Νέα

2η Athens Erotica

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αν κρίνω από τις φωτό του imaginas.gr μερικές κυρίες καλύτερα να τις συναντάμε στο σκοτάδι

Φίλε μου δεν ξέρω σε ποια κοπέλα,από τις φωτογραφίες που ανέβασα,αναφέρεσαι αλλά είχε πολλές όμορφες κοπέλες.Ιδίως το "Dolls".Είχε εξαιρετικές κοπέλες.
Φωτογραφίες από αυτές τις κοπέλες αλλά και άλλες θα δείτε στο imaginas.gr.Hard core όμως θα δείτε σε άλλη σελίδα.Θα την ανακοινώσω τις επόμενες ημερες.Εμένα πάντως μου άρεσε,αλλά είναι πολλές ώρες και δεν άντεχα να κάτσω ως αργά το βράδυ σήμερα.
 

paolo75gr

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους
επισκευτικα την εκθεση 2 φορες
το πια μας αρεσει η οχι είναι για τον καθενα μας
ενα θέμα άλλη αρεσει σε εμενα αλλή στον αλλόν
διαφορετικα θα ήμασταν ολοι ερωτευμενοι με ίδια
γυναίκα.
τελος παντων η εκθεση ήτανε μικρή αλλα είχε ποιοτητα
περασα υπέροχα και τις δυο φορές.

Υ.Γ.: τελικά παιδια ξέρεις κανεις αν η Angel Dark περασε απο την εκθεση;
και τις δυο φορές που πηγα μου είπαν οτι θα είναι αυριο και αυριο.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δύο εξαιρετικά μουτράκια!!!
Το πρώτο είναι από στριπτιζάδικο,το δεύτερο είναι από ένα περίπτερο"...

http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/imaginas_11.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/imaginas_15.jpg[/img[/URL]]
 

kapap

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα
πηγα στην εκθεση περασα πολυ ωραια
και η angel dark ηταν εκει εβγαλα και φωτογραφια
δεν ειναι μουφα ειναι εκει λογικα μπορει και αυριο κυριακη να ειναι
φοβερη πανεμορφη και πολυ φιλικη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα
πηγα στην εκθεση περασα πολυ ωραια
και η angel dark ηταν εκει εβγαλα και φωτογραφια
δεν ειναι μουφα ειναι εκει λογικα μπορει και αυριο κυριακη να ειναι
φοβερη πανεμορφη και πολυ φιλικη
ε βαλε καμια φωτο ρε τυπε να παρουμε ματι
ειμαστε και down απτην 7η θεση του sakis
:2funny: :2funny:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
......Εμφανής η έλλειψη περιπτέρου για το σαϊτ (ως πότε πιά)....

περιπτερο του site δεν υπαρχει αλλα αναφερεται σε 2σελιδη διαφημιση στον καταλογο της εκθεσης

σημειωτεον στην 1η εκεθση δεν ειχα παει, αλλα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με αυτο που ειδα αντε και του χρονου καλυτερα ελπιζω
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όντως, ούτε εμένα με ανθουσίασε.Τα show ήταν έτσι κι έτσι,ειδικά αυτό με τον κλόουν με την ξύλινη πούτσα ήταν το χειρότερο μακράν.
Το μόνο καλό είναι ότι με έβαλε σε σκέψεις να επισκεφτώ το kama sutra.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι.
Σήμερα τα πράγματα ελαφρώς καλυτερα αλλά οι αρχικές ενσυάσεις μου παραμένουν.
Ανακάλυψα μέχρι και μαγαζί με σφυρίχτρες  :uglystupid:!!! Τώρα τι σχέση έχουν οι σφυρίχτρες με το σεξ δεν το κατάλαβα. Μάλλον περί νέας ερωτικής τάσης θα πρόκειται.
Τέλως πάντων θα επανέλθω .
Πάρτε και μερικές φρέσκες φωτό.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
η έκθεση πολύ μέτρια... όπως η περσινή!!
ότα τα sex shops είχαν τα ίδια πράματα και μόνο 1 είχε μεγάλη πιοκιλία σε παπούτσια και πέδιλα ψηλοτάκουνα, κι αυτά πανάκριβα αλλά τα φετίχ πληρωνονται!!

Ελπίζω του χρόνου να είναι πολύ καλύτερη!
Τα στριπ πάντως τρελή μούφα και αρπαχτή ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
η έκθεση πολύ μέτρια...

συμφωνω και επαυξανω. πολυ μπουλουκι, προχειροτητα και χυμα κατασταση ρε παιδι μου.
ασε τα περιπτερα με τις σφυριχτρες (οπως παρατηρησε και ο vonmakoulis), τα φυστικια και τα στρατιωτικα ειδη-οτι παρεις 1€.

Τα στριπ πάντως τρελή μούφα και αρπαχτή ;)

ο παρουσιαστης του lido βαλθηκε να κανει τη φιλιππινεζα ιαπωνεζα! ρε μεγαλε, ιδιο ειναι το niva και ιδιο το cayenne? οχι βεβαια.
ασε που το live sex show με ζωντανο γαμησι, που υποσχεται ο συγκεκριμενος κυριος, δεν μπορει να φτιαξει ουτε 2 χρονων αγαμητο ανδρα. και ζητανε και 10€. ουστ ρε.

στα συν η ανεση της πλειοψηφιας των κοριτσιων. ευδιαθετες, φωτογραφιζονται με τους παντες χωρις προβλημα.

δεν θα ξαναπηγαινα στη συγκεκριμενη εκθεση γιατι δεν εχει να μου δειξει τιποτα καινουριο.. απλα μου υπενθυμιζει τη γυμνια και την προχειροτητα στον τομεα "sex" στην ελλαδα.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
απλα μου υπενθυμιζει τη γυμνια και την προχειροτητα στον τομεα "sex" στην ελλαδα.

Αν υπήρχε μόνο σε αυτό προχειρότητα,καλά θα ήταν.Και το εισιτήριο ήταν πολύ ακριβό για το επίπεδο της έκθεσης.15€ όταν στο εξωτερικό κάνει 20€ και με διπλάσιους μισθούς,είναι υπερβολή.Πάντως δε μετάνιωσα που πήγα 2 φορές.Αρνητικό η ένταση της μουσικής.
Για γέλια εχθές το "σοου" με τη γάτα και το σκύλο!Καλύτερα να έπαιζαν καραγκιόζη έστω και χωρίς τον δάσκαλο Σπαθάρη...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Μία από τις ωραιότερες κοπέλες του σόου (για τα γούστα μου δηλαδή).

URL]]
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Kαλημερα.


Nikon 300mm 2.8vr ολεεεεεεεεε
 

Συνημμένα

  • DSC_3200.JPG
    DSC_3200.JPG
    262,1 KB · Εμφανίσεις: 34

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Γυναικες επισκεπτριες ειχε συναγωνιστες?
Πως αντιδρουσαν?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Γυναικες επισκεπτριες ειχε συναγωνιστες?
Πως αντιδρουσαν?

Eίχε πάρα πολλές.Οι περισσότερες με γκόμενους/συζύγους κλπ,αλλά και κάποιες γυναικοπαρέες απ'ότι είδα.Παρακολουθούσαν το θέαμα κανονικά.Πολλές είδα επίσης να βλέπουν σέξι εσώρουχα,δονητές κλπ.Η εποχή που οι γυναίκες έκλειναν τα μάτια σε μια ερωτική σκηνή έχει περάσει ανεπιστρεπτί.Μπορεί να το παίζουν αθώες για να μην τις πούμε "πουτάνες" αλλά μόλις βρουν τον γκόμενο απελευθερώνονται!Όχι όλες βέβαια,αλλά πάρα πολλές.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ανακάλυψα μέχρι και μαγαζί με σφυρίχτρες  :uglystupid:!!! Τώρα τι σχέση έχουν οι σφυρίχτρες με το σεξ δεν το κατάλαβα. Μάλλον περί νέας ερωτικής τάσης θα πρόκειται.
Ε μα, δεν έχεις ακούσει την έκφραση "το μουνί σφυρίζει".

Γυναικες επισκεπτριες ειχε συναγωνιστες?
Πως αντιδρουσαν?

Από ότι μου είπαν εμένα κάποιες που πήγαν:
1) Για τις στρίπερς τα σχόλια ήταν τα γνωστά: "εεε, Τώρα, καλά. Πως είναι έτσι. Είτε πολύ αδύνατες, είτε χοντρές με κυτταρίτιδα κλπ"
2) Για τα είδη: "εεεε, καλά, τα βρίσκεις και σε sex shop"
3) Τα χειρότερα ήταν για τους άντρες επισκέπτες: "όλο περίεργοι, λιγούρια, καμένοι"

Εγώ πάντω τσίμπησα ως δώρο ένα μπλουζάκι, χε, χε, χε, χε.

 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
3) Τα χειρότερα ήταν για τους άντρες επισκέπτες: "όλο περίεργοι, λιγούρια, καμένοι"

Ε ναι λογικό να τα λένε αυτά.Εκεί όσο και όμορφη να ήταν η άλλη,τα μάτια των ανδρών πήγαιναν στις κοπέλες των μαγαζιών και όχι σε αυτές.Και ως γνωστόν,όταν δεν είναι στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος,λυσσάνε.Και η λύσσα,τις κάνει να λένε μαλακίες.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Οπως ειπε και καποιος φιλος ολες οι κοπελες ειναι πολυ φιλικες και ανετες , δεκτικες στις φωτο .
Πολυ γελιο το περιπτερο της Sirina με τον Ντοκτορ Ντινο και τους λοιπους συνεργατες και συνεργατισσες , καθως και το περιπτερο της εταιρειας που εβγαλε το Σεξαλλονικη με μια ξανθια Αγγλιδα γκομενα , που εχουν να συμπληρωσεις φορμες για συμμετοχη σε καστινγκ ταινειων !
Το ελληνικο Χολλυγουντ !
Ολα τα λεφτα μια με κατι μαστιγια απεναντι απο το Λιντο .
Τα 2 μειον της υποθεσης ειναι ο συνοστισμος που δεν μπορεις να κινηθεις και τα ασχετα περιπτερα απο κομπολογια , ειδη στρατιωτικου εξοπλισμου κλπ .
Να πας μια μερα ειναι καλα , να πας παραπανω νομιζω οτι ειναι υπερβολη .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Bλέποντας τις γκόμενες τις έκθεσης και τις επισκεπτριες,λόγω της live σύγκρισης η πρώτη κίνηση που μου 'ρχόταν να κάνω είναι να τις βάλω τη μάσκα από το περίπτερο BDSM.
Oι σφυρίχτρες έβγαζαν το γνωστό ρυθμό σφυρίγματος καμακιου,τις οποίες διαφήμιζαν κοπέλες βγαλμένες απο τον ωκεανό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom