Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους,θα παω αυτην την πεμπτη μονος,υπαρχει καποιος απο εδω που θα παει να ανταλαξουμε κουβεντες και συμβουλές.!!ευχαριστω εκ των προτερων!
Τελικά ήσουν εκεί?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τελικά ήσουν εκεί?
Αυτός ξέρει, εμένα πάντως με έχουν στήλη ένα βουνό προσκλήσεις να βρεθώ εκεί μέσα, εσύ ψινεσε να πάμε παρέα, και θα είναι όλα κερασμενα
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Αυτός ξέρει, εμένα πάντως με έχουν στήλη ένα βουνό προσκλήσεις να βρεθώ εκεί μέσα, εσύ ψινεσε να πάμε παρέα, και θα είναι όλα κερασμενα
Χαίρομαι για εσένα, να απαντήσει όμως ο ίδιος?
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλησπέρα σε ολους
Γνωρίζετε αν θα κλείσει για διακοπές το μαγαζί καθόλου ;
Ευχαριστώ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.493
Κριτικές
61
Like
42.781
Πόντοι
22.785
:cum::wanker::wanker:
*ΣΗΜΕΡΑ Gentleman Night & Closing Party ΜΑΖΙ*
❤️
Δυο πάρτυ μαζί με πολλά κερασμένα σφηνάκια
Για να γιορτάσουμε την πιο καλοκαιρινή Summer Hot βραδιά έτσι ώστε να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για την Πέμπτη 18 Αυγούστου πιο ξεκούραστοι και ανανεωμένοι _*Σας Περιμένουμε*_
 

Συνημμένα

  • received_1414315072405230.mp4
    919,2 KB · Εμφανίσεις: 0

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
:cum::wanker::wanker:
*ΣΗΜΕΡΑ Gentleman Night & Closing Party ΜΑΖΙ*
❤️
Δυο πάρτυ μαζί με πολλά κερασμένα σφηνάκια
Για να γιορτάσουμε την πιο καλοκαιρινή Summer Hot βραδιά έτσι ώστε να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για την Πέμπτη 18 Αυγούστου πιο ξεκούραστοι και ανανεωμένοι _*Σας Περιμένουμε*_
Τι έλεγε το πάρτι;
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Αγαπητέ και εμείς ήμασταν αυτή την Κυριακή σε αυτό το κλαμπ, πράγματι ειχε αρκετα ζευγαρια που δεν παίξαν αλλα και αρκετούς σινγκλ, υπήρχαν ωραια παιχνίδια αλλά όχι αρκετα για να ικανοποιηθούν ολοι τους εσείς πρέπει ησαστε ικονοποιημενος που δεν σας πηραν τα 80 ευρουλάκια η πορτα και να σας βαλουν μέσα και να μην κανετε τίποτα ίσως δεν σας βαλαν διότι η πορτα θεώρησε ότι δεν αξιζε να σας πάρουν τα χρήματα και να φύγετε ανικανοποίητος όπως κάνουν σε τέτοιου είδους κλαμπ στην Ευρώπη ημέρες cuckold night βαζουν αρκετους και ας μην εχουν καθολου ζευγαρια μεσα .... αυτο ειναι κοροιδια ! εγω και ο συζυγος μου περασαμε καλα εκεινη την βραδια παιξαμε με ενα ζευγαρι και εναν σινγκλ, οσο για το Τριο που ανεφερε καποιος πιο πανω ηταν φανταστικη ο ψιλος οπου καταγοταν απο Αυστραλια ειχε πραγματι μεγαλο και παχυ εργαλειο τον ηθελα αλλα μας τον εφαγε το ζευγαρι απο Σερβια που κυκλοφορουσε γυμνοι και επαιξε πανω στην πιστα και με τους δυο αντρες, δυστηχως εμεις θεατες το αξιζε γιατι η κοπελα ηταν πανεμορφη !!!
Δεκτά όσα γράφετε παραπάνω απλά για εμένα δεν είναι αυτοσκοπός το να παίξω. Μου αρέσει απλά η ερωτική ατμόσφαιρα και η καλή διάθεση όσων θαμώνων βρίσκονται εκεί. Δεν βγαίνω συχνά όποτε τα χρήματα δεν με απασχολούν ιδιαίτερα. Παρόλα αυτά καταλαβαίνω αυτό που γράφεις απόλυτα. Καλά να περνάτε πάντα όπου βρίσκεστε
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Πρώτη βραδιά μετά διακοπές καλοκαιριού και ήταν υπέροχα
Είχε κόσμο
Κυρίως ζευγαρια
Λίγα επαιξαν
Κι κυρίως μόνο ένα με εμάς τους single
Ωραία βραδιά
 

Luna31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας
Γνωρίζει κανεις αν λειτουργεί το υπόγειο ;; Έχω την εντύπωση ότι παλιά υπήρχε. Επίσης στο υπόγειο, τι έχει από δωμάτια; Είναι σαν τον πάνω όροφο ή έχει κάποια θεματολογία και στυλ ,τύπου πιο σκοτεινά ,bdsm ?
 

Leto00

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2022
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Μήπως υπάρχει εδώ μέσα κάνα ενδιαφερόμενο ζευγάρι για ανταλλαγή ή γυναίκα μόνη για 3ο;; Για περισσότερες πληροφορίες στειλτε προσωπικό μήνυμα
 

Luna31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Στο συγκεκριμένο club , επιτρέπεται να φοράς και να κυκλοφορείς με μάσκα ( τύπου sex shop - για τα μάτια / όχι του covid) ??
 

takis1969_1

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Και εγω σκεφτομαι να παω με τη γυναικα μου καποια στιγμη. Θα ειναι η πρωτη φορα. Η συζητηση πολυ κατατοπιστικη. Απο οτι καταλαβα δεν παιζει ρολο ποια μερα θα πας. Λεγαμε για Παρασκευη που ειναι μονο ζευγαρια. Αλλα τελικα αυτο ειναι σχετικο. Το Σαββατο αμα εχει θεματικη θα πρεπει να ειμαστε αναλογα και για πρωτη φορα ειναι καπως δυσκολο.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Και εγω σκεφτομαι να παω με τη γυναικα μου καποια στιγμη. Θα ειναι η πρωτη φορα. Η συζητηση πολυ κατατοπιστικη. Απο οτι καταλαβα δεν παιζει ρολο ποια μερα θα πας. Λεγαμε για Παρασκευη που ειναι μονο ζευγαρια. Αλλα τελικα αυτο ειναι σχετικο. Το Σαββατο αμα εχει θεματικη θα πρεπει να ειμαστε αναλογα και για πρωτη φορα ειναι καπως δυσκολο.
Καλησπερα...Καλυτερα το Σαββατο.. Αλλα αν η κοπελα αν δεν ξερει καθολου απο αυτα θα δυσκολευτει πολυ...Οτι ειναι τετοιο μαγαζι... Εχετε παει σε μαγαζι με στριπτίζ;; Να δεις αντιδρασεις...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Γεια σας
Γνωρίζει κανεις αν λειτουργεί το υπόγειο ;; Έχω την εντύπωση ότι παλιά υπήρχε. Επίσης στο υπόγειο, τι έχει από δωμάτια; Είναι σαν τον πάνω όροφο ή έχει κάποια θεματολογία και στυλ ,τύπου πιο σκοτεινά ,bdsm ?δ
δε νομίζω να υπάρχει υπόγειο
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
80
Like
117
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ηταν καποιος το σαββατο 11/9 στο κλαμπ ειχε θεμα μαθητριες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom