Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 621K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Υπάρχει υπάρχον πελάτης να "βάλει" και εμας τους λαικούς με ταπεινή καταγωγή;
Πήγαινε κ πιάσε κυρα Έλενα μόνη της κ πες της με ωραιο τρόπο στα ίσα τι θες κ ποια θες . Δες όλες τις κοπέλες κ μετά μιλα της .
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Αυτη η αδυνατη που λες εχεις τσεκαρει αν προχωραει η ειναι γενικη η ερωτηση σου για το μαγαζι;
εχω διαβασει και πηγα πρωτη φορα ειδα καποια πραγματα και ρωταω...και η λεπτομερια που με εκανε να σκαλωσω ηταν η εξοδος απο το δωματιο η κοπελα μου ειπε να περιμενω στο δωματιο και θα με βγαλει αυτη για να μην συναντηθω με αλλον πελατη στο σαλονι.....
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Πήγαινε κ πιάσε κυρα Έλενα μόνη της κ πες της με ωραιο τρόπο στα ίσα τι θες κ ποια θες . Δες όλες τις κοπέλες κ μετά μιλα της .
ωραιο τροπο εχω χρημα να σπρωξω εχω αλλα δεν μου φενεται τοσο απλο η υποδοχη ηταν πολυ απροσωπη και η μελαχρινη με το τατου στο χερι απομακρη οταν επιασα κουβεντα για καλο μασαζ και τι προτεινει
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
επειδη εχω παει σε πολλα μασαζ αυτο ειναι μια κατηγορια ποιο πανω χωρος κοπελες σουπερ.εχει μια ψηλη αδυνατη μελαχρινη αστερι... υπρχει καποιος που εχει κανει τιποτα τωρα τελευταια?
Την εχεις δει τωρα τελευταια μετα το ανοιγμα απο την καραντινα ή πριν το κλεισιμο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτη η αδυνατη που λες εχεις τσεκαρει αν προχωραει η ειναι γενικη η ερωτηση σου για το μαγαζι;
Οι περισσοτερες με ελαχιστες εξαιρεσεις προχωραγανε...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Πήγαινε κ πιάσε κυρα Έλενα μόνη της κ πες της με ωραιο τρόπο στα ίσα τι θες κ ποια θες . Δες όλες τις κοπέλες κ μετά μιλα της .
Συμφωνω και εγω με τον φιλο , τις 2 πρωτες φορες αυστηρο μασαζ.
Μετα επιασα την κυαρα Ελενα και ξεκινησα να εχω και εγω τα προνμια... :pipa1:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Την εχεις δει τωρα τελευταια μετα το ανοιγμα απο την καραντινα ή πριν το κλεισιμο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οι περισσοτερες με ελαχιστες εξαιρεσεις προχωραγανε...
ναι πηγα την τεταρτη
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Συνάντηση εχθές με τη Δανάη. Η κοπέλα φουλ στην πλαστική με οχι τόσο καλά αποτελέσματα. Δυστυχώς στο αρχικό πέρασμα η μάσκα κ η μπλούζα εμπόδιζε την οπτική αναγνώριση. Στο μασαζ πολύ μέτριο αλλά με ωραία περάσματα από τα επίμαχα σημεία. Γύρισμα ανάσκελα, στοματικό με προφυλακτικό κ φραπέ. Τίποτα άλλο.... Ζητάω να βγάλει την μπλούζα κ το έπαιζε δύσκολη. Της λέω οκ άστο δεν πειράζει κ τότε την βγάζει.... Σκέτη απογοήτευση μεγάλα στήθη αλλά τα σημάδια από τα ράμματα πολύ εμφανή. Τελείωσα όσο μπορούσα πιο γρήγορα κ χαιρέτησα...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Θα μπορούσε να μας εξηγήσει καποιος γιατί έχετε κοληςει με αυτο το μαγαζι χωρίς να παίρνετε κατι? Είναι η ποιότητα του μασαζ? Τι είναι που καποιος πρέπει να αφήσει ένα μισθό για να γνωριστεί?
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Όλες οι "Ειρήνες" που υπήρχαν στο μαγαζί εννοώ local, μην αρπαζεσαι. Δεν ψάχνω για φαντάσματα, αντιθέτως, μία διευκρίνηση ζήτησα απ τον artemwng and that's all οπότε χαλάρωσε ;).
Σοφία εεεε, χμμμμ...
Εχει περασει κανιςς με σοφια????
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Όλες οι "Ειρήνες" που υπήρχαν στο μαγαζί εννοώ local, μην αρπαζεσαι. Δεν ψάχνω για φαντάσματα, αντιθέτως, μία διευκρίνηση ζήτησα απ τον artemwng and that's all οπότε χαλάρωσε ;).
Σοφία εεεε, χμμμμ...
Τι λεει η σοφια?
 

Georg42

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
η Μαργαριτα εχει σταματησει... νομιζω παντρευτηκε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: η Σοφια κανει καλο μασαζ, ειναι και καλο παιδι... ειναι οντως απο ρουμανια με πολυ καλα ελληνικα... πολυ επιλεκτικα το δινει... οταν το δωσει ειναι γατουλα... προσωπικα οταν ψωνιζω απο το ελενας προτιμω τα σκυλια του πολεμου, θελω να μας ακουνε απο ακαδημιας μεχρι σκουφα ;) ;) ;) ;)...
Η Σοφία κανει κατι παραπανω??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom