Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Γρηγορίου Λαμπράκη 132 - Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Terry Meynolds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μια ενημέρωση κάνω απλώς για αυτούς που προτιμούν τον Πειραιά για τις μασαζοαναζητήσεις τους. Δεν είναι καινούριο μαζατζίδικο. Είναι αυτό που βρισκόταν στην Πραξιτέλους 139. Μεταφέρθηκε.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
καμια παραπάνω πληροφορία?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Μια ενημέρωση κάνω απλώς για αυτούς που προτιμούν τον Πειραιά για τις μασαζοαναζητήσεις τους. Δεν είναι καινούριο μαζατζίδικο. Είναι αυτό που βρισκόταν στην Πραξιτέλους 139. Μεταφέρθηκε.

Σερβίρει ροφήματα? Κύρια πιάτα?
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σόρρυ ξέχασα να γράψω είναι στον 5ο όροφο , το κουδούνι γράφει Β2 και είναι η πρώτη πολυκατοικία όπως στρίβουμε αριστερά από τη Βασιλέως Γεωργίου.

Προσφέρει φραπέ στα 60€ και φουλ πρόγραμμα στα 80€. Ποτέ δεν έχω δοκιμάσει το φουλ. Προσωπικά με φραπεδάκι είμαι ικανοποιημένος.
Για περισσότερα μπορείτε να διαβάσετε εδώ
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Aπο ποικιλια τεμαχιων, ηλικιες και εμφανιση πως παμε? Καλο το φραπεδακι αλλα πρεπει να ειναι καλη και η σερβοτορα...  :tits2:
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μέτρα πράγματα φίλε vyzolοver. Από ηλικίες αν εξαιρέσεις την σερίφισσα που πρέπει να είναι γύρω στα 40 παρα κάτι, οι άλλες τρείς είναι γύρω στα 25. Από εμφάνιση ..δεν τις λές και όμορφες... συμπαθητικές..ίσως.. Μόνο μία έχω ξεχωρίσει τη Λίλη η οποία σου τραβάει το βλέμμα με το προκλητικό της ντύσιμο, αλλά και μέσα στο δωμάτιο κάνει φιλότιμες προσπάθειες, επιτρέπει αγγίγματα παντού σου κάνει μασάζ με τα βυζάκια της πάνω σου κλπκλπ. Την τελευταία φορά που πέρασα δεν την είδα.
Όταν θα περάσω από το νέο "κατάστημα" θα σας ενημερώσω για τυχόν αλλαγες
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τηλεγραφικά!
Νέο χώρος (φαίνεται και στο μπάνιο)
Τεμάχια 40- και μια 30.
Φιλότιμες προσπάθειες εντός.
Όχι άλλα σιλικονάτα στήθη με τομή λες και την έκανε χασάπης και όχι χειρούργος.
Τελικώς αδιάφορο!
Εκτονώθηκα άνετα, χωρίς προβλήματα (μα και μου)
 

skordo

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
a kala tora desamai
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Χρόνια Πολλά στους μασαζόφιλους.

Από πρόσφατο πέρασμα...όπως είπε και ο συνάδελφος, το ίδρυμα είναι σίκουελ του ιδρύματος της Πραξιτέλους.

Μπριζολερί χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα, ειδικά άμα σε ξέρουν από Πραξιτέλους.

Οι δίδες: Τατιάνα (κοντοπούτανο, μελαχρινό milf με πεταχτό κώλο), Κατερίνα (early milf από Πραξιτέλους, με τεράστιους βύζους), Σοφία (επίσης από Πραξιτέλους, ξανθιά), μία ακόμα (Ειρήνη νομίζω) και ένα μικρό το οποίο δεν μπόρεσα να τσεκάρω. >:(

Επιεικώς μέτριος χώρος, ένα κοινό μπάνιο, το κτήριο πολύ παλιό.

Από υπηρεσίες, όπως τα είπαν οι προηγούμενοι.

Το κουστούμι 80, αλλά έχω την αίσθηση ότι υπάρχει έδαφος διαπραγμάτευσης.

Γενικά, δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά για όσους (δια)μένουν Πειραιά και πέριξ, είναι μια κάποια λύση.
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Οι δίδες: Τατιάνα (κοντοπούτανο, μελαχρινό milf με πεταχτό κώλο), Κατερίνα (early milf από Πραξιτέλους, με τεράστιους βύζους), Σοφία (επίσης από Πραξιτέλους, ξανθιά), μία ακόμα (Ειρήνη νομίζω) και ένα μικρό το οποίο δεν μπόρεσα να τσεκάρω. >:(
Νέες αφίξεις βλέπω.. Είχα σταματήσει να πηγαίνω εκεί εδώ και μερικές βδομάδες επειδη βαρέθηκα να βλέπω τις ίδιες φάτσες. Ίσως πρέπει να ξανακάνω μια νέα επίσκεψη, μιας και είμαι γείτονας της περιοχής
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Πρόσφατη επίσκεψη. Μέχρι 21:00 τις καθημερινές.
Πήρα Τατιάνα. Εμφανισιακά τίποτα άξιο λόγου.
Μασάζ μέτριο. Φραπεδάκι καλό
Συνολική παραμονή 40 λεπτά με μπάνιο πρίν και μετά.
Κόστος 60 Ευρώ.
Εντυπώσεις γέρνουν προς το αρνητικό. Με τα ίδια λεφτά η Τζόντι κάνει φούλ 60 λεπτο με πολύ καλύτερο μασάζ και φραπεδάκι το γνωστό.

 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
λίγο μετά το πάσχα είχα πετύχει εκείνη την λεσβιόφατσα με το καρφέ μαλλί που ήταν μαζί με μια ρωσίδα θωρηκτό που βαφόταν σαν κλόουν στην η. πολυτεχνείου 80κάτι. πήρα θείτσα για γούστα. έφαγα φόλα. μύριζε σκορδίλα, κ μου βγήκε πολύ gfe κ ερωτιάρα. το μασάζ καλό. μετά άπλωσε πετσέτα κάτω στο πάτωμα ('σπαρτιάτικα'), τσιμπούκι βαθύ, γαμήσι κυρίως από πάνω. στο τέλος έχυσε η κυρία. εγώ ξενέρωσα με όλους αυτούς τους έρωτες κ με τα κιλάκια της που αποδείχτηκαν παραπάνω απ'ότι τα έκοψα με το μάτι. δεν θυμάμαι πόσα ακριβώς έδωσα (60 ή 80) γιατί προσπαθώ να ξεχάσω το όλο εγχείρημα.  
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πέρασα χθες το Σάββατο κατά τη 1 το μεσημέρι. Χτυπούσα αλλα δεν άνοιγαν.. Μήπως έκλεισε και αυτό;
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Υποθέτω οτι το μαγαζί μας άφησε χρόνους.
Χτύπησα σε τρεις διαφορετικές περιστάσεις την ίδια μέρα και δε ελαβα απάντηση καμία.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Υποθέτω οτι το μαγαζί μας άφησε χρόνους.
Χτύπησα σε τρεις διαφορετικές περιστάσεις την ίδια μέρα και δε ελαβα απάντηση καμία.
εκει ειναι αλλα πρεπει να τις πετυχεις σε καλη φαση...ειναι 2...μια χοντρουλα βυζαρου ξανθια, και ενα μελαχροινο αδιαφορο..ρωσιδια και τα 2...αναξια λογου κατ΄εμε....
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει κατι νεοτερο για το εν  λογω ιδρυμα? Ειχα περασει τις προαλλες, χτυπησα, αλλα δεν ειχα απαντηση...
 
OP
OP
T

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Δεν ξερω φιλε. Εχω να πατήσω 1,5 χρόνο εκεί
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Ειναι κανονικα ανοικτα καθημερινα απο 12.00 - 20.00 .Σαβατοκυριακο δεν ξερω γιατι δεν εχω παει ποτε.
Συνηθως ειναι 2 μιλφ προγκιλφ Ρωσιδες με παραπανησια κιλα που ομως τα κανουν ΟΛΑ με 50 ευρω .
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι κανονικα ανοικτα καθημερινα απο 12.00 - 20.00 .Σαβατοκυριακο δεν ξερω γιατι δεν εχω παει ποτε.
Συνηθως ειναι 2 μιλφ προγκιλφ Ρωσιδες με παραπανησια κιλα που ομως τα κανουν ΟΛΑ με 50 ευρω .
Υπαρχει τηλεφωνο αδερφε? εδω μεσα εψαξα, αλλα τιποτα...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom