Νέα

Jessica/Samantha

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 728
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/jessicasamantha/]Jessica/Samantha[/url]

NITRO  
04/01/07


..Χτυπάω την πόρτα και αυτή ανοίγει χωρίς κανείς να εμφανιστεί από μέσα .
Κοιτάζω από πίσω και τί να δω,μια κοντούλα γύρω στο 1,60 πιτσιρίκα,αδύνατη petite,με χαρούμενα ματάκια ,σχεδόν καθόλου χείλη και μια μύτη που ο ακριβής χαρακτηρισμό της είναι σουβλερή και όχι γαμψή ή μεγάλη.
Τα μαλιά της καστανά και το στήθος ανύπαρκτο κυριολεκτικά μόνο δύο πεταχτές ρώγες επάνω στο κορμί της που εξείχαν.
Μαυρισμένη από solarium Σλοβάκα με κώλο τραβεστί (πονηρούληδες μυημένοι σωστά καταλάβατε με στενή λεκάνη εννοώ)
Γενική εμφάνιση 6,5/10 και αυτό γιατί μου θύμησε την receptionis t του γυμναστηρίου που πηγαίνω και την έχω αποθημένο

Με Αγγλικά επιπέδου you Tarzan me Jane δεν είχα και πολλές επιλογές από το να πάω για ντούς.
Πλύθηκα καλά μπας και είχε μείνει τίποτα από πριν και ξεχύθηκα στο δωμάτιο .
Με το που κάθομαι μπαίνει απευθείας στο ψητό βγάζοντάς μου την πετσέτα και αρχίζοντάς με σε κάτι σιχαμερά γλωσσόφιλα (μπλιάχ)
Με ρίχνει ανάσκελα και αρχίζει να μου ρουφάει τις ρώγες (α ναι ξέχασα να σας πω πως το άρωμά της ήταν πραγματικά αξέχαστο) ενώ με το χέρι της μου τον έπαιζε.
Χωρίς να προλάβω να αντιδράσω σκύβει το παλιοπουτανάκι και μου τον παίρνει στο στόμα ακάπωτο ,κανοντάς μου όμως την κλασσική Σλοβάκικη πίπα (είναι η λεγόμενη αερόπιπα που αντί να κατεβάζεις με το χέρι ,ανεβάζεις )
BBJB 5/10
Μετά από μερικά δευτερόλεπτα αερόπιπας ανεβαίνει από πάνω μου και μου τον αρχίζει πινέλο ακάπωτο ενώ ταυτόχρονα μου πήρε το χέρι και το έσπρωξε βίαια μέσα της πρωσπαθώντας να με κάνει να αγγίξω τον τράχυλο.
Λόγω ευελιξίας στα δάχτυλα (βλέπετε έχω φάει πολύ ξύλο από την μάνα μου να μάθω να παίζω πιάνο από μικρός) μπόρεσα και τρύπωσα το μικρό μου δαχτυλάκι στον κώλο της ώστε να τσεκάρω αντίδραση.
Αν και μικρός και θεόστενος η κοπέλα δεν κολλάει (και μεταξύ μας της αρέσει ο πόνος) και σε παριτρύνει να πας βαθύτερα.
Pregame (νέος όρος) 9/10
Οπως ήταν από πάνω μου σηκώθηκε και μου το έφερε στο πρόσωπο
ζητώντας μου να της το γλύψω.
Οπως έχω ξαναγράψει είναι η ειδικότης μου αφού μετά από τρία χρόνια σχέση με κλειτοριδική γκόμενα είμαι dr.
Σε λίγο και αφού με έχυσε στην μούρη (η βρωμιάρα η ξανθομούνα με το ξυρισμένο αιδοίο) κάθησε επάνω μου αφού μου φόρεσε το προφυλακτικό μου (με ραβδώσεις)
Χτυπήθηκε αρκετά επάνω μου ώσπου με τράβηξε πίσω της και ενώνοντας τα πόδια της με πήρε ξανά μέσα της.Εγώ έγυρα λίγο πίσω για καλύτερη θέα και έβαλα αυτή την φορά τον αντίχειρα στο μικρό της κωλαράκι.
Μετά από αρκετά χτυπήματα επάνω μου και μερικές δυνατές ξυλιές στο κωλαράκι τράβηξα το προφυλακτικά και χωρίς καμμία προφύλαξη την έχυσα στα μούτρα ρε.
Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε μετά από 30' και αφού προηγήθηκε μία φουτουριστική συζήτηση στην οποία κατάλαβα πως η τσατσά του γραφείου τους κοιμώταν στο δίπλα δωμάτιο και πως αυτή ήταν που έστελνε συνέχεια μηνύματα στο κινητό της ,όπως επίσης πως είναι η πρώτη φορά αυτή που κάνει βίζιτες γιατί δεν έχει λεφτα το modeling (για πυγμαίους) στην Σλοβακία ενώ ταυτόχρονα οδηγεί μία BMW X5 !
Το δεύτερο που λέγαμε ξεκίνησε με ποδολαγνεία (φτού) αφού έχει και γαμώ (κυριολεκτικά και ξαναχύνω) τα δάχτυλα η κοπέλα.
Δεν προσπάθησα καν να της τον δώσω στο στόμα αφού από πριν είχα πάρει το μάθημά μου και συνέχισα με all time classic ιεραποστολικό.




jepeto
04/01/07


Jessica απο vicesisters. Ειχα κλεισει 2ωρο αλλα ευτυχως μου ζητησε να το κανουμε 1 ωρα (γλιτωσα 150Ε). Σωμα πολυ αδυνατο φατσα μετρια και η αποκορυφωση τα σιδερακια. Μετρια πιπα και μετριο σεξ.Βαθμολογια  5αρια και αυτα με το ζορι. Απογοητευση…




jepeto
Σεπτεμβρίου 04, 2007


Και μια πληροφορια για σωσιμο μερικων ευρω
ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
Την ειχα συναντησει στο προηγουμενο τουρ της με αλλο ονομα αν θυμαμαι καλα.
Πολυ αδυνατη με ασχημο προσωπο χωρις καθολου καμπυλες με συμετοχη ψυγειου και πιπα αγγαρεια.
Τοτε φορουσε σιδερακια τα οποια δεν φαινοντουσαν στις φωτογραφιες(σιγα μην τα εδειχνε).
Τωρα απο οτι ειδα τα εβγαλε το κοριτσι αλλα οι 3 τελευταιες φωτο ειναι απο τοτε που ειχε ερθει.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom