Νέα

Adrianna

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)
adriannaxxx-media

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Καλησπέρα σε ολη τη παρεα του νηματος!!!

Να ρωτησω κάτι? γιατι τρώγεστε όλοι με τη κοπέλα? Ειναι πολύ απλό! δε σας αρέσει, δε πηγαίνετε μαζί της! γιατι τοσος "καυγας" για το τιποτα?
Την Αντριάνα, δυστυχως ΔΕΝ την έχω συναντήσει ακόμα (λογο απόστασης), αλλα έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο κι μου φάνηκε φαντασικότατη, γλυκύτατη κι καταπληκτικό παιδι! Οσοι φοβουνται για την υγεια τους κι πιστευουν οτι η Αντριάνα δεν ειναι στα δικα τους θελω, απλα δε βγαίνουν μαζι της!!!!!!!!
Τι το απλουστερο ρε παιδια κι εχετε γεμισει τοσες σελιδες στο νημα με το ιδιο θεμα, τσαμπα κι βερεσε?

Καπου κατανταει αηδια ολο το θεμα! ΟΚ, το αναφερατε, μια, δυο, τρεις φορες, οκ, το εμπεδωσαμε! φτανει πια! Εκτος κι αν μερικοι θελουν να κανουν κακο στη κοπελα κι γι αυτο το αναφερουν συνεχεια!!!

:think: :think: :think:


Φίλε ζεις στον κόσμο σου;;;;

«γιατί τόσος καυγάς για το τίποτα;».....
«γεμίσατε τόσες σελίδες τζάμπα και βερεσέ».....

Έχεις αντιληφθεί τη σοβαρότητα του θέματος;;;;
Έχει αντιληφθεί η κοπέλα την επικινδυνότητα της πράξης (εάν έγινε η εάν της ηρθε η επιθυμία να γίνει);;;;

Είμαι πολύ φρέσκος στον πληρωμένο έρωτα και ειλικρινά το πρώτο πράγμα που με ενδιαφέρει είναι η υγεία μου και το να είμαι πολύ καθαρός όταν υποδέχομαι μια κοπέλα!!!
Το ίδιο επιθυμώ και από εκείνη!!!!

Να το χεσω εγώ εάν είναι φανταστική, γλυκύτατη και καταπληκτικό παιδί!!!
Όχι μόνο η Αντριάνα αλλά οποιαδήποτε πουτανα!!!

Συναντώ μέχρι τώρα μόνο κοπέλες από γραφεία αλλά μου φαίνεται ότι υπάρχει πολύ βρώμα στην όλη δουλειά! Παντού δυστυχώς!!!! Παντού!!!!!!!
Γιατί υπάρχει το γαμημενο το χρήμα στη μέση και η ηλιθιότητα του «κάτω κεφαλιού» και τώρα μας προέκυψε και η ηλιθιότητα της κάθε πουτανας!!!!!

Περιμένουμε ότι η κάθε πουτανα προστατεύει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ το σώμα της και την υγεία της για να μπορεί να ζει και να δουλευει.....

Και εμείς τις φιλάμε και τις γλύφουμε τα μ...α...!!!!

Βρε δεν πάμε καλά λέω εγώ... καθόλου καλά...!!!
 

Μανωλης Κρητικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
25
Like
386
Πόντοι
290
Μάλλον φίλε Jim εσύ ζεις σε διαφορετικό κόσμο...
Έχεις την εντύπωση, οτι οι κοπέλες δεν έχουν προσωπική ζωή, γούστα, καυλες ? Θα μας ζητήσουν την άδεια για το τι θα κάνουν? Εσύ ζητάς?
Υπεύθυνος είναι ο καθένας μας για το τι κάνει με τον εαυτό του ... δεν είναι υποχρεωτικό ούτε να φιλήσεις ούτε να γλύψεις αν φοβάσαι...
Δεν είναι αφέλεια να πιστέψεις ότι σου πει κάθε κοπέλα?
Οι κοπέλες εκτός του χώρου είναι ειλικρινείς? Η είσαι σίγουρος τι έκαναν πριν απο σένα??
Μια και εισαι νέος στο χώρο, μην ανησυχείς... όλοι εχουμε πιστέψει κάποιο η κάποια παραμύθια... κάποιοι το πλήρωσαν....
Αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου και πράττεις ανάλογα...

Οσο για αυτούς που ζητάνε φωτογραφία προσώπου σε προσωπικό μήνυμα, ας δώσουν ενα κατοστάρικο να την δουν απο κοντά και να αφήσουν τις πονηριές! Τοσο απλό είναι!
 

mr.M

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Μάλλον φίλε Jim εσύ ζεις σε διαφορετικό κόσμο...
Έχεις την εντύπωση, οτι οι κοπέλες δεν έχουν προσωπική ζωή, γούστα, καυλες ? Θα μας ζητήσουν την άδεια για το τι θα κάνουν? Εσύ ζητάς?
Υπεύθυνος είναι ο καθένας μας για το τι κάνει με τον εαυτό του ... δεν είναι υποχρεωτικό ούτε να φιλήσεις ούτε να γλύψεις αν φοβάσαι...
Δεν είναι αφέλεια να πιστέψεις ότι σου πει κάθε κοπέλα?
Οι κοπέλες εκτός του χώρου είναι ειλικρινείς? Η είσαι σίγουρος τι έκαναν πριν απο σένα??
Μια και εισαι νέος στο χώρο, μην ανησυχείς... όλοι εχουμε πιστέψει κάποιο η κάποια παραμύθια... κάποιοι το πλήρωσαν....
Αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου και πράττεις ανάλογα...

Οσο για αυτούς που ζητάνε φωτογραφία προσώπου σε προσωπικό μήνυμα, ας δώσουν ενα κατοστάρικο να την δουν απο κοντά και να αφήσουν τις πονηριές! Τοσο απλό είναι!
πολύ σωστός σε όλα αγαπητέ.εκεί έξω υπάρχει πολύ βρωμιά.κ όποιος έχει θέμα απλά να μην πάει
 

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
436
Κριτικές
4
Like
826
Πόντοι
361
Φίλε ζεις στον κόσμο σου;;;;

«γιατί τόσος καυγάς για το τίποτα;».....
«γεμίσατε τόσες σελίδες τζάμπα και βερεσέ».....

Έχεις αντιληφθεί τη σοβαρότητα του θέματος;;;;
Έχει αντιληφθεί η κοπέλα την επικινδυνότητα της πράξης (εάν έγινε η εάν της ηρθε η επιθυμία να γίνει);;;;

Είμαι πολύ φρέσκος στον πληρωμένο έρωτα και ειλικρινά το πρώτο πράγμα που με ενδιαφέρει είναι η υγεία μου και το να είμαι πολύ καθαρός όταν υποδέχομαι μια κοπέλα!!!
Το ίδιο επιθυμώ και από εκείνη!!!!

Να το χεσω εγώ εάν είναι φανταστική, γλυκύτατη και καταπληκτικό παιδί!!!
Όχι μόνο η Αντριάνα αλλά οποιαδήποτε πουτανα!!!

Συναντώ μέχρι τώρα μόνο κοπέλες από γραφεία αλλά μου φαίνεται ότι υπάρχει πολύ βρώμα στην όλη δουλειά! Παντού δυστυχώς!!!! Παντού!!!!!!!
Γιατί υπάρχει το γαμημενο το χρήμα στη μέση και η ηλιθιότητα του «κάτω κεφαλιού» και τώρα μας προέκυψε και η ηλιθιότητα της κάθε πουτανας!!!!!

Περιμένουμε ότι η κάθε πουτανα προστατεύει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ το σώμα της και την υγεία της για να μπορεί να ζει και να δουλευει.....

Και εμείς τις φιλάμε και τις γλύφουμε τα μ...α...!!!!

Βρε δεν πάμε καλά λέω εγώ... καθόλου καλά...!!!

Jim75jim πιθανότατα εσύ ζείς στο κόσμο σου κι όπως είπες μια κι είσαι νέος στο άθλημα, θα ήταν καλύτερα να το εγκαταλήψεις δια παντός!
Φυσικά κι το θέμα της καθαριότητος κι των διαφόρων ασθενειών είναι παρα πολύ σοβαρό θέμα, αλλά .... το να ρίχνεις λάσπη σε οποιαδήποτε κοπέλα για το θεμα αυτο απο τη στιγμή που δε τη ξέρεις είναι α μη τι άλλο ΑΝΑΝΔΡΟ κι πρόστυχο!

Κανένας δε σε υποχρέωε να συναντήσεις την οποιαδήποτε κοπέλα ή να κάνεις κάτι μαζί της χωρίς να το θέλεις. Η οποιαδήποτε αναφορά του θέματος ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ειναι σεβαστή, αλλά ποτέ η λάσπη, όπως τη ρίχνεις εσύ! Το θέμα της καθαριότητος κι των διαφόρων ασθενειών ΔΕΝ ειναι θέμα μονο με τις επαγγελματίες του χώρου, αλλά ένα γενικό φαινόμενο. Γνωρίζεις μία κοπέλα έξω στη καθημερινή σου ζωή και καταλήγετε στο κρεβάτι κάποια στιγμή. Ξερεις ΑΝ είναι "καθαρή" και δεν έχει κάποια ασθένεια? Ξανά λέω οτι το θέμα αυτό ειναι γενικό κι όχι ειδικό με τις επαγγελματίες.
Οι περισσότερες κοπέλες εδώ μέσα είναι σωστές στη δουλειά τους κι συνήθως κάνουν εξετάσεις καθε τρις κι λίγο κι κάπως είσαι σιγουρος για το τι θα συναντήσεις. Στη προσωπική σου ζωή ξέρεις με ποια πάς ή σε αυτή που κάνεις καμάκι ΑΝ είναι καθαρή ή όχι?

Σου επαναλαμβάνω ότι ΑΝ φοβάσαι για την υγεία σου κάτσε στ αυγά σου κι μην μπαίνεις στο κόπο να συναντάς κοπέλες του χώρου. Τόσο απλό ειναι το θέμα.

Καλημέρα !!!
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
καλημέρες σε όλους,
δυστυχώς κύριοι, όπως και στα περισσότερα πράγματα σε αυτήν την παλιοζωή, έτσι και εδώ δεν υπάρχουν άσπρες και μαύρες καταστάσεις, η πραγματικότητα είναι συνήθως χρώματος και "αποχρωσεων" του γκρίζου φάσματος...
ήτοι (στη συγκεκριμένη περίπτωση) έχετε όλοι δίκιο, ο καθένας από την πλευρά του αλλά και άδικο. εξηγούμαι.
σωστά αυτά που λεει ο φίλος τζιμ. το θέμα της υγείας είναι πολύ σοβαρό για εμάς και για όσους έχουν οικογένεια ειδικά. και φυσικά οι κοπέλες ΠΡΕΠΕΙ να φροντίζουν - ως επαγγελματίες - τόσο για την δική τους υγεία, όσο και για τους πελάτες τους (αυτούς που τους δίνουν το χρήμα δλδ για να μην ξεχνιόμαστε).
σωστός όμως κι ο κρητικός. οι κοπέλες (και ας πούμε ότι μιλάμε για κάποια που ΔΕΝ, ως όφειλε, κάνει ΠΟΤΕ ακάποτο με πελάτη και κάνει και τις εξετάσεις της), έχουν και προσωπική ζωή όπως ο καθένας μας. εκεί περιμένει κανείς ότι δεν θα κάνουν ακάποτο? ότι θα χρησιμοποιούν προφυλακτικό με την σχέση τους? φρουδή ελπίς και δεν μπορούμε καν να το ζητάμε, δικαίωμά τους.
σωστός κι μάνοστ. όποιος έχει αμφιβολίες δεν συναντά την κοπέλα. και καλά θα κάνει, έτσι συμπεριφέρομαι κι εγώ προσωπικά. το λέει και στο φόρουμ να υπάρχει ως στοιχείο.
Αλλά δυστυχώς βεβαιότητα δεν υπάρχει ούτε θα μπορούσε να υπάρχει. ούτε με κοπέλες έξω από το χώρο (ξέρουμε με ποιον έχουν πάει? κάνουν ποτέ εξετάσεις? ποτέ ή σπάνια, ή χειρότερα μόνο μετά από συμπτώματα αρρώστιας) κι ακόμα περισσότερο με κοπέλες από τον χώρο. γι αυτό απλά παίρνουμε τις προφυλάξεις μας, αποφεύγουμε ότι θεωρούμε επικίνδυνο και κάνουμε το σταυρό μας...

John100 πολύ σωστά τα λόγια σου!

Απλά σκεπτόμενος «στατιστικα» εγραψα ότι εγραψα!
Για μια κοπέλα του χώρου (επαγγελματία) που θα κάνει ακαποτο με πελάτες (αγνώστους) και όχι με την σχέση της στην προσωπική της ζωή!

Όπως και για μια κοπέλα εκτός χώρου πάλι στο «αγνωστο» πηγαίνουμε! Όπου εκεί θα μπούμε ακαποτα πολύ πιο άνετα και σε σύντομο διάστημα!

Απλά τα «στατιστικά» ΖΗΜΙΑΣ διαφέρουν!

Πάντα όμως κάνοντας τον σταυρο μας!!

Τις καλημέρες μου και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Jim75jim πιθανότατα εσύ ζείς στο κόσμο σου κι όπως είπες μια κι είσαι νέος στο άθλημα, θα ήταν καλύτερα να το εγκαταλήψεις δια παντός!
Φυσικά κι το θέμα της καθαριότητος κι των διαφόρων ασθενειών είναι παρα πολύ σοβαρό θέμα, αλλά .... το να ρίχνεις λάσπη σε οποιαδήποτε κοπέλα για το θεμα αυτο απο τη στιγμή που δε τη ξέρεις είναι α μη τι άλλο ΑΝΑΝΔΡΟ κι πρόστυχο!

Κανένας δε σε υποχρέωε να συναντήσεις την οποιαδήποτε κοπέλα ή να κάνεις κάτι μαζί της χωρίς να το θέλεις. Η οποιαδήποτε αναφορά του θέματος ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ειναι σεβαστή, αλλά ποτέ η λάσπη, όπως τη ρίχνεις εσύ! Το θέμα της καθαριότητος κι των διαφόρων ασθενειών ΔΕΝ ειναι θέμα μονο με τις επαγγελματίες του χώρου, αλλά ένα γενικό φαινόμενο. Γνωρίζεις μία κοπέλα έξω στη καθημερινή σου ζωή και καταλήγετε στο κρεβάτι κάποια στιγμή. Ξερεις ΑΝ είναι "καθαρή" και δεν έχει κάποια ασθένεια? Ξανά λέω οτι το θέμα αυτό ειναι γενικό κι όχι ειδικό με τις επαγγελματίες.
Οι περισσότερες κοπέλες εδώ μέσα είναι σωστές στη δουλειά τους κι συνήθως κάνουν εξετάσεις καθε τρις κι λίγο κι κάπως είσαι σιγουρος για το τι θα συναντήσεις. Στη προσωπική σου ζωή ξέρεις με ποια πάς ή σε αυτή που κάνεις καμάκι ΑΝ είναι καθαρή ή όχι?

Σου επαναλαμβάνω ότι ΑΝ φοβάσαι για την υγεία σου κάτσε στ αυγά σου κι μην μπαίνεις στο κόπο να συναντάς κοπέλες του χώρου. Τόσο απλό ειναι το θέμα.

Καλημέρα !!!

Καλημέρα manost,

Μάλλον μπερδεύτηκες λίγο! Δε κρατάω κανενα φτυάρι και δεν ρίχνω λάσπη σε καμμία κοπέλα!!!

Τις σέβομαι όσο δεν φαντάζεσαι!!!!!

Εξέφρασα την άποψη μου στα λεγόμενα κάποιων άλλων που αναφέρθηκαν σε ακαποτα γαμησια με πελάτες!!!

Σχολίασα τα ακαποτα γαμησια της οποιαδήποτε επαγγελματία πουτανας!!!

Για τα υπόλοιπα σχόλια συμφωνώ!

Δικιά μου η ευθύνη για το που παω και τον βάζω!

Καλημέρα
 

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
436
Κριτικές
4
Like
826
Πόντοι
361
Καλημέρα manost,

Μάλλον μπερδεύτηκες λίγο! Δε κρατάω κανενα φτυάρι και δεν ρίχνω λάσπη σε καμμία κοπέλα!!!

Τις σέβομαι όσο δεν φαντάζεσαι!!!!!

Εξέφρασα την άποψη μου στα λεγόμενα κάποιων άλλων που αναφέρθηκαν σε ακαποτα γαμησια με πελάτες!!!

Σχολίασα τα ακαποτα γαμησια της οποιαδήποτε επαγγελματία πουτανας!!!

Για τα υπόλοιπα σχόλια συμφωνώ!

Δικιά μου η ευθύνη για το που παω και τον βάζω!

Καλημέρα


Καλημέρα σου Jim75jim και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,

Συμφωνώ όσο αναφορά οτι όλο αυτό έγινε προς ενημέρωση, αλλα όπως ειπα κι παραπάνω παρατράβηξε το όλο θέμα. ΟΚ, σε ευχαριστούμε για το σχόλιο κι είναι ευθύνη του καθενός μας για το τί θα κάνει με τις κοπέλες του χώρου. Όμως έχουν γενίσει πολλές σελίδες του νήματος με το θέμα αυτό. ΑΝ όντως κάποιοι απο εμάς έχουμε διαφορετική άποψη για το θέμα, θα μπούσαμε να ανοιξουμε ένα άλλο νήμα για το συγκεκριμένο θέμα κι όχι να γεμίζουμε το νήμα της κοπέλας με αυτό το θέμα.

Ελπίζω να συμφωνείς με την άποψη μου πάνω σε αυτο! Δε φταίει τίποτα η κοπέλα να διαβάζει όλο αυτο το συφερτό χωρίς να έχει φταίξει σε τίποτα. Δεν έχει αδικο να χαθεί απο το νήμα κι να τη χάσουν όσοι ενδιαφέρονται να συνομιλήσουν μαζί της ή να του δώσει κάποιες πληροφορίες για συνάντηση. Συμφωνείς σε αυτό?

Καλή σου μέρα κι καλή συνέχεια ..........
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Καλημέρα σου Jim75jim και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,

Συμφωνώ όσο αναφορά οτι όλο αυτό έγινε προς ενημέρωση, αλλα όπως ειπα κι παραπάνω παρατράβηξε το όλο θέμα. ΟΚ, σε ευχαριστούμε για το σχόλιο κι είναι ευθύνη του καθενός μας για το τί θα κάνει με τις κοπέλες του χώρου. Όμως έχουν γενίσει πολλές σελίδες του νήματος με το θέμα αυτό. ΑΝ όντως κάποιοι απο εμάς έχουμε διαφορετική άποψη για το θέμα, θα μπούσαμε να ανοιξουμε ένα άλλο νήμα για το συγκεκριμένο θέμα κι όχι να γεμίζουμε το νήμα της κοπέλας με αυτό το θέμα.

Ελπίζω να συμφωνείς με την άποψη μου πάνω σε αυτο! Δε φταίει τίποτα η κοπέλα να διαβάζει όλο αυτο το συφερτό χωρίς να έχει φταίξει σε τίποτα. Δεν έχει αδικο να χαθεί απο το νήμα κι να τη χάσουν όσοι ενδιαφέρονται να συνομιλήσουν μαζί της ή να του δώσει κάποιες πληροφορίες για συνάντηση. Συμφωνείς σε αυτό?

Καλή σου μέρα κι καλή συνέχεια ..........

Χρόνια πολλά manost!

Εννοείτε ότι δεν είναι θέμα της κοπέλας μόνο αλλά τις αφορά όλες και όλους μας!
Απλά εδώ το διάβασα και γιαυτο το σχολίασα.

Καλή συνέχεια!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Καλημερα παιδες και χρονια πολλα   , οσοι   εχουμε ιοκογενιες   πρεπει να σεβομαστε  τους ανθρώπους μας  που εχουμε  διπλα μας  η κάθε Αντριαννα μπωρει  να κανει ότι θελει  , το θεμα είναι  κατά ποσο εμεις  σεβομαστε   τα παιδια  μας και της γυναικες μας όταν  λεμε στη κάθε αντριαννα  να μας περνει ακαποτα  πιπα  η ελευθερο  ερωτα , ο καθενας  να περνει της ευθηνες του και δεν φταει καμια αντριαννα   αν κουβαλάει κατι επανω της  και ο άλλος θελει ακαποτες επιδρομες  με μια γυναικα που κανει 40 και ραντευου την ημερα   , είναι πραγματικα απιθανο να είναι καθαρη αυτή η γυναικα και γενικα  ολες η κοπελες που κανουν  αυτή την δουλεια  γιατι και τα προφυλακτικα  σπανε  παιδες   και η μυκητες  φευγουν,αλλα η γυναικα εχει μια ιδιετερωτητα  να  κραταει  σαν αντισώματα  και μετα  αυτος που εχει ελευθερη  επαφη  με την  Χ κοπελα  να πηγενει με την γυναικα του  και να την κολαει  τους μυκητες  
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Καλημερα παιδες και χρονια πολλα  , οσοι  εχουμε ιοκογενιες  πρεπει να σεβομαστε  τους ανθρώπους μας  που εχουμε  διπλα μας  η κάθε Αντριαννα μπωρει  να κανει ότι θελει  , το θεμα είναι  κατά ποσο εμεις  σεβομαστε  τα παιδια  μας και της γυναικες μας όταν  λεμε στη κάθε αντριαννα  να μας περνει ακαποτα  πιπα  η ελευθερο  ερωτα , ο καθενας  να περνει της ευθηνες του και δεν φταει καμια αντριαννα  αν κουβαλάει κατι επανω της  και ο άλλος θελει ακαποτες επιδρομες  με μια γυναικα που κανει 40 και ραντευου την ημερα  , είναι πραγματικα απιθανο να είναι καθαρη αυτή η γυναικα και γενικα  ολες η κοπελες που κανουν  αυτή την δουλεια  γιατι και τα προφυλακτικα  σπανε  παιδες  και η μυκητες  φευγουν,αλλα η γυναικα εχει μια ιδιετερωτητα  να  κραταει  σαν αντισώματα  και μετα  αυτος που εχει ελευθερη  επαφη  με την  Χ κοπελα  να πηγενει με την γυναικα του  και να την κολαει  τους μυκητες 
τι θες να πεις η γυναικα τα κραταει σαν αντισωματα;
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπόν, δεν ξέρω για την συγκεκριμένη κοπέλα, εγώ πάντως έχω να πω τα εξής: Όποια ιερόδουλη (για να απαντήσω και στο ρητορικό ερώτημα που τέθηκε) δέχεται με χρήματα ή χωρίς, πάνω στην καύλα ή στην τάβλα της στιγμής να κάνει ακάποτο, είναι είτε ηλίθια, είτε το κάνει εκ του ασφαλούς...και το "εκ τους ασφαλούς" εξηγείται με το ότι έχει προφανώς τα...πάντα και συνεπώς δεν έχει κάτι να φοβάται...Εδώ κολλάει το "ο βρεγμένος την βροχή δεν την φοβάται". Η απάντηση που έδωσε η Αντριάννα σε κάποιον φίλο, είναι πολύ σωστή...Οι κοπέλες αυτές, πρώτα ως άνθρωποι και δευτερευόντως ως επαγγελματίες, φοβούνται περισσότερο από εμάς και συνεπώς αυτές πρέπει να είναι 100 φορές πιο προσεχτικές...Και κάτι τελευταίο επειδή το διαβάζω συχνά...αυτό που χαρακτηρίζεται ως..."αποστειρωμένη υπηρεσία" από κάποιους συναγωνιστές για τις υπηρεσίες που προσφέρουν κάποιες κοπέλες, τύπου δεν φιλάνε κτλ...Μάλλον θα έπρεπε να τις προτιμούμε αυτές...Κι ο νοών νοείτο..Καλή συνέχεια σε όλους!!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
τι θες να πεις η γυναικα τα κραταει σαν αντισωματα;
  Αν φιλε μου πας με την Χ κοπελα    και εχει παρει μυκητες  από την  θαλασσα  η την τουαλετα η από ερωτικη  επαφη  η Χ κοπελα κανει την θαραπεια της  με φαρμακα  κατά πολεμα  τον ιο  αλλα αυτος μενει σαν αντίσωμα  μεσα της και δεν το ξανα κολαει το ιδιο αλλα , παραλληλα  είναι φωρεας  και τον μεραζει το αντίσωμα  παντου  αν εσυ δεν βαλεις καποτα η σου σπασει  επανω στην επαφη ,  το θεμα είναι ότι αν δεν το παρεις χαμπαρι μπωρει ενας απλος ιος  να σε κανει να τρεχεις με ουρολόγους και να σου βαζουν βελονες μεσα στην ουριθρα  μεγαλε για να σου παρουν διγμα  μετα να τον σκευτεσαι πολύ αν θα τον ξανα βαλεις πουθενα  ετσι
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
  Αν φιλε μου πας με την Χ κοπελα    και εχει παρει μυκητες  από την  θαλασσα  η την τουαλετα η από ερωτικη  επαφη  η Χ κοπελα κανει την θαραπεια της  με φαρμακα  κατά πολεμα  τον ιο  αλλα αυτος μενει σαν αντίσωμα  μεσα της και δεν το ξανα κολαει το ιδιο αλλα , παραλληλα  είναι φωρεας  και τον μεραζει το αντίσωμα  παντου  αν εσυ δεν βαλεις καποτα η σου σπασει  επανω στην επαφη ,  το θεμα είναι ότι αν δεν το παρεις χαμπαρι μπωρει ενας απλος ιος  να σε κανει να τρεχεις με ουρολόγους και να σου βαζουν βελονες μεσα στην ουριθρα  μεγαλε για να σου παρουν διγμα  μετα να τον σκευτεσαι πολύ αν θα τον ξανα βαλεις πουθενα  ετσι

Αδερφέ, με το συμπάθιο, αλλά έχεις μπερδέψει την βούρτσα με την..λούτσα...Έχεις μπερδέψει ιούς με μύκητες, μιλάς για αντισώματα κτλ κτλ...Άσ΄το, είναι τελείως λάθος όλο αυτό που γράφεις...
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Λοιπόν, δεν ξέρω για την συγκεκριμένη κοπέλα, εγώ πάντως έχω να πω τα εξής: Όποια ιερόδουλη (για να απαντήσω και στο ρητορικό ερώτημα που τέθηκε) δέχεται με χρήματα ή χωρίς, πάνω στην καύλα ή στην τάβλα της στιγμής να κάνει ακάποτο, είναι είτε ηλίθια, είτε το κάνει εκ του ασφαλούς...και το "εκ τους ασφαλούς" εξηγείται με το ότι έχει προφανώς τα...πάντα και συνεπώς δεν έχει κάτι να φοβάται...Εδώ κολλάει το "ο βρεγμένος την βροχή δεν την φοβάται". Η απάντηση που έδωσε η Αντριάννα σε κάποιον φίλο, είναι πολύ σωστή...Οι κοπέλες αυτές, πρώτα ως άνθρωποι και δευτερευόντως ως επαγγελματίες, φοβούνται περισσότερο από εμάς και συνεπώς αυτές πρέπει να είναι 100 φορές πιο προσεχτικές...Και κάτι τελευταίο επειδή το διαβάζω συχνά...αυτό που χαρακτηρίζεται ως..."αποστειρωμένη υπηρεσία" από κάποιους συναγωνιστές για τις υπηρεσίες που προσφέρουν κάποιες κοπέλες, τύπου δεν φιλάνε κτλ...Μάλλον θα έπρεπε να τις προτιμούμε αυτές...Κι ο νοών νοείτο..Καλή συνέχεια σε όλους!!
  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
 Αν φιλε μου πας με την Χ κοπελα    και εχει παρει μυκητες  από την  θαλασσα  η την τουαλετα η από ερωτικη  επαφη  η Χ κοπελα κανει την θαραπεια της  με φαρμακα  κατά πολεμα  τον ιο  αλλα αυτος μενει σαν αντίσωμα  μεσα της και δεν το ξανα κολαει το ιδιο αλλα , παραλληλα  είναι φωρεας  και τον μεραζει το αντίσωμα  παντου  αν εσυ δεν βαλεις καποτα η σου σπασει  επανω στην επαφη ,  το θεμα είναι ότι αν δεν το παρεις χαμπαρι μπωρει ενας απλος ιος  να σε κανει να τρεχεις με ουρολόγους και να σου βαζουν βελονες μεσα στην ουριθρα   μεγαλε για να σου παρουν διγμα  μετα να τον σκευτεσαι πολύ αν θα τον ξανα βαλεις πουθενα  ετσι
οπωτε αυτο συμβενει και με τα δαχτυλ, γλυφομουνη κτλπ. Και κατσε να καταλαβω επειδη ηπες γυναικες, οι αντρες οταν κωλανε μηκητες και θεραπευτουν,εχουν τα τα αντισωματα αλλα και τον ιο για παντα;
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
οπωτε αυτο συμβενει και με τα δαχτυλ, γλυφομουνη κτλπ. Και κατσε να καταλαβω επειδη ηπες γυναικες, οι αντρες οταν κωλανε μηκητες και θεραπευτουν,εχουν τα τα αντισωματα αλλα και τον ιο για παντα;

Είδες που σε μπέρδεψε ο φίλος; Οι μύκητες δεν είναι ιός ρε παιδιά...έλεος...Τι αντισώματα και κουραφέξαλα γράφετε;

Φίλε μου, πήγαινε σε έναν ουρολόγο ή δερματολόγο να σου τα εξηγήσει όλα...σωστή ενημέρωση εδώ δεν θα πάρεις...
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
οπωτε αυτο συμβενει και με τα δαχτυλ, γλυφομουνη κτλπ. Και κατσε να καταλαβω επειδη ηπες γυναικες, οι αντρες οταν κωλανε μηκητες και θεραπευτουν,εχουν τα τα αντισωματα αλλα και τον ιο για παντα;
Να το κανω ποιο ιδιετερω  γιατι μερικοι μπερδευονται  ο μυκητας αν δεν τον παρατηρισουμε αμεσα μπωρει να εξελιχθη  σε ιο αυτό ηθελα να πω  τα βρωμικα χερια κουβαλάνε  μυκητες συγουρα από το γλυφομουνι  αν είναι βρωμικη  η κοπελα μπωρει να βγαλουμε ερπητα μεσα το στομα μας  αλλα με μια γελη  στοματος τον καταπολεμαμε  αμεσα
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Να το κανω ποιο ιδιετερω  γιατι μερικοι μπερδευονται  ο μυκητας αν δεν τον παρατηρισουμε αμεσα μπωρει να εξελιχθη  σε ιο αυτό ηθελα να πω  τα βρωμικα χερια κουβαλάνε  μυκητες συγουρα από το γλυφομουνι  αν είναι βρωμικη  η κοπελα μπωρει να βγαλουμε ερπητα μεσα το στομα μας  αλλα με μια γελη  στοματος τον καταπολεμαμε  αμεσα

Φίλε Στέφανε, ειλικρινά, μην το συνεχίζεις γιατί το κάνεις χειρότερο...
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Να το κανω ποιο ιδιετερω  γιατι μερικοι μπερδευονται  ο μυκητας αν δεν τον παρατηρισουμε αμεσα μπωρει να εξελιχθη  σε ιο αυτό ηθελα να πω  τα βρωμικα χερια κουβαλάνε  μυκητες συγουρα από το γλυφομουνι  αν είναι βρωμικη  η κοπελα μπωρει να βγαλουμε ερπητα μεσα το στομα μας  αλλα με μια γελη  στοματος τον καταπολεμαμε  αμεσα
οκ σε ευχαριστω. Εχω παντα λιστεριν
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom