Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 988K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (6 μέλη και 6 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.231
Κριτικές
10
Like
1.770
Πόντοι
506
Λίγο δύσκολο να συνεννοηθούμε από εδώ. Εσένα σε αφήνει ναου στείλεις pm?
Οχι διοτι το προφιλ το εχει κανει να μην επιτρεπονται μηνυματα,δεν υπαρχει καν η επιλογη για ξεκινημα συνομιλιας μαζι τους
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.051
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
@anias ρε παίκτη αφού δε δέχεσαι μηνύματα πως θα τα πουν μαζί σας σε pm? Για δες λίγο τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.166
Like
15.790
Πόντοι
2.256
Οχι διοτι το προφιλ το εχει κανει να μην επιτρεπονται μηνυματα,δεν υπαρχει καν η επιλογη για ξεκινημα συνομιλιας μαζι τους

@anias ρε παίκτη αφού δε δέχεσαι μηνύματα πως θα τα πουν μαζί σας σε pm? Για δες λίγο τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου.
Είναι νέο μέλος με 3 μηνύματα γι αυτό δεν μπορεί να στείλει ούτε να λάβει πμ. Χρειάζεται 5 ή 10 νομίζω.
Αλλά αφού οι ενδιαφερόμενοι είναι ζευγάρια, για ποιο λόγο δε συννενοούνται - ψάχνονται μέσω του γνωστού site ζευγαριών, που είναι και έγκυρο και έχει και αληθινές φωτογραφίες του ζευγαριού, παρά από εδώ μέσα που όπως λέει κι ο @kostakis27 τα κορίτσια έχουν πούτσα;;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.051
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Ίσως μπαίνουν στο μπου για γενικότερη ενημέρωση και τους προέκυψε η συζήτηση. Θα μπορούσε αυτός που δε δέχεται μηνύματα να δώσει το προφίλ του στο site που λες με κωδικοποιημένο τρόπο.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.166
Like
15.790
Πόντοι
2.256
Ίσως μπαίνουν στο μπου για γενικότερη ενημέρωση και τους προέκυψε η συζήτηση. Θα μπορούσε αυτός που δε δέχεται μηνύματα να δώσει το προφίλ του στο site που λες με κωδικοποιημένο τρόπο.
Είδαμε και τον άλλον που το έδωσε και το έγραφε λάθος :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Nikolant

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Είναι νέο μέλος με 3 μηνύματα γι αυτό δεν μπορεί να στείλει ούτε να λάβει πμ. Χρειάζεται 5 ή 10 νομίζω.
Αλλά αφού οι ενδιαφερόμενοι είναι ζευγάρια, για ποιο λόγο δε συννενοούνται - ψάχνονται μέσω του γνωστού site ζευγαριών, που είναι και έγκυρο και έχει και αληθινές φωτογραφίες του ζευγαριού, παρά από εδώ μέσα που όπως λέει κι ο @kostakis27 τα κορίτσια έχουν πούτσα;;;;
Ποιο είναι το σάιτ δεν το γνωρίζω...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.166
Like
15.790
Πόντοι
2.256
Ποιο είναι το σάιτ δεν το γνωρίζω...
Αν έχετε πάει έστω και μία φορά στο 2+2 ή στο c4c ως ζευγάρι, αποκλείεται να μην ενημερωθήκατε σχετικά!!! Υπάρχουν 2+3 Ελληνικά και κάμποσα ξένα με Ελληνικά ζευγάρια. Google is your friend.
 

Sub36

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2024
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Πηγε κανας μπακουρος την Πεμπτη να μας πει εντυπωσεις?
Εχω παει εγω μια φορα Πεμπτη και μια φορα Κυριακη
Ωραια ηταν και τις δυο φορες αλλα νομιζω την Πεμπτη ειχε πιο ωραιο κοσμο… αλλα μπορει να ετυχε απλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom