Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Άλλαξε ψητοπωλείο ;)
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
132
Like
333
Πόντοι
21
Για εξερευνηση της πισω πορτας ειναι τρεις οι κορασιδες που γουσταρουν,ελευθερια,ελενα,αντζελα.Εννοεοται το χερι πρεπει να μπει βαθια στη τσεπη.Το ζουν πραγματικα εαν τις πετυχεις και εχουν ορεξη,και την ιδρωνουν τη φανελλα.Λυσανε κυριολεκτικα, μια οπως ηταν απο πανω νομιζα θα μου σπασει τη πουτσα.Σε μια απ'τις τρεις βρηκα και μερεντα μετα αλλα χαλαλι,αξιζε. :coolcondom:
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Είχα ρωτήσει και προηγουμένως. Έχει φάει κανείς μπριζόλα με Μαρία πρόσφατα? Επειδή το παίζει δύσκολη. 
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Από ότι καταλαβαίνω η Ελευθερία είναι το δυνατό κομμάτι του καταστήματος
 

GreekInAthens

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
20
Like
14
Πόντοι
0
Πρόσφατα με Νταιάνα και Μαρία. Ξεχωριστά. Νομίζω δεν κάνουν πια διπλό αν και ένας φίλος επιμένει ότι τον έχουν περιποιηθεί μαζί πριν κανά μήνα. Χαρά άφαντη. Μάλλον έχει σταματήσει. Περιγραφή Ελευθερίας μπορεί να κάνει κάποιος; Δεν μου την έχουν συστήσει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλημέρα φίλοι μου
Έχει πάρει κανείς καμία από αυτές εκτός μαγαζιού;
Ή χαρά παίζει να έγινε ανεξάρτητη ; Ξέρει κανείς που έχει πάει;
Θα το εκτιμούσα πραγματικά να ενημέρωνε κάποιος με πμ
Αναμένω ευχαριστώ εκ των προτερων
 

lakis707

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
40
Πόντοι
0
Η κυρα Ελενα είναι ίσως από τις πιο καλτ παρουσίες του χώρου. Με δύο μαγαζιά στην Ομήρου για χρόνια, το ένα απέναντι από το άλλο για να έχεις τύχη να περάσεις καλά επρεπε να σε τσεκάρει η ίδια στο γραφείο που είχε και ακόμα και αν περνούσες τον πρώτο έλεγχο μέχρι να σε μάθει καλά θα έπρεπε να ξαναπαιρνάς από την ίδια εξέταση κάθε φορά που πήγαινες. Το απέναντι τότε μαγαζί το ανέλαβε η ανηψιά της που ήταν πιο χαλαρή αλλά πολλές φορές και αυτή σε έστελνε ...απέναντι για να πάρεις βίζα. Η επένδυσην της κυρα Ελένης στα δύο τελευταία μαγαζιά είναι μεγάλη, ίσως θα μπορούσε να είχε και κάπως καλύτερο προσωπικό αλλά το μαγαζί δεν είναι χύμα. Ακόμα και αν είσαι τακτικός πελάτης και σε ξέρει καλά θα κάτσεις να καβλαντίσεις λίγο στο γραφείο της πριν κανονίσει να περάσεις. Αν και πλέον μερικές μέρες δεν εμφανίζεται στο μαγαζί το σίγουρο είναι πως και παλιός να είσαι θα βάλεις το χέρι στην τσέπη...Στην ίδια λογική και το μαγαζί Σ80 όπου η ανηψιά παντρεύτηκε, γέννησε και ακόμα εκεί είναι.. Γενικά αν είσαι οκ τότε στα συγκεκριμένα μαγαζιά θα σου φερθούν οκ. Πλέον με την κρίση τα συγκεκριμένα μαγαζιά είναι πολυτέλεια αλλά νομίζω για όσους ακόμα μπορούν καλά να περάσετε. Καλό απόγευμα..
 

endeavor

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Έχει πάρει κάποιος μπριζόλα απο Μαργαρίτα? πέραν φραπέ και κάποια πεταχτά γλυψιματακια έχει πάρει κάποιος κυρίως πιάτο ?
 

Dimitrismag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα με την Κλειώ λίγο γεματουλα φοβερο μασάζ αλλά μόνο μασάζ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom