Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Μακράν το καλύτερο σε χώρους, αλλά για έμπειρους παίχτες. Αξίζει όμως μια επίσκεψη, έστω και με κουπόνι, άλλη αίσθηση.
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα...Μπήκα στο site της Κ/Έλενας και είδα ότι σε μια προσφορά 60'μασάζ και 20'χαμάμ μπαίνει και η θεραπεύτρια..Έχει κανείς εμπειρία;
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
παιζει φραπες απο πρωτο ραντεβου εκει?
εχει δοκιμασει κανεις?
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Αν πας μερικές σελίδες πίσω θα δεις ότι θέλει πολλά €€€ και ίσως να μην πάρεις ποτέ όχι φραπέ αλλά να μην βγάλεις ούτε πετσέτα...Δυστυχώς!
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
και όπως λενε το εν λογω μαγαζι ειναι BYOC
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Μακράν το καλύτερο σε χώρους, αλλά για έμπειρους παίχτες. Αξίζει όμως μια επίσκεψη, έστω και με κουπόνι, άλλη αίσθηση.
[/q

λοιπον....εχω παει με κουπονι  και περασα πολλη ωραια!!!!

εαν θυμαμε...15 η 20 ευρουδακια....

πεντακαθαρα!!!!!ο χωρο....φοβερος!!!!!!σαουνα...μπανιο....μασαζ...μονο μασαζ....και πολλη καλο...

αμα ξαναβρω κουπονι θα παω!!!!!!
 

mica13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Από τους καλύτερους χώρους για μασάζ...δυσκολα τρως θέλει κόπο,τρόπο και χρήμα!Προσωπικά όμως πιστεύω αξίζει...άντζελα φοβερή!!!
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
477
Πόντοι
26
Μακράν το καλύτερο σε χώρους, αλλά για έμπειρους παίχτες. Αξίζει όμως μια επίσκεψη, έστω και με κουπόνι, άλλη αίσθηση.
[/q

λοιπον....εχω παει με κουπονι  και περασα πολλη ωραια!!!!

εαν θυμαμε...15 η 20 ευρουδακια....

πεντακαθαρα!!!!!ο χωρο....φοβερος!!!!!!σαουνα...μπανιο....μασαζ...μονο μασαζ....και πολλη καλο...

αμα ξαναβρω κουπονι θα παω!!!!!!
τα κουπονια πως τα βρισκεις??????
τα κουπονια πως τα βρισκεις??????
 

mica13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κλείσε ραντεβού και θα σου δώσουν και εκεί...με κουπονακι βέβαια μην περιμένεις τίποτα φοβερό...πολυ καλο μασάζ βέβαια!!!
 

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους, πρωτο ποστ και δεν θα το εκανα πουθενα αλλου παρα στης ελενας.. παιζω χρονια το αθλημα αλλα τωρα αποφασισα να γινω και εγω μελος εδω. στην ελενα πηγα πρωτη φορα χωρις κουπονι πριν 4 χρονια περιπου, πρωτη φορα με νταιανα μονο μασαζ. απο τη δευτερα φορα παντα με το σωστο τροπο και συνεννοηση ειχα οτι ηθελα, απο τοτε εχω πιει φραπε και εχω φαει μπριζολα με νταιανα, χαρα, μαργαριτα, μια μαυρουλα που δε θυμαμαι ονομα και μια φορα εκανα και διπλο με χαρα και μια ξανθια ουκρανη κοπελα. στα 80ε καθε μου επισκεψη, στα 150 το διπλο αν θυμαμαι καλα. ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε καθαριοτητα, σεβασμο, χωρο, υπηρεσιες και φυσικα η χαρα και η νταιανα μακραν οι καλυτερες του χωρου.
 

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Εσυ και άλλοι 10 φίλε μου μαζί.  :2funny:  δεν μπορώ να απαντήσω ακόμα γιατι ειμαι καινούριος κ δε μπορώ να στείλω π.μ. Θα σου απαντήσω όσο πιο άμεσα μπορέσω
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
615
Like
739
Πόντοι
86
πανευκολο ειναι φιλε, πηγαινε πανω που λεει PM και εχει παρενθεση
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή Ανάσταση σε όλους! Μπορεί κάποιος να στείλει με pm καμιά πληροφορία για το elenas?! Όχι μπριζόλες κτλ,απλά πράγματα..Χωρίς πετσέτα και τέτοια...
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
καλησπερα σε ολους, πρωτο ποστ και δεν θα το εκανα πουθενα αλλου παρα στης ελενας.. παιζω χρονια το αθλημα αλλα τωρα αποφασισα να γινω και εγω μελος εδω. στην ελενα πηγα πρωτη φορα χωρις κουπονι πριν 4 χρονια περιπου, πρωτη φορα με νταιανα μονο μασαζ. απο τη δευτερα φορα παντα με το σωστο τροπο και συνεννοηση ειχα οτι ηθελα, απο τοτε εχω πιει φραπε και εχω φαει μπριζολα με νταιανα, χαρα, μαργαριτα, μια μαυρουλα που δε θυμαμαι ονομα και μια φορα εκανα και διπλο με χαρα και μια ξανθια ουκρανη κοπελα. στα 80ε καθε μου επισκεψη, στα 150 το διπλο αν θυμαμαι καλα. ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε καθαριοτητα, σεβασμο, χωρο, υπηρεσιες και φυσικα η χαρα και η νταιανα μακραν οι καλυτερες του χωρου.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να σαι καλα ρε μαλακα τεταρτιατικα!!!
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
615
Like
739
Πόντοι
86
Καλησπερα vaxa 1992 κανε μια περιγραφη για την χαρα και την Μαργαριτα απο το ιδρυμα τηs Καs Ελεναs
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom