Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Πλάκα κάνεις,... Υπάρχει άνθρωπος που τον έχουν κόψει;
Ναι τυπε, κάποιοι δεν αντέχουν τις αλήθειες που γράφονται εδώ μέσα. Εμένα μου έχουν ρίξει πόρτα στο 2+2 και στο νιρβάνα για τον ίδιο λόγο.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.127
Πόντοι
206
Ναι τυπε, κάποιοι δεν αντέχουν τις αλήθειες που γράφονται εδώ μέσα. Εμένα μου έχουν ρίξει πόρτα στο 2+2 και στο νιρβάνα για τον ίδιο λόγο.
μηπως εμαθαν οτι εισαι φιλος του φατσεα που τον εχουν black list στα swingers?
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Καλησπέρα, πρώτη φορά επίσκεψη την προηγούμενη Κυριακή. Δεν είχε υψηλές ελπίδες αλλά διαψεύστηκα πανηγυρικά. Πήγα μόνος έδωσα τα 80€ γύρω στις 00:00 μπαίνω υπήρχαν κάποια ζευγάρια και αρκετοί μόνοι. Λέω καλά δεν πρόκειται ούτε κουβέντα να πω όχι να βρω κάποια φάση. Με το που ανεβαίνει όμως το πρώτο ζευγάρι (γύρω στα 30γυναικα και 35-40 ο τύπος) ανεβαίνουμε πάνω και αρχίζει να παίζει με τρεις μέσα στο ένα δωμάτιο με πόρτα και χαζεύαμε.... Ανέβηκαν και κάποια ζευγάρια. Ένα από αυτά , τουρίστες υποθέτω, η γυναίκα άνω των 40 άρχισε να φιλάει έναν και πήγα κοντά και εγώ και μας έβαλαν στο δίπλα δωμάτιο με την πόρτα. Σύνολο ήμασταν 3 γαμιαδες αυτή και ο άντρας της. Άρχισε να μας γλωσσοφιλαει. Ένας αρνήθηκε και τον έδιωξε και έβαλε άλλον στην θέση του ... Έβγαλε το φόρεμα και έμεινε με ένα σέξυ κορσέ και επίσης φαινόταν το τεράστιο τατού που έφτανε μέχρι τα κωλομερια της. Ξεκίνησε τις πίπες ... Έμπειρη και δεξιοτέχνης ... Λίγο μετά κάθησε τους στο καναπέ και τους πιπωνε και την μπήκα στο μουνι της με την τέλεια αίσθηση και την κάρφωμα καλά. Δεν άντεξα πολύ και έχυσα. Έφυγα και κατέβηκα κάτω. Δίπλα την πρώτη την πηγαδανε ακόμα. Μετά από ώρα και μια μπύρα είπα να ανέβω ξανά όπου στο δωμάτιο βάθος δεξιά δίχως πόρτα ένα είχε βάλει την γυναίκα του για κοινή χρήση προς όλους.... Μου ζήτησε ο άντρας της να πάρω μέρος ... Στην αρχή πίπα αφού την γαμαγε άλλος. Όχι τόση καλή αλλά είχε κι άλλα στο μυαλό της φαντάζομαι. Όταν ήρθε η σειρά μου να την γαμησω μπήκα κωλο.... Δίχως αντιρρήσεις τον πήρε και την γάμησα όσο πιο σκληρά μπορούσα μέχρι που τραβήχτηκε μετά από λίγο. Γίναν και άλλα σκηνικά ωραία . Νομίζω ότι πλέον μια φορά τον μήνα είτε Πέμπτη είτε Κυριακή θα πηγαίνω. Η φάση αξίζει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.498
Κριτικές
61
Like
42.798
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Στην καρδιά του Πειραιά, του μεγαλύτερου λιμανιού της Ελλάδας, οι ψίθυροι για ένα εξαιρετικό γεγονός εξαπλώνονται αστραπιαία. Το *Port Royale*, ένα αινιγματικό party, πρόκειται να εκτυλιχθεί την *Τετάρτη 11 Οκτωβρίου* μέσα στην αγκαλιά ενός υπέροχου οικοδομήματος της δεκαετίας του 1920.
Το κτίριο μετατρέπεται σε ένα αισθησιακό καταφύγιο, μια συμφωνία από κόκκινο βελούδο, το φως των κεριών που τρεμοπαίζουν και μυστηριώδεις σκιές. Η ατμόσφαιρα ψιθυρίζει μυστικά απαγορευμένων επιθυμιών, υποσχόμενη μια αξέχαστη εμπειρία.
Μέσα, ένας ανοιχτός μπουφές, μια γιορτή για τις αισθήσεις που καθρεπτίζουν τη λαγνεία. Απολαυστικές λιχουδιές και εξωτικά ελιξίρια θα πλαισιώνουν τα τραπέζια, μια απόλαυση που προορίζεται να δελεάσει τους μοναδικούς καλεσμένους μας.
Τα μοναδικά live shows, οι χτύποι της καρδιάς του Port Royale θα είναι μια φαντασμαγορική αφήγηση πάθους και γοητείας με performers που θα φλερτάρουν με τα όρια του καθένα.
Κάτω από το άγρυπνο βλέμμα του φεγγαριού, θα ξεδιπλωθεί η ουσία του *Port Royale*, μια ιστορία λαχτάρας και παράδοσης εγγεγραμμένη στους ίδιους τους τοίχους. Μια νύχτα που θα μείνει χαραγμένη στη μνήμη, μια υπενθύμιση ότι για ένα εφήμερο βράδυ, οι αναστολές θα πέσουν και οι φαντασιώσεις θα βρουν τα φτερά τους.

Οι πληροφορίες του party θα δοθούν σε όλους τους καλεσμένους 1 ημέρα πριν.

*Τιμή εισόδου: 100 € ανά ζευγάρι με 4 ποτά δωρεάν !
Όποιο ζευγάρι φέρει γυναίκα μπαλαντέρ η είσοδο προς αυτήν είναι ελεύθερη !*

Ο χωρός διαθέτει bar – Τιμή επιπλέον ποτού (Απλό ποτό 5€ – special ποτό 8€)

_Όσοι πάρουν το εισιτήριο από την ρεσεψιόν του 2+2 Club έχουν 10% έκπτωση !
 

Συνημμένα

  • received_1329375411012132.jpeg
    received_1329375411012132.jpeg
    175,9 KB · Εμφανίσεις: 85

panelen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,ήθελα να ρωτήσω αν επιτρέπεται η είσοδος με μάσκα . να φόρας δηλαδή μάσκα μέσα στο χώρο (και δε μιλάω για μάσκα κοβιντ).
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.231
Πόντοι
2.256
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Στην καρδιά του Πειραιά, του μεγαλύτερου λιμανιού της Ελλάδας, οι ψίθυροι για ένα εξαιρετικό γεγονός εξαπλώνονται αστραπιαία. Το *Port Royale*, ένα αινιγματικό party, πρόκειται να εκτυλιχθεί την *Τετάρτη 11 Οκτωβρίου* μέσα στην αγκαλιά ενός υπέροχου οικοδομήματος της δεκαετίας του 1920.
Το κτίριο μετατρέπεται σε ένα αισθησιακό καταφύγιο, μια συμφωνία από κόκκινο βελούδο, το φως των κεριών που τρεμοπαίζουν και μυστηριώδεις σκιές. Η ατμόσφαιρα ψιθυρίζει μυστικά απαγορευμένων επιθυμιών, υποσχόμενη μια αξέχαστη εμπειρία.
Μέσα, ένας ανοιχτός μπουφές, μια γιορτή για τις αισθήσεις που καθρεπτίζουν τη λαγνεία. Απολαυστικές λιχουδιές και εξωτικά ελιξίρια θα πλαισιώνουν τα τραπέζια, μια απόλαυση που προορίζεται να δελεάσει τους μοναδικούς καλεσμένους μας.
Τα μοναδικά live shows, οι χτύποι της καρδιάς του Port Royale θα είναι μια φαντασμαγορική αφήγηση πάθους και γοητείας με performers που θα φλερτάρουν με τα όρια του καθένα.
Κάτω από το άγρυπνο βλέμμα του φεγγαριού, θα ξεδιπλωθεί η ουσία του *Port Royale*, μια ιστορία λαχτάρας και παράδοσης εγγεγραμμένη στους ίδιους τους τοίχους. Μια νύχτα που θα μείνει χαραγμένη στη μνήμη, μια υπενθύμιση ότι για ένα εφήμερο βράδυ, οι αναστολές θα πέσουν και οι φαντασιώσεις θα βρουν τα φτερά τους.

Οι πληροφορίες του party θα δοθούν σε όλους τους καλεσμένους 1 ημέρα πριν.

*Τιμή εισόδου: 100 € ανά ζευγάρι με 4 ποτά δωρεάν !
Όποιο ζευγάρι φέρει γυναίκα μπαλαντέρ η είσοδο προς αυτήν είναι ελεύθερη !*

Ο χωρός διαθέτει bar – Τιμή επιπλέον ποτού (Απλό ποτό 5€ – special ποτό 8€)

_Όσοι πάρουν το εισιτήριο από την ρεσεψιόν του 2+2 Club έχουν 10% έκπτωση !
Μύστη μου θα είσαι εκεί;;;;
Θα φέρεις και κανένα χταπόδι για το μπουφέ;;; :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.971
Κριτικές
1
Like
2.699
Πόντοι
606
Καλησπέρα ,ήθελα να ρωτήσω αν επιτρέπεται η είσοδος με μάσκα . να φόρας δηλαδή μάσκα μέσα στο χώρο (και δε μιλάω για μάσκα κοβιντ).
Τυπε μου δεν ειναι το μάτια ερμητικά κλειστά. Ένα κλαμπάκι ανταλλαγής ζευγαριών και αλλαξοκωλιας είναι..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.498
Κριτικές
61
Like
42.798
Πόντοι
22.785
Μύστη μου θα είσαι εκεί;;;;
Θα φέρεις και κανένα χταπόδι για το μπουφέ;;; :wink:
Τώρα κάνω ιαματικές θεραπείες στα λουτρά των Μεθάνων με την κυρία Πολυξένη αγαπητέ είναι δύσκολο να παρευρεθώ !!
 

Goritsa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλυτερα να πας Σαββατο βραδυ.. Εχει πιο πολυ κοσμο.. Και υπαρχει κεφι.. Και θα εισαι πιο ανετος..Να ερθει και η φιλη μαζι σας.. Χαλαρα και ομορφα θα περασετε.. Χωρις κομλπεξ...
Τελικά ποιο είναι ποιο ωραίο το c4c η 2+2
 

Goritsa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ήμαστε ζευγάρι που λέτε να πάμε πρώτη φορά
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
παίκτη δικαίωμά σου να φοράς μάσκα ή στολή κολομπίνας αν έτσι σου βγαίνει. Αν βέβαια τρομάζεις τον κόσμο ή είναι καμιά μαλακία μάσκα ίσως να φας πόρτα. Ειδικά αν πας μόνος σου. Στη θέση σου θα ρωτούσα στην είσοδο πριν πληρώσω.
Και επειδή σε βλέπουν με κάμερα μέσα από το μαγαζί θα σου έλεγα μην τη φοράς πριν μπεις.
 

panelen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη ρε μυστες ,νόμιζα οτι ητανε φόρουμ εδώ για τυχόν απορίες . Δεν ήξερα …
Με την δικιά μου θέλουμε να έρθουμε ,και τυχαίνει να μας καυλωνει να το ζήσουμε και με μασκες , σορρυ κιολας δηλαδη ε

@Nubic ευχαριστω για την απάντηση . Προφανως δε είχαμε στο μυαλό μας να βάλουμε μάσκα από εξορκιστή ούτε να μπούμε στην είσοδο έτσι .
Άρα εν τελεί δε ξέρει κανεις αν κατάλαβα καλά ..
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Συγνώμη ρε μυστες ,νόμιζα οτι ητανε φόρουμ εδώ για τυχόν απορίες . Δεν ήξερα …
Με την δικιά μου θέλουμε να έρθουμε ,και τυχαίνει να μας καυλωνει να το ζήσουμε και με μασκες , σορρυ κιολας δηλαδη ε

@Nubic ευχαριστω για την απάντηση . Προφανως δε είχαμε στο μυαλό μας να βάλουμε μάσκα από εξορκιστή ούτε να μπούμε στην είσοδο έτσι .
Άρα εν τελεί δε ξέρει κανεις αν κατάλαβα καλά ..
clown subway GIF
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Συγνώμη ρε μυστες ,νόμιζα οτι ητανε φόρουμ εδώ για τυχόν απορίες . Δεν ήξερα …
Με την δικιά μου θέλουμε να έρθουμε ,και τυχαίνει να μας καυλωνει να το ζήσουμε και με μασκες , σορρυ κιολας δηλαδη ε

@Nubic ευχαριστω για την απάντηση . Προφανως δε είχαμε στο μυαλό μας να βάλουμε μάσκα από εξορκιστή ούτε να μπούμε στην είσοδο έτσι .
Άρα εν τελεί δε ξέρει κανεις αν κατάλαβα καλά ..
Υπάρχουν θεματικές βραδιές με συγκεκριμένο dress code. Τις υπόλοιπες βραδιές δεν υπάρχουν συγκεκριμένοι κανόνες ,άρα είναι δύσκολο να πει κάποιος με σιγουριά τι επιτρέπεται και τι όχι. Εγώ σου λέω πως θα το χειριζόμουνα εγώ. Μπορείς να στείλεις και μήνυμα μέσα από τη σελίδα του μαγαζιού ή μέσω fb επίσης.
 

panelen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουν θεματικές βραδιές με συγκεκριμένο dress code. Τις υπόλοιπες βραδιές δεν υπάρχουν συγκεκριμένοι κανόνες ,άρα είναι δύσκολο να πει κάποιος με σιγουριά τι επιτρέπεται και τι όχι. Εγώ σου λέω πως θα το χειριζόμουνα εγώ. Μπορείς να στείλεις και μήνυμα μέσα από τη σελίδα του μαγαζιού ή μέσω fb επίσης.
Οκ. Σ Ευχαριστω φίλε μ
 

dimitris6989

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2023
Μηνύματα
8
Like
28
Πόντοι
0
Πήγαινε στην είσοδο, και μετά βαλε ότι μάσκα θέλεις. Δεν θα υπάρχει προβλημα. Ίσα ίσα θα είναι και πιο καυλωτικο
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
25
Like
54
Πόντοι
0
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Στην καρδιά του Πειραιά, του μεγαλύτερου λιμανιού της Ελλάδας, οι ψίθυροι για ένα εξαιρετικό γεγονός εξαπλώνονται αστραπιαία. Το *Port Royale*, ένα αινιγματικό party, πρόκειται να εκτυλιχθεί την *Τετάρτη 11 Οκτωβρίου* μέσα στην αγκαλιά ενός υπέροχου οικοδομήματος της δεκαετίας του 1920.
Το κτίριο μετατρέπεται σε ένα αισθησιακό καταφύγιο, μια συμφωνία από κόκκινο βελούδο, το φως των κεριών που τρεμοπαίζουν και μυστηριώδεις σκιές. Η ατμόσφαιρα ψιθυρίζει μυστικά απαγορευμένων επιθυμιών, υποσχόμενη μια αξέχαστη εμπειρία.
Μέσα, ένας ανοιχτός μπουφές, μια γιορτή για τις αισθήσεις που καθρεπτίζουν τη λαγνεία. Απολαυστικές λιχουδιές και εξωτικά ελιξίρια θα πλαισιώνουν τα τραπέζια, μια απόλαυση που προορίζεται να δελεάσει τους μοναδικούς καλεσμένους μας.
Τα μοναδικά live shows, οι χτύποι της καρδιάς του Port Royale θα είναι μια φαντασμαγορική αφήγηση πάθους και γοητείας με performers που θα φλερτάρουν με τα όρια του καθένα.
Κάτω από το άγρυπνο βλέμμα του φεγγαριού, θα ξεδιπλωθεί η ουσία του *Port Royale*, μια ιστορία λαχτάρας και παράδοσης εγγεγραμμένη στους ίδιους τους τοίχους. Μια νύχτα που θα μείνει χαραγμένη στη μνήμη, μια υπενθύμιση ότι για ένα εφήμερο βράδυ, οι αναστολές θα πέσουν και οι φαντασιώσεις θα βρουν τα φτερά τους.

Οι πληροφορίες του party θα δοθούν σε όλους τους καλεσμένους 1 ημέρα πριν.

*Τιμή εισόδου: 100 € ανά ζευγάρι με 4 ποτά δωρεάν !
Όποιο ζευγάρι φέρει γυναίκα μπαλαντέρ η είσοδο προς αυτήν είναι ελεύθερη !*

Ο χωρός διαθέτει bar – Τιμή επιπλέον ποτού (Απλό ποτό 5€ – special ποτό 8€)

_Όσοι πάρουν το εισιτήριο από την ρεσεψιόν του 2+2 Club έχουν 10% έκπτωση !
Τα εισιτηρια απο ποτε θα ειναι διαθεσιμα?? Κ μονο στο 2+2 θα μπορουμε να τα παρουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom