Νέα

2η Athens Erotica

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • art_show_01.jpg
    art_show_01.jpg
    270 KB · Εμφανίσεις: 62
  • art_show_02.jpg
    art_show_02.jpg
    282 KB · Εμφανίσεις: 52
  • 16.jpg
    16.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 64
  • 28.jpg
    28.jpg
    82 KB · Εμφανίσεις: 58

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εσείς έχετε ωραίες εκθέσεις!!!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1


art_show_02.jpg (282.03 KB, 1000x739 - εμφανίστηκε 4 φορές.)

Μπάνιο με τα παπούτσια κάνουν;
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
απόλυτε σ'ακολουθώ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Συμφωνώ! Κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να υπάρχει ειδική προσφορά για τα μέλη του Forum... :rockon:

Mάλλον τα μέλη έπρεπε να πανε ως συμμετέχοντες...

Χωρίς πλάκα πάντως οι εκθέσεις είναι κυρίως για κάποιον που δε γνωρίζει. Εμείς που έχουμε λιώσει σόλες σε αυτά δε νομίζω να εντυπωσιαστούμε ή να δούμε κάτι το ιδιαίτερα συγκλονιστικό...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Χωρίς πλάκα πάντως οι εκθέσεις είναι κυρίως για κάποιον που δε γνωρίζει. Εμείς που έχουμε λιώσει σόλες σε αυτά δε νομίζω να εντυπωσιαστούμε ή να δούμε κάτι το ιδιαίτερα συγκλονιστικό...

Τείνω να συμφωνήσω, αλλά θα πάω!
Δεν είχα πάει πέρσι, και μου έμεινε η περιέργεια!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν μπορεί να είναι τσάμπα μια τέτοια εκδήλωση.
...
Ειδικά επειδή προμοτάρονται κωλάδικα (άρα παίρνεις μάτι) πρέπει ΚΑΤΙ να πληρώσεις.

Stavros51, η άποψή μου είναι λίγο ριζοσπαστική σε αυτό το θέμα και ξέρω ότι θα βρω ελάχιστους υποστηρικτές. Δεν χωράει στο μυαλό μου ότι το κόστος για τα promotion events πρέπει να περνάει με τη μορφή εισητηρίου στους καταναλωτές. Περνάει either way μέσω της πώλησης στον καταναλωτή...γαμώ το κερατό μου λοιπόν, θα πληρώσω για να πάω κάπου να ενημερωθώ τι τελικά θα αγοράσω? Μην μου πείτε ότι έτσι συνηθίζεται, γιατί αυτό που επίσης συνηθίζεται, είναι κάποιοι να παίρνουν προσκλησούλες, free passes κλπ....και να εξυπηρετούνται σε ιδιαίτερους χώρους των εκθετών, όπου πρόσβαση βέβαια δεν έχουν τα κορόϊδα που έχουν πληρώσει είσοδο. Με το μικρό μυαλό μου, αυτό είναι θέατρο του παραλόγου.

Είναι σαν να πληρώνεις συνδρομή σε κανάλι που έχει μόνο διαφημίσεις!!!

Anyway, έτσι συνηθίζεται, σε τόσα θέματα κάποιοι εξυπνάκηδες γαμάνε την τσέπη του κοσμάκη...εδώ θα τα χαλάσουμε?

Από εκεί και πέρα, θα πω, ότι ειδικά αυτή η έκθεση εξελίσεται σε promotion για τα κωλάδικα, τα οποία επαναλαμβάνω, στην προηγούμενη έκθεση, είχαν και shows κεκλεισμένων των θυρών, όπου πλήρωνες επιπλέον εισητήριο για να τα δεις. Δλδ...στήνεται ένα Promotion για να μεγαλώσουμε την πελατεία μας, οι εκθέτες πληρώνουν λεφτά (ενοίκιο) για τους χώρους όπου θα στήσουν τα περίπτερά τους, οι εκθέτες όμως, βάζουν εισητήριο για τα ιδιαίτερα shows και καλύπτουν αν μη τι άλλο το κόστος που πλήρωσαν στον διοργανωτή, ο διοργανωτής παίρνει και φράγκα από τους επισκέπτες...με απλά λόγια...η έκθεση δεν είναι promotion είναι απλά και μόνο μία αρπαχτή....γιατί τελικά πληρώνει ο μαλάκας (κλασσικά) για να διαφημιστούν τα κωλόμπαρα, τα οποία by the way, είναι και ναοί μαύρου χρήματος, τίγκα στην παρανομία κλπ κλπ κλπ.

Sorry guys...αλλά δεν θα πάρω.

Και κανονικά έπρεπε να τους την πέσει και κανένα ΣΔΟΕ Κλπ (για να μην πω Ηθών) και αν μη τι άλλο, να μπουζουριάσει ότι παράνομο υπάρχει εκεί μέσα... Αλλά αρχίδια, δεν έχει ζαρντινιέρες και θα δυσκολευτούν τα παλληκάρια.

Αν είναι δυνατόν, να στήνονται εκθέσεις τίγκα στην παρανομία και να χαιρόμαστε κιόλας που πληρώνουμε.

Τέσπα...βαράτε τώρα γιατί κανένας δεν θα συμφωνήσει.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Mάλλον τα μέλη έπρεπε να πανε ως συμμετέχοντες...

Χωρίς πλάκα πάντως οι εκθέσεις είναι κυρίως για κάποιον που δε γνωρίζει. Εμείς που έχουμε λιώσει σόλες σε αυτά δε νομίζω να εντυπωσιαστούμε ή να δούμε κάτι το ιδιαίτερα συγκλονιστικό...

Xaxa....καλό!

Τώρα που το σκέφτομαι, φαντάζεστε να άνοιγε περίπτερο ο Ζουζούνας? Και στα ενδώτερα του περιπτέρου να προσφέρει intimate επαφές με τα κορίτσια σε ειδική τιμή?
(είθισται στις εκθέσεις να αγοράζεις σε χαμηλότερο κόστος από ότι η κανονική τιμή πόρτας...xaxaxaxa)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Στο μόνο που διαφωνώ,είναι ότι πρέπει να είναι ελεύθερη η είσοδος.Πάντως,η ύπαρξη εισόδου αποτρέπει και την πολυκοσμία,και τον κάθε άσχετο που θα πάει για να δημιουργήσει προβλήματα.Πάντως για τα Ελληνικά δεδομένα,και ιδίως αυτή την εποχή,ένα εισιτήριο της τάξης των 5-7 ευρώ θα ήταν αντικειμενικό τίμημα.15€ είναι υπερβολικό ποσό.Αλλά τι δεν είναι υπερβολικό στην Ελλάδα;Όταν στην έκθεση Αυτοκίνηση 2008 τον Νοέμβριο πλήρωσα 10€ εισιτήριο,ενώ στη Γενεύη και φέτος κόστιζε 8€,που είναι διεθνής και φημισμένη,τι να πει κανείς;Στη δε έκθεση της Φρανκφούρτης που θα πάω το Σεπτέμβριο,το εισιτήριο κοστίζει από 13-15€ και έχει και εισιτήρια ανά κατηγορία επισκέπτη!!!Είμαστε η χώρα των υπερβολών.Αφού φέτος οι διοργανωτές είδαν ότι είχε κόσμο,και δε διαμαρτυρήθηκε κανείς,αύξησαν-αν δεν κάνω λάθος-το εισιτήριο για να κάνουν μια πιο μεγάλη αρπαχτη.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πάντως,η ύπαρξη εισόδου αποτρέπει και την πολυκοσμία,και τον κάθε άσχετο που θα πάει για να δημιουργήσει προβλήματα.
Κάτι σαν face control δλδ. Δεν ξέρω ρε παιδιά...αλλά το δικό μου μυαλό δεν τα χωράει αυτά τα πράγματα. Πιθανότατα είμαι τελείως λάθος...anyway.


Είμαστε η χώρα των υπερβολών.
Είμαστε η χώρα με τους πιο μπούφους καταναλωτές.

PS: Για IAA Frankfurt, κανόνισε πολύ νωρίς ξενοδοχεία. Να μην σου πω αρχές καλοκαιριού το αργότερο. Αλλιώς θα αναγκαστείς να μείνεις πολύ μακριά και θα κάνεις άπειρα χιλιόμετρα κάθε μέρα.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
PS: Για IAA Frankfurt, κανόνισε πολύ νωρίς ξενοδοχεία. Να μην σου πω αρχές καλοκαιριού το αργότερο. Αλλιώς θα αναγκαστείς να μείνεις πολύ μακριά και θα κάνεις άπειρα χιλιόμετρα κάθε μέρα.

Έκλεισα δωμάτιο σε μια περιοχή 11χλμ από το κέντρο.Αυτό διότι 3 νύχτες θα μου κοστίσουν 114€ μόνο.Δεν ήθελα να ανέβω σε τιμή,αλλιώς είχα βρει και στο κέντρο με 200-220€ για 3 νύχτες.

Άλλωστε εκτός από την έκθεση,θα πάω για να δω και τα τραίνα και άλλες περιοχές!Καλό θα μου κάνει!!!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Στην έκθεση αυτοκινήτων δεν βλέπεις κάτι που μπορεί να το αγοράσεις? Και μάλιστα τόσο ακριβό, που συμπεριλαμβάνει στην τιμή του πολλαααά εισιτήρια!
Συμφωνώ ότι το εισιτήριο είναι ακριβό.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Στην έκθεση αυτοκινήτων δεν βλέπεις κάτι που μπορεί να το αγοράσεις? Και μάλιστα τόσο ακριβό, που συμπεριλαμβάνει στην τιμή του πολλαααά εισιτήρια!
Συμφωνώ ότι το εισιτήριο είναι ακριβό.

Είπα ήδη...δεν συμφωνώ με αυτό.

Και προσθέτω, ότι εάν είσαι πραγματικά πιθανός αγοραστής, δεν θα πληρώσεις είσοδο, θα πας με πρόσκληση, θα μπεις και στο prive του εκθέτη που σε κάλεσε, όπου θα φας θα πιεις και θα καμακώσεις και καμία κακομοίρα που ξαπλώνει πάνω στα καπώ, και όλα αυτά τζάμπα, μάλλον on the expense όσων θα πληρώσουν είσοδο.... ;)

Τέσπα, απλά διαφωνούμε και είμαστε τελείως off topic (again).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom