Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 621K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Praktoras_007

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Re paidia kapoia valia ekei stis Elenas tin exei parei to mati moy kalo komati fenete exei dokimasei kanenas
 

saramara

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
επισκεψη πρωτη φορα στο ιδρυμα με κουπονι31 ευρω.μασαζ-χαμαμ η σαουνα,επελεξα σαουνα.μπηκα μεσα πολυ καπνος κ ζεστη,ξαφνικα ανοιγει η πορτα κ μου λεει μια κοπελα ολα ενταξει?της λεω περνα μεσα και βγηκε.ξενερωσα κ λεω δεν την βγαζω εξω να την παιξω,ξανα ανοιγει η πορτα κ μια κοπελα με πετσετα παει να μπει μεσα αλλα τρομαζει κ φευγει.γκαντεμια λεω,ηταν πελατισσα ηταν της επιχειρησης δεν ξερω.τεσπα τελειωνω το χαμαμ  και παω για μασαζ.κοπελα 25 απο ρουμανια αννα κατι μου ειπε δε θυμαμαι.μονο μασαζ η συγκεκριμενη κοπελα αυστηρα οσο κ αν προσπαθησα για φραπεδια η κατι αλλο,σε μια στιγμη μου λεει ειμαι θεραπευτρια και δε περνω δωρακια.γελασα μεσα μου με τη ψυχη μου.συμπερασματα.νομιζω εχει κοπελες μονο για μασαζ κ αλλες για τα υπολοιπα.ξερει κανεις συναγωνιστης αν στο χαμαμ παιζει κατι παραπανω?διαβασα κατι να καλεσεις κοπελα να σε τριψει.στην σαουνα παιζει ιδια φαση?στο τελος μου δωσανε  κουπονια για μασαζ ξανα κ χαμαμ με 35 ευρω.οποιος συναγωνιστης ξερει 2-3 πραγματα παραπανω απο τις υπηρεσιες τιμες κ κοπελες προθυμες ας στειλει πμ.
 

saramara

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
gepap ερωτηση.εχει σημασια που παω με προσφορες του μαγαζιου?εννοω αφου ειμαι διετεθειμενος να αφησω το αναλογο δωρακι στην κοπελα που ειναι το προβλημα?στειλε σε πμ πληροφοριες γιατι με ενδιαφερει το συγκεκριμενο ιδρυμα.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
gepap ερωτηση.εχει σημασια που παω με προσφορες του μαγαζιου?εννοω αφου ειμαι διετεθειμενος να αφησω το αναλογο δωρακι στην κοπελα που ειναι το προβλημα?στειλε σε πμ πληροφοριες γιατι με ενδιαφερει το συγκεκριμενο ιδρυμα.

Να τους το πεις οτι δίνεις εξτρα από το κουπόνι.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
gepap ερωτηση.εχει σημασια που παω με προσφορες του μαγαζιου?εννοω αφου ειμαι διετεθειμενος να αφησω το αναλογο δωρακι στην κοπελα που ειναι το προβλημα?στειλε σε πμ πληροφοριες γιατι με ενδιαφερει το συγκεκριμενο ιδρυμα.
...ναι έχει σημασία γιατί τα δωράκια τα αφήνεις στο θεραπευτήριο κάνε τις θεραπείες σου με κουπόνια αλλά δοκίμασε και θεραπείες με κανονικές τιμές δηλαδή να υπολογίζεις για ποσά πάνω από 100 €..σου εστειλα και πμ
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα το ίδρυμα προ λίγων ημερών...πήρα μυρσίνη. Καλό μασάζ (χωρίς πετσέτα), ωραίο τυπάκι αλλά δεν έχει τίποτε επιπλέον. Από τα λεγόμενά της όμως αλλά και από την εν γένει συμπεριφορά του προσωπικού, κατάλαβα οτι υπάρχουν εξτραδάκια, απλά δεν ξέρω που μπορεί να φθάνουν. από την άλλη, ίσως αυτή να είναι και η παγίδα του καταστήματος...δεν ξέρω...απλά αναφέρω τη δική μου εμπειρία. επομένως, σημειώστε: μυρσίνη, καλή στο μασάζ και στο μπίρι-μπίρι, εμφανίσιμη και νεαρή, αλλά δεν το προχωράει.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Επισκέφθηκα το ίδρυμα προ λίγων ημερών...πήρα μυρσίνη. Καλό μασάζ (χωρίς πετσέτα), ωραίο τυπάκι αλλά δεν έχει τίποτε επιπλέον. Από τα λεγόμενά της όμως αλλά και από την εν γένει συμπεριφορά του προσωπικού, κατάλαβα οτι υπάρχουν εξτραδάκια, απλά δεν ξέρω που μπορεί να φθάνουν. από την άλλη, ίσως αυτή να είναι και η παγίδα του καταστήματος...δεν ξέρω...απλά αναφέρω τη δική μου εμπειρία. επομένως, σημειώστε: μυρσίνη, καλή στο μασάζ και στο μπίρι-μπίρι, εμφανίσιμη και νεαρή, αλλά δεν το προχωράει.
...την επόμενη φορά για δοκίμασε με Στέλα....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Επισκέφθηκα το ίδρυμα προ λίγων ημερών...πήρα μυρσίνη. Καλό μασάζ (χωρίς πετσέτα), ωραίο τυπάκι αλλά δεν έχει τίποτε επιπλέον. Από τα λεγόμενά της όμως αλλά και από την εν γένει συμπεριφορά του προσωπικού, κατάλαβα οτι υπάρχουν εξτραδάκια, απλά δεν ξέρω που μπορεί να φθάνουν. από την άλλη, ίσως αυτή να είναι και η παγίδα του καταστήματος...δεν ξέρω...απλά αναφέρω τη δική μου εμπειρία. επομένως, σημειώστε: μυρσίνη, καλή στο μασάζ και στο μπίρι-μπίρι, εμφανίσιμη και νεαρή, αλλά δεν το προχωράει.

τελικά το κόστος εδώ ξεκινάει από 80 ;
 

xristos000

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα στο μαγαζι προσφερει  :pipa1:  :pipa2:  :knockinb:????

Και σε ποσες επισκεψεις?

 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Συνεδρία με Ανδριάννα: πολύ καλό μασάζ για τα δικά μου γούστα, ίσως από τα καλύτερα στην όχι μεγάλη όμως διαδρομή μου σε τέτοια μέρη. Στο τελευταίο δεκάλεπτο έπαιξε φραπές πολύ καλός και αυτός. Το όλο πακέτο πρέπει να είναι το στάνταρντ της Ανδριάννας καθώς προέκυψε χωρίς ιδιαίτερες συνεννοήσεις. Κόστος: 90 ευρώ.

Εμφάνιση κοπέλας: πολύ όμορφη κοπέλα, με πολύ καλό σώμα και πρόστυχο πρόσωπο. Σίγουρα θελεις να κάνεις πολλά περισσότερα μαζί της από έναν φραπέ, όμως δεν ξέρω αν τα κάνει και υπό ποιές προϋποθέσεις.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Μετά από συζήτηση με αξιόμαχο μπαρουτοκαπνισμένο καταδρομέα, έκανα την απόβαση στο συγκεκριμένο χώρο, έχοντας στοχοποιήσει το μέλι.
Ομολογώ πως οι εντυπώσεις μου είναι άριστες μετά την ξενάγηση που μου έγινε. Ατμόσφαιρα, εγκαταστάσεις, παροχές, καθαριότητα και στυλ ανώτατου επιπέδου. Ευγένεια απ'το προσωπικό που μπορώ να πω ότι κυμαίνεται σε μέτριο+ επίπεδο εμφάνισης. Προφανώς υπήρχαν απουσίες τρανταχτές ένεκα καλοκαιρινών διακοπών. Φαίνεται ότι έχει δωθεί έμφαση ΚΑΙ στην εφαρμογή του επαγγελματικού μασάζ και των υπόλοιπων πρακτικών μυοχαλάρωσης και πνευματικής ανάτασης. Αυτό διαπίστωσα με την εκπληκτική πρόοδο και αποτελεσματικότητα των δεξιοτήτων της Μελίσσας στη χειρομάλαξη, με την προσθήκη αγκώνων, γονάτων και άλλων μερών του σώματός της. Επιπλέον πρόκειται για ένα γλυκύτατο, ευγενές και όμορφο κορίτσι.
Περριτές οι επιπλέον λεπτομέρειες. Στα + η άνεση χρόνου και το ότι δεν εισέπραξα αρνητική συμπεριφορά από τη διεύθυνση, λόγω της υπέρβασης χρόνου στο δωμάτιο, που οφείλεται σε επικέντρωση της τεχνικής στη μέση μου, όπου αντιμετωπίζω ένα θεματάκι.
Όλα λοιπόν μέλι-γάλα έναντι αντιτίμου 90€ το οποίο θεωρώ δύσκολο λόγω χαλαιπών εποχών αλλά δίκαιο με βάση τα παραπάνω.
Το Μελισσάκι μου έφτιαξε το απόγευμα και τη διάθεση.
Για τις απορίες σχετικά με τα περαιτέρω, έχω να πω ότι σε τέτοιους χώρους θέλει υπομονή και καλές σχέσεις για έρθει το ζητούμενο. Το οποίο δεν είναι απαραίτητα πάντοτε αυτό που σου μένει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom