Νέα

30χρονος σκότωσε 26χρονη στη Φολέγανδρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
Στο τέλος με τόσο μπούγιο στις φυλακές θ αναγκαστούμε να τους στέλνουμε κ σε κάνα άλλο κράτος..μετά τα κρούσματα που θα καταρρεύσει η υγεία βλεπω να καταρρέει και η ασφάλεια των φυλακών..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε σεις,σίγουρα είναι Έλληνας αυτός;Για αλγερινομαροκινός λάθρο μοιάζει


Μίλησε μας για τις φαντασιώσεις σου με τον έμπερορ και το αίσθημα οικειότητας (κι όχι μόνο) όταν βρίσκεσαι μεταξύ ανδρών.
Είμαστε εδώ για να σε ακούσουμε.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Λαθρολάγνος κι εσύ;
Όχι και δεν είμαι μαλάκας σαν και εσένα.Πας τώρα να μας πεις ότι είναι άλλης εθνικότητας και η κοπελιά έφταιξε γιατί έμπλεξε με ξεπλένη.Κυνηγάς φαντάσματα.
 

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Αυτά είναι τα αποτελέσματα των " ας κάνει ο καθένας ότι θέλει " .
Κοιτάμε όλοι την πάρτη μας και δεν ελέγχει κανείς μια οικογένεια.... έχουν απομακρυνθεί οι άνθρωποι για πολλούς και διάφορους λόγους....
Και οι γονείς της κοπέλας έχουν μερίδιο ευθύνης, διότι δεν ξέρουν καλά με ποιον παραθέριζε το παιδί τους....
Το ίδιο μερίδιο ευθύνης φέρουν και οι γονείς του νεαρού όπου δεν ήξεραν καλά το παιδί τους, και τί προβλήματα μπορεί να είχε....
Βέβαια.....θα μου πείτε 30 χρονών είναι άντρας, και 26 χρονών είναι γυναίκα....
Και ξέρουν τί κάνουν....

Ξεραδια και παλούκια.....

Να δω με τί συνείδηση θα ζήσουν τό υπόλοιπο της ζωής τους....

Ολα είναι οικογένεια, φίλε μου !
Από κει ξεκινάν όλα τα πάντα !

Το ότι μεγαλώσαμε, ερωτευτηκαμε, πηδηχτηκαμε, σπουδάσαμε, ταξιδέψαμε, παντρευτηκαμε, όλα η οικογένεια μας μας τα δίδαξε....

Και όταν έχεις μια οικογένεια, δεν θαρθει Ποτέ των Ποτών μια κακια ώρα....
Γιατί απλά, δεν αξίζει να χάνεις την ψυχραιμία σου για κανέναν και για τίποτα....
Οι οικογένειες ξέρουν να χειρίζονται και πικρές αλλά και ευτυχιες....
Γιατί απλά υπάρχει μια οικογένεια πάντα που σε περιμένει να ρθεις !!!!
Είτε είναι η μάνα, είτε πατέρας... είτε λέγεται γκόμενα....

Απλα, δεν υπάρχουν οικογένειες πλέον.....

Καθόμαστε εδώ μέσα και γράφουμε για call girls που ξενιτεύονται για να βγάζουν μεροκάματο με το σεξ, γιατί Κάποιες έχουν μια οικογένεια.... ένα παιδί.... αυτό μόνο...
Από στραβή, έστω....

Και αυτό μόνο τους φτάνει για να είναι ευτυχισμένες....

Σβήστε το αυτό το άρθρο καλύτερα....
Ποιοί είμαστε εμείς που έχουμε άποψη για το πως θα σκοτωθεί ο ένας με τον άλλον, τι είμαστε ειδικοί ;;;

Ειδικοί είναι αυτοί μόνον που ξέρουν πολλά μέσα από πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα.....

Έτσι όπως ξέρουν καί οι οικογένειες και οφείλουν να ξέρουν τα παιδιά τους και τους κινδύνους που παραμονεύουν....

Κρίμα και για τους δύο τους....
Χώμα και φυλακή τώρα....

Μεγάλο κρίμα....

Και ζητώ συγγνώμη από όλους σας που αναφέρομαι στα αυτονόητα....
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
Μίλησε μας για τις φαντασιώσεις σου με τον έμπερορ και το αίσθημα οικειότητας (κι όχι μόνο) όταν βρίσκεσαι μεταξύ ανδρών.
Είμαστε εδώ για να σε ακούσουμε.
Επίσης οι μπάτσοι ολοι είναι στυλακια..οι άλλοι με τον μπάτσο αντιντας αυτός εδώ μαρσαλ..θα τους κατεβάσουμε σε διαγωνισμό shopping star
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε άντε τράβα να σε γαμήσει κανας άλλος.
Η επιστημονική ομάδα του μπου είναι εδώ να σε ακούσει και να σε βοηθήσει.
Πες μας για την έντονη διέγερση που νιώθεις για τον έμπερορ και τον Κμαν,μη φοβάσαι να μιλήσεις.
 

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
Ρε άνθρωπε δεν ξέρεις περί ιατρικής και φαρμακευτικής,μη μιλάς !
Τα "μουρλόχαπα" δεν είναι ναρκωτικά,είναι ηρεμιστικά !!!
Τι λες ρε που δεν είναι ναρκωτικά έχεις εμπειρία μήπως? η γνώση από ιατρικής ?
Δες τα δικά μου φάρμακα και ψάξε να δεις αν είναι η όχι ναρκωτικά
IMG_20210718_171817.jpg
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Εγω παντως θα επικεντρωθώ στο ζήτημα του πως τα ΜΜΕ φουσκώνουν τα παντα και πως κανουν πλυση εγκεφαλου. Σε ολες τις χωρες του κοσμου υπαρχουν δολοφονίες, Η Ελλαδα είναι σχετικα σε καλη θεση με μονο 1 δολοφονια ανα ετος ανα 100.000 πληθυσμου που σημαινει κάθε χρονο γινονται περιπου 100 https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate . Καποια χρονια θα είναι λιγο περισσοτερες καποια αλλα λιγο λιγοτερες. Αν υποθετικα από τις 100 δολοφονιες οι δεκα εχουν να κανουν με αντρες να σκοτώνουν γυναικες και αν τα ΜΜΕ κρατανε ζωντανη μια τετοια υποθεση για ένα μηνα τοτε θα φαινεται ότι οι γυναικες κινδυνευουν και ότι οι αντρες είναι ολοι τους δολοφονοι. Βουτυρο στο ψωμι των αποτυχημένων και άσχημων (φεμινιστριών) γυναικων που βρισκουν λογο να δικαιολογουν την αποτυχία τους. Η πραγματικοτητα είναι ότι 4.999.990 Ελληνιδες τον χρονο δε θα δολοφονηθούν
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
Ρε σεις,σίγουρα είναι Έλληνας αυτός;Για αλγερινομαροκινός λάθρο μοιάζει


Δε ξέρω τι είναι, αλλά στο κατηγορητήριό του θα προστεθεί οτι κατά τη σύλληψή του φορούσε δίχαλο. Συμφωνείς;
 

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
Εγω παντως θα επικεντρωθώ στο ζήτημα του πως τα ΜΜΕ φουσκώνουν τα παντα και πως κανουν πλυση εγκεφαλου. Σε ολες τις χωρες του κοσμου υπαρχουν δολοφονίες, Η Ελλαδα είναι σχετικα σε καλη θεση με μονο 1 δολοφονια ανα ετος ανα 100.000 πληθυσμου που σημαινει κάθε χρονο γινονται περιπου 100 https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate . Καποια χρονια θα είναι λιγο περισσοτερες καποια αλλα λιγο λιγοτερες. Αν υποθετικα από τις 100 δολοφονιες οι δεκα εχουν να κανουν με αντρες να σκοτώνουν γυναικες και αν τα ΜΜΕ κρατανε ζωντανη μια τετοια υποθεση για ένα μηνα τοτε θα φαινεται ότι οι γυναικες κινδυνευουν και ότι οι αντρες είναι ολοι τους δολοφονοι. Βουτυρο στο ψωμι των αποτυχημένων και άσχημων (φεμινιστριών) γυναικων που βρισκουν λογο να δικαιολογουν την αποτυχία τους. Η πραγματικοτητα είναι ότι 4.999.990 Ελληνιδες τον χρονο δε θα δολοφονηθούν
Ναι οι δικοί μας πεθαίνουν στα τροχαία δεν δολοφονούν..
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Εμένα μου κάνει εντύπωση η θραύση που κάνουν τα ψυχικά νοσήματα...
Θλιβερό...
 
  • Like
Αντιδράσεις: bookie

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
  • Like
Αντιδράσεις: ggthd

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Δε ξέρω τι είναι, αλλά στο κατηγορητήριό του θα προστεθεί οτι κατά τη σύλληψή του φορούσε δίχαλο. Συμφωνείς;
Χαχαχα, ε δε φόραγε και αντρικές εσπαντρίγιες :2funny:

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτά είναι τα αποτελέσματα των " ας κάνει ο καθένας ότι θέλει " .
Κοιτάμε όλοι την πάρτη μας και δεν ελέγχει κανείς μια οικογένεια.... έχουν απομακρυνθεί οι άνθρωποι για πολλούς και διάφορους λόγους....
Και οι γονείς της κοπέλας έχουν μερίδιο ευθύνης, διότι δεν ξέρουν καλά με ποιον παραθέριζε το παιδί τους....
Το ίδιο μερίδιο ευθύνης φέρουν και οι γονείς του νεαρού όπου δεν ήξεραν καλά το παιδί τους, και τί προβλήματα μπορεί να είχε....
Βέβαια.....θα μου πείτε 30 χρονών είναι άντρας, και 26 χρονών είναι γυναίκα....
Και ξέρουν τί κάνουν....

30 και 26 και πάνε διακοπές με αντίσκηνα.Ο άεργος μπαφιάρης με μια συναισθηματικά ανήλικη.Δεν τους λες και ώριμους ανθρώπους που ξέρουν τί κάνουν
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
30 και 26 και πάνε διακοπές με αντίσκηνα.Ο άεργος μπαφιάρης με μια συναισθηματικά ανήλικη.Δεν τους λες και ώριμους ανθρώπους που ξέρουν τί κάνουν
ΣΚΑΣΕ ΠΙΑ ρε βλάκα. Κρίνεις κιόλας, δες τα χάλια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom