Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Johnny walker 48

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
60
Like
57
Πόντοι
0
Κάποιο ζευγάρι swingers απόψε Θεσσαλονίκη για συνάντηση με άλλο ζευγάρι ; dm me
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
1.715
Πόντοι
201
Πηγές τελικά την Πεμπτη? Δεν είχε πολλά καλά ζευγάρια δυστυχώς... Λίγα αξιόλογα που έκαναν παιχνίδι...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.355
Like
16.703
Πόντοι
2.256
Κακώς επιτρέπει ακόμα να μπαίνουν μέσα ζευγάρια που η γυναίκα είναι κάτω από 1,80 με 80-55-80 αναλογίες και ο άντρας αντίστοιχης ομορφιάς και καύλας!!!
Επίσης πρέπει να υπογράφουν ενα ιδιωτικό έστω συμφωνητικό ότι θα κάνουν παιχνίδι δημόσια και ότι θα εξυπηρετήσουν και 4-5 μπαλαντέρ το κάθε ζευγάρι!!!
Τότε και μόνο τότε θα έπρεπε να τους επιτρέπεται να πληρώσουν το 30άρι!!!
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
1.715
Πόντοι
201
Εντάξει, ανεξάρτητα από την πλάκα, εχουμε πετύχει και καλύτερο κόσμο άλλες φορές. Είχε 7-8 ζευγάρια δεν ξέρω ακριβώς, αλλά αντικειμενικά δεν ήταν πολλά τα καλά. Ούτε παρά πολύ παιχνίδι. Εμεις περάσαμε καλα, δεν έχω παραπονο...
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
2
Like
922
Πόντοι
366
Εγω να θεσω την εξης ερωτηση υπαρχουν βιζιτες που να δεχονται να πανε σε swinger ναι παιξουν με αλους πιστευω θα ειναι ελαχιστες εως σπανιες και θα θελουν κανα 200 και παραπανω αλλα και αυτες οι λιγες που θα υπαρχουν δεν θα ειναι γνωστες και το μαγαζι ειτε να ριχνει πορτα ειτε ο περισσοτερος κοσμος κυριως ζευγαρια να ξερει οτι βιζιταρουν γιατι θα σκανε μυτη με αλλους καθε φορα και να ξενερωνουν αμεσως. Απο περιεργεια και μονο αν ξερει κανεις καμια ανεξαρτητη ας στειλει π.μ κοβω το χερι μου οτι οι ανεξαρτητες σεχεργατριες δεν δεχονται τετοια ειμαι σιγουρος, μονο απο κανα πρακτορειο και αν.
 

Unstopable

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
17
Like
834
Πόντοι
80
Κάποιο πραγματικό ζευγάρι για συζήτηση.. και όπου φτάσουμε… υπάρχει;;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.355
Like
16.703
Πόντοι
2.256
Εγω να θεσω την εξης ερωτηση υπαρχουν βιζιτες που να δεχονται να πανε σε swinger ναι παιξουν με αλους πιστευω θα ειναι ελαχιστες εως σπανιες και θα θελουν κανα 200 και παραπανω αλλα και αυτες οι λιγες που θα υπαρχουν δεν θα ειναι γνωστες και το μαγαζι ειτε να ριχνει πορτα ειτε ο περισσοτερος κοσμος κυριως ζευγαρια να ξερει οτι βιζιταρουν γιατι θα σκανε μυτη με αλλους καθε φορα και να ξενερωνουν αμεσως. Απο περιεργεια και μονο αν ξερει κανεις καμια ανεξαρτητη ας στειλει π.μ κοβω το χερι μου οτι οι ανεξαρτητες σεχεργατριες δεν δεχονται τετοια ειμαι σιγουρος, μονο απο κανα πρακτορειο και αν.
Υπάρχουν!!!
Μην περιμένεις ότι θα δεις τα "πρώτα" ονόματα αλλά υπάρχουν.
Δε σημαίνει ότι θα κάτσουν σε όλους ή μπορεί και να γουστάρουν να κάτσουν σε όλους!
Τι είπες;;; Να ρίξει πόρτα;;;
:cheesy::cheesy::cheesy:
Τα "ζευγάρια" που ξέρουν το χώρο, τους αντιλαμβάνονται αμέσως!!
Αυτό δε σημαίνει ότι όλοι ξενερώνουν :wink:
Κάποιοι είναι εκεί ακριβώς γι αυτό το λόγο. Δεν ψάχνουν παρά σκέτο ωμό κρέας οπότε γιατί να χαλαστούν;;;
Και τέλος... Μην κόβεις το χέρι σου για κανέναν και τίποτα!!!
:woldman:
 

Γιαννιος420

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
124
Like
617
Πόντοι
81
Εγω να θεσω την εξης ερωτηση υπαρχουν βιζιτες που να δεχονται να πανε σε swinger ναι παιξουν με αλους πιστευω θα ειναι ελαχιστες εως σπανιες και θα θελουν κανα 200 και παραπανω αλλα και αυτες οι λιγες που θα υπαρχουν δεν θα ειναι γνωστες και το μαγαζι ειτε να ριχνει πορτα ειτε ο περισσοτερος κοσμος κυριως ζευγαρια να ξερει οτι βιζιταρουν γιατι θα σκανε μυτη με αλλους καθε φορα και να ξενερωνουν αμεσως. Απο περιεργεια και μονο αν ξερει κανεις καμια ανεξαρτητη ας στειλει π.μ κοβω το χερι μου οτι οι ανεξαρτητες σεχεργατριες δεν δεχονται τετοια ειμαι σιγουρος, μονο απο κανα πρακτορειο και αν.
οχι μονο υπαρχουν κ τελικα πιο πολλες απ'οσες νομιζα κ εγω αλλα καποιες γουσταρουν το νταβαντουρι κ το σκηνικο,αλλες γουσταρουν τα λεσβιακα καργα αλλες απλα να τραβουν τη προσοχη με καθε τροπο..
το μαγαζι ειτε ξερει ειτε δε ξερει αν εχει καλους "κραχτες" κ οι θαμμωνες περνανε καλα γτ να ριξουν πορτα;μλκς ειναι;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom