Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
43
Πόντοι
0
Μόνος μου το έκλεισα.
Για αυτό και σου είπα ποιος ήμουν. Άσε φιλαράκο δεν εχω λόγο να πω ψέματα.
Το μέρος είναι παρακμή. Και το Νιρβάνα ακόμα χειρότερα!!!
Συμφωνώ και επαυξάνω. Πριν δύο μήνες πήγα στο Nirvana. Κανένα σκηνικό, είχε ένα νορμάλ ζευγάρι, δύο τυχάρπαστους κι ένα τραβελι που κάθονταν αμίλητοι. Άδειο το μαγαζί. Φύγαμε τρέχοντας κι εμείς και το άλλο ζευγάρι.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.218
Πόντοι
1.336
Σκεφτόμαστε να πάμε σήμερα το βράδυ. Ελπίζω να μην έχει μπαρμπες και σάπιες σαύρες...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
σα τι περιμενεις να εχει δηλαδη; μοντελα; :cheesy:
Έχει ωραίο κόσμο και πολύ καλά ποτά ο Θέμης εγώ κάποια στιγμή θα πάω αλλά δεν έχω γυναίκα οπότε θα την κανω η πέμπτη η Κυριακή
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
Έχει ωραίο κόσμο και πολύ καλά ποτά ο Θέμης εγώ κάποια στιγμή θα πάω αλλά δεν έχω γυναίκα οπότε θα την κανω η πέμπτη η Κυριακή
δεν αμφιβάλω αλλά είναι "τζοκερ" τι κόσμο θα έχει το οποιοδήποτε μαγαζί... πάμε και εάν δε μας αρέσει ντυνόμαστε και φεύγουμε χαχα :)))
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
δεν αμφιβάλω αλλά είναι "τζοκερ" τι κόσμο θα έχει το οποιοδήποτε μαγαζί... πάμε και εάν δε μας αρέσει ντυνόμαστε και φεύγουμε χαχα :)))
Όλα τυχερά είναι αυτά εγώ πάω για την διασκέδαση
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
κανεις που ηταν χθες?για πεμπτη πολλα ζευγαρια..ειχε και 2 βιζιτες? ξενες που πηραν ολο το μαγαζι στη κυριολεξια
βεβαια 2 ζευγαρια απο τα τοσα επαιξαν με αλλον αντρα..
επισης λεει απαγορευεται η εισοδος ανω των 45 σε μονους αντρες..εγινε ρε
επισης λες για ντυσιμο και ο αλλος μπηκε με φουτερ..φορμα..ζακετα..επισης εγινε ρε
τελος για τον γκριζομαλλη μονο του..ντροπη σου μεγαλος ανθρωπος να χωνεσαι σε καθε ζευγαρι χωρις να χεις παρει εγκριση..
επρεπε να φας την αδεσποτη για να βαλεις μυαλο
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Το ντύσιμο και η αισθητική των αντρών είναι ένα ζήτημα στα μαγαζιά αυτά.
Οι γυναίκες πάντα είναι πιο περιποιημένες και σέξι, με τα φορέματα και τις γόβες τους (αν και συχνά πετυχαίνω και με τζιν!), αλλά οι άντρες συνήθως πηγαίνουν με t-shirt μέχρι φούτερ και αθλητικά.
Μάταια προσπαθούν οι μαγαζάτορες να φτιάξουν το dress code με διάφορα τρικ. Αν δεν ρίξεις πόρτα δεν αλλάζει η κουλτούρα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.493
Κριτικές
61
Like
42.781
Πόντοι
22.785
:rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • received_572355824066786.mp4
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 11

John234

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση είμαι 23 χρόνων αλλά ελεύθερος μπορώ να πάω μόνος μου σε αυτό το μαγαζί ; Και τι είσοδο έχει
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση είμαι 23 χρόνων αλλά ελεύθερος μπορώ να πάω μόνος μου σε αυτό το μαγαζί ; Και τι είσοδο έχει
Μπορείς κάθε Πέμπτη και Κυριακή. Είσοδος τελευταία ήταν 80€.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.493
Κριτικές
61
Like
42.781
Πόντοι
22.785
:coffee:
70άρι για τούς Ρομβινσώνες....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Το ντύσιμο και η αισθητική των αντρών είναι ένα ζήτημα στα μαγαζιά αυτά.
Οι γυναίκες πάντα είναι πιο περιποιημένες και σέξι, με τα φορέματα και τις γόβες τους (αν και συχνά πετυχαίνω και με τζιν!), αλλά οι άντρες συνήθως πηγαίνουν με t-shirt μέχρι φούτερ και αθλητικά.
Μάταια προσπαθούν οι μαγαζάτορες να φτιάξουν το dress code με διάφορα τρικ. Αν δεν ρίξεις πόρτα δεν αλλάζει η κουλτούρα.
Τυπε εγω ειχα φαει πορτα μια φορα με σορτσακι, μιας και ειχε καυσωνα. Αλλα σε επομενη φορα που ημουν με παντελονι ειδα να μπαινουν ατομα με σορτσακι, οποτε ειναι και θεμα φατσας κατα την γνωμη μου.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τυπε εγω ειχα φαει πορτα μια φορα με σορτσακι, μιας και ειχε καυσωνα. Αλλα σε επομενη φορα που ημουν με παντελονι ειδα να μπαινουν ατομα με σορτσακι, οποτε ειναι και θεμα φατσας κατα την γνωμη μου.
Εγώ με την πουτανα που κυκλοφορο Μπένο παντού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom