Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 621K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
166
Like
258
Πόντοι
21
Ελενα ελευθερία δέσποινα άρτεμις και άλλες που δεν ξέρω γιατί έγιναν αλλαγές στο ροστερ πριν και μετά το λοκνταουν
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
εγω ειμαι παλιος πελατης της Ελενας... εχω να παω ομως πανω απο επταετια...πηγαινα συχνα και εμενα ευχαριστημενος , αν με καταλαβαινετε... την τελευταια φορα ομως , με χρεωσανε 280 ευρω...συνδυασμος , λεει μασαζ και τζακουζι κλπ.... στο μασαζ μια καινουργια , ασχετη σε ολα...κι εγω παλιος πελατης...καταλαβα οτι ή δεν με θελανε ή δεν θελανε κοσμο , ή φοβοντουσαν , όλα ακυρα... γιατι χαθηκανε τα σωστα μασατζιδικα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Τιποτα καινουργιο στο μαγαζι που να αξιζει;
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
153
Like
431
Πόντοι
21
εγω ειμαι παλιος πελατης της Ελενας... εχω να παω ομως πανω απο επταετια...πηγαινα συχνα και εμενα ευχαριστημενος , αν με καταλαβαινετε... την τελευταια φορα ομως , με χρεωσανε 280 ευρω...συνδυασμος , λεει μασαζ και τζακουζι κλπ.... στο μασαζ μια καινουργια , ασχετη σε ολα...κι εγω παλιος πελατης...καταλαβα οτι ή δεν με θελανε ή δεν θελανε κοσμο , ή φοβοντουσαν , όλα ακυρα... γιατι χαθηκανε τα σωστα μασατζιδικα?
Γιαυτο κάνουμε από πριν το deal φίλε μου , για να αποφύγουμε τέτοια γδαρσίματα …! Εγώ τα έχω ξαναπεί.. με τον παρά μου, γαμω και την κυρα μου.!!
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Γιαυτο κάνουμε από πριν το deal φίλε μου , για να αποφύγουμε τέτοια γδαρσίματα …! Εγώ τα έχω ξαναπεί.. με τον παρά μου, γαμω και την κυρα μου.!!
εννοεις τηλεφωνικα ? γιατι απο κοντα δεν σου λενε , εμενα μου ειχαν πει να το αφησω σε αυτους , το αφησα και την εφαγα
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
εγω ειμαι παλιος πελατης της Ελενας... εχω να παω ομως πανω απο επταετια...πηγαινα συχνα και εμενα ευχαριστημενος , αν με καταλαβαινετε... την τελευταια φορα ομως , με χρεωσανε 280 ευρω...συνδυασμος , λεει μασαζ και τζακουζι κλπ.... στο μασαζ μια καινουργια , ασχετη σε ολα...κι εγω παλιος πελατης...καταλαβα οτι ή δεν με θελανε ή δεν θελανε κοσμο , ή φοβοντουσαν , όλα ακυρα... γιατι χαθηκανε τα σωστα μασατζιδικα?
Κακώς που τα έδωσες φίλε αν τα έδωσες... Το μαγαζί το εχω χτίσει... Τέτοιες κουτό πονηριές δεν μου κάνανε
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Κακώς που τα έδωσες φίλε αν τα έδωσες... Το μαγαζί το εχω χτίσει... Τέτοιες κουτό πονηριές δεν μου κάνανε
εχεις δικιο... βγαλανε 2,5 κατοσταρικα... ξερεις ποσα χασαν απο μενα ομως , τοσα χρονια που εχω να παω ? Πιστεψε με , ΠΟΛΛΑ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Εχει αρκετές καινούριες κοπέλες τώρα.Ξεχώρισα μία Ιρις,ωραίο μελαχρινό μωρό
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
γενικά , κάνουν κουτοπονηριές , αλλά προφανώς δεν τούς νοιάζει γιατί η "αγορά" πάσχει από έλλειψη προσφοράς και τούς παίρνει να κάνουν πολλά καφριλίκια ..
πήγαινα κάποτε , δεν τούς ήμουν άγνωστος δηλαδή , και με κουπόνι και χωρίς ..
κάποια μέρα , με κουπόνι τώρα, το 45λεπτο, έγινε 20λεπτο , έτσι χωρίς λόγο , και αυτή ήτα και η τελευταία φορά πού πήγα .
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
Το μαγαζί παραπαίει γιατί δεν μπαίνουν πέη,έχει πέσει πάρα πολύ η δουλειά,εδώ έβγαλε άδεια οπλοφορίας η κυρα Λενη σε κάποιες κοπέλες να κατεβαίνουν κάτω να κυνηγάνε πελάτες με το ντουφέκι,σαν τον τσολιά στα βλαχικα,και λεει ο τύπος/τυπισσα οτι εχει πολλες κοπέλες......ναι δεν προλαβαίνουν να παρουν ανάσα
 

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Σόρυ,πόση δουλειά έχει δεν μπορώ να σας πώ,ούτε και ρώτησα κάτι τέτοιο,την τελευταία φορά που πήγα πάντως είδα 3 καινούριες κοπέλες επειδή ρώτησα συγκεκριμένα αν έχουν φέρει καινούριες κοπέλες όπως είδα στον διάδρομο και 2 παλιές την Μαργαρίτα και την Ελισάβετ..
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
Ναι βρε εντάξει,για την δουλειά εργαζόμενες κοπέλες μου το ειπαν κατα την διάρκεια της "συνάντησης"!!!
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Σόρυ,πόση δουλειά έχει δεν μπορώ να σας πώ,ούτε και ρώτησα κάτι τέτοιο,την τελευταία φορά που πήγα πάντως είδα 3 καινούριες κοπέλες επειδή ρώτησα συγκεκριμένα αν έχουν φέρει καινούριες κοπέλες όπως είδα στον διάδρομο και 2 παλιές την Μαργαρίτα και την Ελισάβετ..
Ακομα παιζει η Μαργαριτα?
Μπας και αποφαισε να δωσει μπριζολα ή ακομα μεχρι καλαμακι?
 

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
Επειδή δεν έχω πολυκαταλάβει... Εν τέλει, συνεχίζει το ίδρυμα τους φραπέδες ή όχι;;
Συνεχίζει κανονικότατα... Ίσως και κάτι παραπάνω υπό προϋποθέσεις... Για Μαργαρίτα ακόμα αναρωτιέμαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom