Νέα

Adrienne (Zuzana)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/adrienne-zuzana/]Adrienne (Zuzana)[/url]

Idromenos
2006/07/06


Adrienne
Είπα να πάρω και εγώ για τα γενέθλια μου μια πορνοστάρ να το γιορτάσω αλλά γκράντε  φεύ δεν ήταν γραφτό να βγει καλή η γιορτή. Η κοπέλα γλυκιά ίδια σχεδόν με τη φωτογραφία και χαμογελαστή. Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο μου πιάνει λίγο κουβεντούλα και μετά με βάζει με το στανιό για μπάνιο παρότι είχα κάνει 3 μπάνια και μοσχομύριζα. Μετά μου κάνει ένα φοβερό μασάζ αρκετά γκαβλωτικό και χαλαρωτικό μαζί το οποίο όμως έφαγε 30-40' από τις δύο πολύτιμες ώρες μου. Έπειτα από αυτό ξεκινάει πίπα αλλά δεν ήθελε να ακούσει για ακάποτη. (ναι και εγώ είμαι υπέρ της καπότας αλλά είπα με την πολυτελείας να κάνω την υπέρβαση). Προσπάθησε να με τελειώσει στη πίπα αλλά δεν οπότε περνάμε στο κύριο πιάτο. Ξενέρα πρώτη και μεγαλύτερη η τύπισα έκανε πρόσφατα σιλικόνη και δεν έβγαζε το στηθόδεσμο με τίποτα. Δεύτερο αν και έλεγε στο σίτε ότι κάνει ποδολαγνία έκανε τη κουφή δύο φορές που το πρότεινα. Επίσης γενικά αρκετές επιθυμίες μου ακόμα και απλές (να τις γλύψω τις ρώγες ή να μου γλύψει τα αρχίδια) τις αρνήθηκε. Κώλο ούτε συζήτηση εδώ το μουνί έδινε με το ζόρι. Γενικά φαινόταν πολύ κουρασμένη και σε συζήτηση μου είπε ότι είχε πολλά ραντεβού...
Ε, αν ήταν να είχα εξυπηρέτηση μπουρδέλου πήγαινα σε μπουρδέλο και γλίτωνα 400 από τα 450... Εν ολίγοις απογοήτευση για τα λεφτά αν και αρκετά GFE στα προκαταρτικά. Μακριά φίλοι μου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom