Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
επισκεψη πριν λιγες μερες στο βασιλειο των μασαζερι. ας μην ξαναλεμε τα ιδια για τον χωρο. οτι καλυτερο υπαρχει στην επικρατεια.Μασαζ εκανα με την Μαρια, εχω κανει αρκετες φορες και παντα περναω σουπερ  :tits2: :tits2:. Αυτο που θελω να πω σαν παραπονο και θελω να το πω καιρο τωρα, ειναι το αποστημα του μαγαζιου. Που μονο κακο κανει στο μαγαζι με την συμπεριφορα της... και μαλλον θα πρεπει η ελενη ή η ζετα να την μαζεψουν λιγο. Το αποστημα ειναι η νταιανα. ειχα κανει την μαλακια παλιοτερα και της ειχα πει οτι διαβαζω το σαιτ, καθε φορα που θα με δει με παρακαλαει να γραψω κριτικη για αυτην, να γραψω κατι θετικο, να γραψω οτι κανει το καλυτερο μασαζ. κατι το οποιο δεν εχω κανει και ισα ισα καθε φορα με απομακρυνει ολο και περισσοτερο απο αυτην και η συμπεριφορα της με οδηγει να παρω αλλη κοπελα... να φανταστω οτι τα διθυραμβικα σχολια που κατα καιρους εχουν γραφτει κατα καιρους για αυτην  και το μασαζ της ειναι απο φουκαραδες που δεν αντεξαν στην πιεση που τους εκανε...αν επρεπε να γραψω δυο λογια για την νταιανα και τις υπηρεσιες της  θα εγραφα οτι εινα μια κοπελα με μετρια εμφανιση που κανει μετριο μασαζ και ο λογος που εχω κανει καμια δεκαρια  φορες μασαζ μαζι της ειναι οτι καθε φορα μου υποσχοταν οτι την επομενη φορα θα κανουμε περισσοτερα και οταν ερχοταν η επομενη φορα καναμε ακριβως τα ιδια γιατι προφανως μονο αυτο κανει, φραπεδακι... τιποτα παρα πανω...ΜΟΝΟ ΦΡΑΠΕ  :bigdick: :bigdick:!!!    Νταιανα ή μαζεψου ή μαζεψτε την.
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
132
Like
333
Πόντοι
21
Καλημερα,Αντζελα Μαρια Ελενα Μαργαριτα τα δυνατα χαρτια του χλιδατου ιδρυματος!!!
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα πληροφορίες για Μαρία. Παίζει μπριζόλα ή μόνο φραπέ με καλαμάκι? :pipa1: Αν ξέρει κάποιος ας μου πεί.
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
132
Like
333
Πόντοι
21
Ακου φιλε στο συγκεκριμενο ιδρυμα πρεπει να καταθεσεις και πολλες επισκεψεις και χρημα,πηγαινεις με ευγενεια και προπαντων καθαριοτητα και σεβασμο στις κοπελες και εννοειται εχεμυθεια,κανεις με μαρια την πρωτη φραπε,τη δευτερη μετα απο λιγες μερες παλι με την ιδια θα παρεις φραπε με καλαμακι και την τριτη φιλετο μοσχαρισιο στα καρβουνα.Αφηνεις tips και ολα καλα.Ισχυει για τις περισσοτερες εκει μεσα αυτο.
Εννοειται σε αλλα ιδρυματα αυτα τα παιρνεις κατευθειαν.Εσυ διαλεγεις φιλε
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις πάρει δηλαδή με Μαρία μπριζόλα αρκετές φορές? Ti tips παίζει γι' αυτό?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Μπορεί κάποιος να στείλει καμία πληροφορία για το Elena’s
Έχει μπριζόλα και κτλ αν ναι με ποιες; Πρέπει κάποιος να κλείσει;
Οποίος μπορεί ας στείλει πμ
Ευχαριστω
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Καλημερα,Αντζελα Μαρια Ελενα Μαργαριτα τα δυνατα χαρτια του χλιδατου ιδρυματος!!!
το δυνατο χαρτι του μαγαζιου ειναι η ελευθερια... ολες οι αλλες ειναι ημιμετρα.. 35ρα ελληνιδα με κορμι 20ρας, αρκετα καλο μασαζ ... γυαλακια δασκαλιτσας ή γραμματεος αναλογα με την φαντασιωση και το κυριοτερο δεν λεει οχι σε τιποτα... κυριολεκτικα ομως... δεν γραφω αλλο μονο με πμ η συνεχεια!!!
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
132
Like
333
Πόντοι
21
Η Μαρια ειναι πολλα χρονια στο συγκεκριμενο καταστημα,ειχε φυγει για λιγο αλλα δεν αντεξε πολυ εκει που πηγε και ξαναγυρισε πισω,εχω φαει πολλες φορες μπριζολα και τα tips συνηθως που δινω ειναι απο 40 μεχρι και 70 ευρω,αλλά  περναω σουπερ και φευγω ανανεωμενος.
:happy:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
επισκεψη πριν λιγες μερες στο βασιλειο των μασαζερι. ας μην ξαναλεμε τα ιδια για τον χωρο. οτι καλυτερο υπαρχει στην επικρατεια.Μασαζ εκανα με την Μαρια, εχω κανει αρκετες φορες και παντα περναω σουπερ  :tits2: :tits2:. Αυτο που θελω να πω σαν παραπονο και θελω να το πω καιρο τωρα, ειναι το αποστημα του μαγαζιου. Που μονο κακο κανει στο μαγαζι με την συμπεριφορα της... και μαλλον θα πρεπει η ελενη ή η ζετα να την μαζεψουν λιγο. Το αποστημα ειναι η νταιανα. ειχα κανει την μαλακια παλιοτερα και της ειχα πει οτι διαβαζω το σαιτ, καθε φορα που θα με δει με παρακαλαει να γραψω κριτικη για αυτην, να γραψω κατι θετικο, να γραψω οτι κανει το καλυτερο μασαζ. κατι το οποιο δεν εχω κανει και ισα ισα καθε φορα με απομακρυνει ολο και περισσοτερο απο αυτην και η συμπεριφορα της με οδηγει να παρω αλλη κοπελα... να φανταστω οτι τα διθυραμβικα σχολια που κατα καιρους εχουν γραφτει κατα καιρους για αυτην  και το μασαζ της ειναι απο φουκαραδες που δεν αντεξαν στην πιεση που τους εκανε...αν επρεπε να γραψω δυο λογια για την νταιανα και τις υπηρεσιες της  θα εγραφα οτι εινα μια κοπελα με μετρια εμφανιση που κανει μετριο μασαζ και ο λογος που εχω κανει καμια δεκαρια  φορες μασαζ μαζι της ειναι οτι καθε φορα μου υποσχοταν οτι την επομενη φορα θα κανουμε περισσοτερα και οταν ερχοταν η επομενη φορα καναμε ακριβως τα ιδια γιατι προφανως μονο αυτο κανει, φραπεδακι... τιποτα παρα πανω...ΜΟΝΟ ΦΡΑΠΕ  :bigdick: :bigdick:!!!    Νταιανα ή μαζεψου ή μαζεψτε την.

Πολύ θυμό βλέπω (rage το έλεγε η γιαγιά μου) για τη Νταϊάνα.

Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Χαρά;
Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Μαργαρίτα;
Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Έλενα; (όχι η ιδιοκτήτρια, η εργαζόμενη)

Λέω εγώ τώρα...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Πολύ θυμό βλέπω (rage το έλεγε η γιαγιά μου) για τη Νταϊάνα.

Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Χαρά;
Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Μαργαρίτα;
Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Έλενα; (όχι η ιδιοκτήτρια, η εργαζόμενη)

Λέω εγώ τώρα...

Και για να μιλήσω πιο σοβαρά. Ρε συ kapotas07, μην τρελένεσαι ρε
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
19
Like
3.133
Πόντοι
7.195
Και για να μιλήσω πιο σοβαρά. Ρε συ kapotas07, μην τρελένεσαι ρε
αμαν ο επιστημων μας την επεσε παλι !!!
το χουι δεν το αφηνει με τιποτα και ας γερασε ο δυσμοιρος !!!
λεω εγω τωρα ....
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
Πολύ θυμό βλέπω (rage το έλεγε η γιαγιά μου) για τη Νταϊάνα.

Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Χαρά;
Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Μαργαρίτα;
Μήπως πίσω από το nick  kapotas07 βρίσκεται η Έλενα; (όχι η ιδιοκτήτρια, η εργαζόμενη)

Λέω εγώ τώρα...
φιλαρακο βαριεμαι τωρα να ρθωω σε αντιπαραθεση μαζι σου για λογους που συναντας καθημερινα στο μπου.επιχειρηματα του στυλ  εισαι προμοτορας,σε εβαλαν να κανεις κακο στη ταδε, κλπ κλπ ... βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια.. πες μου κανεις λαθος... πηδιεται σαν σκυλι και κανει καλη πιπα η νταιανα να το κουβεντιασουμε... αλλα ΔΕΝ.... ειναι μονο κοροιδια και υποσχεσεις και στο λεω εγω που την ξερω απο το 2011
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Μεταξύ Ελευθερίας και Μαρίας, ποιά είναι η καλύτερη για μπριζόλα? Με ποιά τρώς πιο γρήγορα? Έχει δοκιμάσει κάποιος και τις δύο να μου πεί?
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
δηλαδη αμα παω στην ελευθερια και σκασω 80 γιουρια δε θα γαμησω?!! :tn04: :tn04:
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
το κανονιζεις εξω οταν διαλεγεις κοπελα η μεσα στο δωματιο?
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
Καλημέρα σε όλους. Μεταξύ Ελευθερίας και Μαρίας, ποιά είναι η καλύτερη για μπριζόλα? Με ποιά τρώς πιο γρήγορα? Έχει δοκιμάσει κάποιος και τις δύο να μου πεί?
και οι δυο καλες ειναι. αναλογα τα κεφια σου. η μαρια πιο πετιτ πιο γουτσου γουτσου, η αλλη ειναι πιο hardcore κατασταση... οσο και να μην της φαινεται της ελευθεριας μες στο δωματιο γινεται ατι που της αρεσει να την ιππευεις απο την πισω οπη  ;) ;) ;)
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρία με καβλώνει περισσότερο, αλλά το παίζει δύσκολη στη μπριζόλα. Καμιά ιδέα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom