Νέα

Ad Lelas Massage and Relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
278
Κριτικές
19
Like
480
Πόντοι
4.440
Να ρωτησω, τελικα οντως το προγραμμα μιας ωρας με 2 εκτονωσεις εχει παει 100 απο 80
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
24
Like
468
Πόντοι
291
Να ρωτησω, τελικα οντως το προγραμμα μιας ωρας με 2 εκτονωσεις εχει παει 100 απο 80
Πριν το Πάσχα που επισκέφτηκα το ίδρυμα και επέλεξα την Έρικα, τις 2 εκτονώσεις της πλήρωσα 80€
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Ntagkeron

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Μια ερώτηση.... Την Άβα την πήρε κανένας, είναι καλό?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
351
Κριτικές
8
Like
367
Πόντοι
21
Επειδή δεν έχω πάει ποτέ σε τέτοιο μαγαζί πάρα μόνο σε στούντιο. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει τι έργο παίζεται εδώ καθώς και τις τιμές γιατί δεν έβγαλα άκρη σε όσες σελίδες διάβασα. Για παράδειγμα, μια ώρα με την Ηλέκτρα πουου έκανε κλικ, πόσο θα μου κοστίσει αλλά κσι τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα της. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Η Ηλέκτρα χάθηκε .....
Δεύτερη εβδομάδα εκτός προγράμματος..
Μήπως σταμάτησε ???
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Επειδή δεν έχω πάει ποτέ σε τέτοιο μαγαζί πάρα μόνο σε στούντιο. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει τι έργο παίζεται εδώ καθώς και τις τιμές γιατί δεν έβγαλα άκρη σε όσες σελίδες διάβασα. Για παράδειγμα, μια ώρα με την Ηλέκτρα πουου έκανε κλικ, πόσο θα μου κοστίσει αλλά κσι τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα της. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
100 €
Για πρόγραμμα πάρε τηλέφωνο
Πάντως θα το απολαύσεις μαζί της .
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Δεν μας έχουν απαντήσει από το Lelas τι έχει γίνει η Ηλέκτρα ??
Έφυγε οριστικά ?
Θα πάθουμε στερητικό σύνδρομο.
Και όχι μόνο αυτό , εάν επιστρέψει ,η ουρά θα φτάσει στην Ομόνοια :bigdick::bigdick:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Alioshassanovic

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2024
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Έλεγα για επίσκεψη στο κατάστημα για αναζωογόνηση.. δεν έχω ξαναπάει όμως. Όσοι το έχετε τιμήσει Ρεα, Γιαννα,Άννα ή Ροζα;
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Επιτέλους η μεγάλη επιστροφή
Ηλέκτρα is on board again .
Επιτέλους .
:walkingpenis::walkingpenis::bigdick::bigdick:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Ανέβασα κριτική για Ηλέκτρα η οποία δεν ανέβηκε , οι Admin ξέρουν γιατί .
Θα την περιγράψω πάλι εδώ

Μεγάλες καύλες και τηλέφωνο για συνεύρεση με Ηλέκτρα .
Πραγματοποιήθηκε στον επάνω όροφο.
Με το που μπήκε στο δωμάτιο και με είδε φουλ καυλωμένο μου άρχισε μια πίπα που έχασα τον προσανατολισμό μου. Μου λέει σήμερα είμαι πολύ καυλωμένη.
Σε κάποια στιγμή που πιάνει τον πούτσο με τραβάει και μου λέει έλα πάμε .
Ξάπλωσε στο μασαζοκρεβατο και άρχισα να της γλύφω την μουναρα για περίπου 10 λεπτά ...
Έτρεμε βογκουσε και μου λέει βάλε προφυλακτικό και γάμα με .
Με διπλώσει με τα πόδια της . Κουνούσε την λεκάνη της, την έσπρωχνε πάνω μου , αντί να την γαμάω εγώ με γάμαγε αυτή ....
Χύσαμε μαζί. Έμεινα μέσα της ....
Δεν μου έπεφτε. Βάζω δεύτερο προφυλακτικό και συνεχίζω το κάρφωμα για περίπου 10 λεπτά ακόμα . Σταματάω και της λέω δεν μπορώ άλλο και κάθομαι στον καναπέ . Έρχεται και μου αρχίζει μια πίπα διαστημική. Της λέω μην κουράζεσαι δεν θα χύσω πάλι τόσο γρήγορα. Δεν με άκουσε . Με τελείωσε στην λήξη του ημιχρόνου. Η γλώσσα της είναι όλα τα λεφτά . Όταν την βλέπω να με γλύφει νομίζω ότι είναι σκηνή από ταινία .
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
351
Κριτικές
8
Like
367
Πόντοι
21
Ανέβασα κριτική για Ηλέκτρα η οποία δεν ανέβηκε , οι Admin ξέρουν γιατί .
Θα την περιγράψω πάλι εδώ

Μεγάλες καύλες και τηλέφωνο για συνεύρεση με Ηλέκτρα .
Πραγματοποιήθηκε στον επάνω όροφο.
Με το που μπήκε στο δωμάτιο και με είδε φουλ καυλωμένο μου άρχισε μια πίπα που έχασα τον προσανατολισμό μου. Μου λέει σήμερα είμαι πολύ καυλωμένη.
Σε κάποια στιγμή που πιάνει τον πούτσο με τραβάει και μου λέει έλα πάμε .
Ξάπλωσε στο μασαζοκρεβατο και άρχισα να της γλύφω την μουναρα για περίπου 10 λεπτά ...
Έτρεμε βογκουσε και μου λέει βάλε προφυλακτικό και γάμα με .
Με διπλώσει με τα πόδια της . Κουνούσε την λεκάνη της, την έσπρωχνε πάνω μου , αντί να την γαμάω εγώ με γάμαγε αυτή ....
Χύσαμε μαζί. Έμεινα μέσα της ....
Δεν μου έπεφτε. Βάζω δεύτερο προφυλακτικό και συνεχίζω το κάρφωμα για περίπου 10 λεπτά ακόμα . Σταματάω και της λέω δεν μπορώ άλλο και κάθομαι στον καναπέ . Έρχεται και μου αρχίζει μια πίπα διαστημική. Της λέω μην κουράζεσαι δεν θα χύσω πάλι τόσο γρήγορα. Δεν με άκουσε . Με τελείωσε στην λήξη του ημιχρόνου. Η γλώσσα της είναι όλα τα λεφτά . Όταν την βλέπω να με γλύφει νομίζω ότι είναι σκηνή από ταινία .
Τιμή για μια ώρα φίλε;
 

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Την ΜΙΚΙ την Ρουμάνα την έχει πάρει κάποιος να μου πει εντυπώσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom