυτές...βγάζουν βιντεο με κρυφές κάμερες και σε απειλούν μέτα ή οτιδήποτε οπως συνέβη εδώ με τον φιλο...
Πλέον ΜΟΝΟ σε Ελληνίδες και μάλιστα στις πολύ γνωστές όποιοι θέλετε να πάτε. ΜΕίνετε μακριά από κάθε λογής ξένες.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
ναι δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με αυτήν. οι άλλες δύο είναι στο πρόγραμμα μαζί με κανά δύο άλλες.
Αν και έχω πάει μόνο μία φορά με την Mallu (λόγω οικονομικών δυσπραγιών) την γουστάρω τρελλά !
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Πλέον ΜΟΝΟ σε Ελληνίδες και μάλιστα στις πολύ γνωστές όποιοι θέλετε να πάτε. ΜΕίνετε μακριά από κάθε λογής ξένες.
ΛΑΘΟΣ ,μην τα ξαναλέμε , η μόνη που αξίζει απο τις Ελληνίδες είναι η Νεφέλη (εμφάνιση και υπηρεσίες) οι υπόλοιπες ή είναι αντρουά ή μεγάλες ή δεν τους σηκώνεται πάντα κλπ κλπ ,δεν θα πώ ονόματα δεν θα ήθελα να θίξω καμμία , προσπαθούν κι αυτές ...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
2
Like
5.669
Πόντοι
2.356
ΛΑΘΟΣ ,μην τα ξαναλέμε , η μόνη που αξίζει απο τις Ελληνίδες είναι η Νεφέλη (εμφάνιση και υπηρεσίες) οι υπόλοιπες ή είναι αντρουά ή μεγάλες ή δεν τους σηκώνεται πάντα κλπ κλπ ,δεν θα πώ ονόματα δεν θα ήθελα να θίξω καμμία , προσπαθούν κι αυτές ...
Πάντως, αυτές οι φανταιζύ ξένες τρανς με τα ελληνικά κινητά που κάνουν τουρ και διαφημίσεις σε σαιτς αγγελιών ούτε το μάτι μας γεμίζουν και είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΚΡΙΒΕΣ.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Πάντως, αυτές οι φανταιζύ ξένες τρανς με τα ελληνικά κινητά που κάνουν τουρ και διαφημίσεις σε σαιτς αγγελιών ούτε το μάτι μας γεμίζουν και είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΚΡΙΒΕΣ.
Η τσεπούλα μου το ξέρει ...:cry:
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
477
Like
294
Πόντοι
21

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές! Ζήτω τη γνώμη σας για την καλύτερη επιλογή την τρέχουσα περίοδο στην Αθήνα. Απέχω σχετικά αρκετό διάστημα στη συνεύρεση με τρανς και ζήτω ταπεινά την γνώμη σας για Ελληνίδες ή αλλοδαπές.
Διαβαζω για Νεφέλη, Μιχαέλα, Ντόρα και Αλίκη Petite.
Ειλικρινά ποντάρω πολύ στη γνώμη σας και τις προτάσεις σας για να κάνω άμεσα κίνηση!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom