Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 621K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
η Μαργαριτα εχει σταματησει... νομιζω παντρευτηκε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η Σοφια κανει καλο μασαζ, ειναι και καλο παιδι... ειναι οντως απο ρουμανια με πολυ καλα ελληνικα... πολυ επιλεκτικα το δινει... οταν το δωσει ειναι γατουλα... προσωπικα οταν ψωνιζω απο το ελενας προτιμω τα σκυλια του πολεμου, θελω να μας ακουνε απο ακαδημιας μεχρι σκουφα ;) ;) ;) ;)...
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Κριτικη για αοφια κανεις???το δινει??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κριτικη για σοφια καποιος που περασε??το δινει τελικα??
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα.

Ξέρει κανείς αν αυτή είναι η Κλειώ που έχει αναφερθεί παρακάτω και της έχει δοθεί και βαθμολογία 5 στα 10;
Με άλλα λόγια αν την έχει πάρει κανείς στο δωμάτιο πρόσφατα και αν αξίζει θα ήθελα να μάθω.

Ευχαριστώ! :hi:

Φιλε καλησπερα!
Η σοφια απο Elena's day spa....οταν λες κατι πιο hi....κανει κατι εξτρα??φραπε...?ή φουλ προγραμμα??
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
η Μαργαριτα εχει σταματησει... νομιζω παντρευτηκε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η Σοφια κανει καλο μασαζ, ειναι και καλο παιδι... ειναι οντως απο ρουμανια με πολυ καλα ελληνικα... πολυ επιλεκτικα το δινει... οταν το δωσει ειναι γατουλα... προσωπικα οταν ψωνιζω απο το ελενας προτιμω τα σκυλια του πολεμου, θελω να μας ακουνε απο ακαδημιας μεχρι σκουφα ;) ;) ;) ;)...
Φιλαρακι μου καλησπερα!
Τελικα το δινει η σοφια ή οχι??κανει φραπεδακι μονο??
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Όλες οι "Ειρήνες" που υπήρχαν στο μαγαζί εννοώ local, μην αρπαζεσαι. Δεν ψάχνω για φαντάσματα, αντιθέτως, μία διευκρίνηση ζήτησα απ τον artemwng and that's all οπότε χαλάρωσε ;).
Σοφία εεεε, χμμμμ...
Εχεις περασει με Σοφια?
Κανει κατι έξτρα...ή μονο μασαζ??τι λεει??
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Δωστο ρε Σοφία και ας μη το δίνεις μπας κ ησυχάσουμε .
Ρε μεγαλε η ο γκομενος είσαι η ο μπαμπάς της η η Σοφία . Δεν εξηγείται αλλιώς .
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Δωστο ρε Σοφία και ας μη το δίνεις μπας κ ησυχάσουμε .
Ρε μεγαλε η ο γκομενος είσαι η ο μπαμπάς της η η Σοφία . Δεν εξηγείται αλλιώς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαλτα γαμησου μωρη πουστρα
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
153
Like
431
Πόντοι
21
Εχεις περασει με Σοφια?
Κανει κατι έξτρα...ή μονο μασαζ??τι λεει??
Με το ανάλογο δωράκι και πολύ σάλιο όλα δίνονται -γίνονται.! Δώστε κάνα ευρώ να μάθετε όταν κάτι σας αρέσει ρε παίδες, μην είστε τσιφουτιδες
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Φίλοι συναγωνιστές ας προσέξουμε ότι ο George42 είναι νέο μέλος, 1/11/21, (όπως και εγώ, τρομάρα μου), δεν έχει μπει στο κλίμα του μπου ακόμη και έκανε μια ερώτηση ο άνθρωπος, ας δείξουμε κατανόηση και ο ίδιος λίγη υπομονή, γιατί μερικές φορές δεν υπάρχουν απαντήσεις ή αργούνε να έρθουν, αν έρθουν
Ε όχι και μια φορά! Λύσσαξε με τη Σοφία :headbang:
Μια χαρά στο κλίμα είναι ο τύπος- θα λάβει και το μήνυμα όπως τον κόβω :priest:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
10 συνεχομενα ποστ για τεμάχιο ειχαμε να ζήσουμε να πουμε απο τύπο βιζομανη στο νήμα της όλγας:undecided::undecided::undecided:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές ας προσέξουμε ότι ο George42 είναι νέο μέλος, 1/11/21, (όπως και εγώ, τρομάρα μου), δεν έχει μπει στο κλίμα του μπου ακόμη και έκανε μια ερώτηση ο άνθρωπος, ας δείξουμε κατανόηση και ο ίδιος λίγη υπομονή, γιατί μερικές φορές δεν υπάρχουν απαντήσεις ή αργούνε να έρθουν, αν έρθουν
Σωραιοςςςς φιλε
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Καλησπερα σε ολους,
Πρωτη αναγνωριστικη στο ξακουστο σπα της λυκαβηττου. Εχω ξενερωσει με τα κατ οικον και τις τιμες σε σχεση με αυτα που προσφερουν βαλε και ξενοδοχειο και τιπς κλπ οποτε ειπα μηπως ξεκλειδωσω σιγα σιγα τις βιπ υπηρεσιες στο εν λογω καταστημα.

πρωτη επισκεψη λοιπον με τιμοκαταλογο τραβηγμενο λιγο απο τα μαλλια εως πανακριβο για σκετο μασαζ αλλα οκ. Μου πασαρε η κυρα ελενα κοριτσι που δεν αφησε παριθωριο για παραπανω. Υπαρχει μια σχετικη εχεμυθεια στο χωρο οπως επισης με ρωτησε δυο τρεις φορες αν εχω ξαναπαει και με ποια κοπελα ηθελα - λες και ηξερα.

η κοπελα ηταν ευγενεστατη και ηξερε πολυ καλα μασαζ. Κανενα επιπλεον περιθωριο περαν καποιου υπονοουμενου για την υπηρεσια χαμαμ με κοπελα!!!

νομιζω πτι με ειδαν ψαρακλα και δηθεν αδαη. Θα κανω 2-3 ακομα επισκεψεις γιατι με βολευει η τοποθεσια και ειναι πολυ καθαρο και κυριλε μηπως και ξεκλειδωσει. Αν καποιος εχει γνωμη παρακαλω τα φωτα του! Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom