Νέα

Eκπορνεύονται πάνω από 42 εκ. άνθρωποι σε όλο τον κόσμο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τι ειναι 42 εκατοστα ανθρωποι?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Αν εκπορνεύονται με την θέλησή τους, που συνηθέστατα έτσι γίνεται, που είναι η είδηση δηλαδή;

Σκουπίδια μαζεύουν περισσότεροι και πιο βρώμικη δουλειά είναι και λιγώτερα λεφτά έχει...
 

jefferson

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2011
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω πως δεν είναι κατάλληλος τόπος για ν' αναρτηθεί ένα τέτοιο θέμα. Ολοι είναι συνυπεύθυνοι γι' αυτήν την κατάσταση.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Νομίζω πως δεν είναι κατάλληλος τόπος για ν' αναρτηθεί ένα τέτοιο θέμα. Ολοι είναι συνυπεύθυνοι γι' αυτήν την κατάσταση.

Αχου! Όχι να 'χουμε και τύψεις τώρα!
ΟΛΕΣ οι εκπορνευόμενες που έχω γνωρίσει εγώ με την θέλησή τους έχουν γίνει πόρνες, για τα χρήματα φυσικά και το όνειρό τους είναι να γίνουν μεγαλύτερες και διασημότερες πόρνες!
Και η καλύτερη εξυπηρέτηση που μπορεί να τους προσφέρει κανείς είναι να τις συστήσει σε άλλους υποψήφιους πελάτες.

Όλες λέμε! Μικρές-μεγάλες, μορφωμένες-αμόρφωτες, κλασσάτες-τσόλια κλπ.
 

jefferson

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2011
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0

Αυτό το γράφω σε περίπτωση που σκοπός του θέματος είναι η καταδίκη του φαινομένου από τους αναγνώστες-σχολιαστές-παίχτες.
 
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
:knockinb:Δεν έχω καταλάβει τη διαφορά των υπηρεσιών της πόρνης απο τις υπηρεσίες της κωμμότριας ή της μασέζ, ή της μανικιουρίστας ή της αποτριχώτριας ή της αισθητικού. Ομορφιά και ανακούφιση προσφέρουν όλες. Αν βγούμε απο τα ανθυγειϊνά στεγανά του καθολικισμού και της θρησκοληψίας η πορνεία έπρεπε να παρέχεται επίσημα , με απόδειξη, να φορολογείται και το επάγγελμα να περιλαμβάνεται στα βαρέα και ανθυγειϊνά .
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
42 εκ. ήταν μόνο οι αιτήσεις των Ελληνίδων να παίξουν σε τσόντα της Sirina. Τί λέμε τώρα...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γεια σου βρε αρχηγαρα,,,,,,εμενα ποτε βρε θα με κιτρινισεισ επιτελουσ.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ναναι καλα οι ανθρωποι για να γαμαμε εμεις οι φραγκατοι και να ξεδινουμε.....
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μακαρι να γινουν  100 αρκει να ειναι απο σερβια και πανω
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Αχου! Όχι να 'χουμε και τύψεις τώρα!
ΟΛΕΣ οι εκπορνευόμενες που έχω γνωρίσει εγώ με την θέλησή τους έχουν γίνει πόρνες, για τα χρήματα φυσικά και το όνειρό τους είναι να γίνουν μεγαλύτερες και διασημότερες πόρνες!
Και η καλύτερη εξυπηρέτηση που μπορεί να τους προσφέρει κανείς είναι να τις συστήσει σε άλλους υποψήφιους πελάτες.

Όλες λέμε! Μικρές-μεγάλες, μορφωμένες-αμόρφωτες, κλασσάτες-τσόλια κλπ.

Ντάξει μην έχεις τύψεις , δεν σε υποχρέωσε κανείς, αν και με τον καημό που σε έπιασε να πείσεις αλλήλους για ΟΛΕΣ τις εκπορνευόμενες που έχεις γνωρίσει και μπλα μπλα , μάλλον το΄χεις το θεματάκι σου.

:knockinb:Δεν έχω καταλάβει τη διαφορά των υπηρεσιών της πόρνης απο τις υπηρεσίες της κωμμότριας ή της μασέζ, ή της μανικιουρίστας ή της αποτριχώτριας ή της αισθητικού. Ομορφιά και ανακούφιση προσφέρουν όλες. Αν βγούμε απο τα ανθυγειϊνά στεγανά του καθολικισμού και της θρησκοληψίας η πορνεία έπρεπε να παρέχεται επίσημα , με απόδειξη, να φορολογείται και το επάγγελμα να περιλαμβάνεται στα βαρέα και ανθυγειϊνά .

όλα τα επαγγέλματα είναι βαρέα και ανθυγειινά, :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Σαλονικη παντως μερικα ντελα παραμενουν κλειστα λογο ελειψης προσωπικου
παρακαλουνται οσες ενδιαφερονται να προσελθουν ...

Τωρα που πιασαμε και τους μαφιοζους , μια χαρα 
Ελατε κοριτσια :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom