Νέα

Ήρα λουτρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Συνήθως έχει μεγάλες ηλικίες στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Το ξερω, δε με πειραζουν οι ηλικιες, ειχε πολλους που εψαχναν φιλακια, αγκαλιτσες και αλληλομαλακια, ηθελα πιο χοντρα σκηνικα. Ειναι πως θα κατσει καθε φορα.
Πχ μια φορα ειχα αρχισει γαμησι με εναν και μπηκαν κ αλλοι 2 στη φαση ή αλλες φορες στο dark room που γινεται της πουτανας.
 
OP
OP
xlarg

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Το ξερω, δε με πειραζουν οι ηλικιες, ειχε πολλους που εψαχναν φιλακια, αγκαλιτσες και αλληλομαλακια, ηθελα πιο χοντρα σκηνικα. Ειναι πως θα κατσει καθε φορα.
Πχ μια φορα ειχα αρχισει γαμησι με εναν και μπηκαν κ αλλοι 2 στη φαση ή αλλες φορες στο dark room που γινεται της πουτανας.
Φίλε έχει κουράσει πραγματικά αυτή η μαλακια με τα ποπερς.μικροι μεγάλοι με αυτό το ρημαδι το μπουκάλι όλη την ώρα ρουφάνε.σπαδτικο πολύ με ξενερώνει αφάνταστα
 

scbr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
σκεφτομαι να παω καποια μερα αν εχει και μεγαλους οπως λετε ελπιζω να ειναι καλα
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Εννοείται να πας, αξιζει τον κόπο ακόμα κ ρεπό να πάρεις από δουλειά καποια καθημερινή για να πας
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Φίλε έχει κουράσει πραγματικά αυτή η μαλακια με τα ποπερς.μικροι μεγάλοι με αυτό το ρημαδι το μπουκάλι όλη την ώρα ρουφάνε.σπαδτικο πολύ με ξενερώνει αφάνταστα
συμφωνω, αν και σπανια εχω πετυχει στα ηρα
καποιοι το εχουν συνδεσει με το γαμησι και δε λειτουργουν αλλιως μαλλον
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Θέλω αν μπορεί να μου πει κάποιος τι παίζει στον χώρο αυτό. Επειδή δεν έχω ξαναέρθει εκεί και διαβάζω πολύ γαργαλιστικές ιστορίες θα ήθελα να ξέρω πως κινείσαι εκεί, πρέπει να περάσεις πρώτα από ντους; πριν μπεις στο χαμάμ επίσης τα ρούχα τα αφήνεις και κυκλοφορείς γυμνός; τα κονέ γίνονται δημόσια κάτω από τα βλέμματα άλλων , παίζουν καταστάσεις με περισσότερους ; (παρτουζίτσες) . Ας μου απαντήσει κάποιος και θα προσπαθήσω να έρθω το Σάββατο . Επειδή έχω ακούσει ότι κυκλοφορούν πιο μεγάλοι και επειδή είμαι κι εγώ λίγο μεγαλουτσικος αλλά με τρελά κέφια θα έχω ελπίδα να βρω ενεργητικούς να γιορτάσω την εθνική μας γιορτή;
ΥΓ
Δεν θα προσπαθήσω να σηκώσω σημαία ούτε και κανένα λάβαρο αλλά θα κάνω ότι μπορώ να σηκώσω όσα καβλιά γίνεται και να τα αδειάσω μεσα μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Αν εννοείς χωροταξικά, δεν περνάς από το ντουζ όταν πρωτομπαινεις στο χώρο. Σε ένα σαλονάκι μπαίνεις πρωτα και από εκεί πηγαίνεις πρώτα στο δωματιακι σου η το locker σου (εννοείται πως αξίζει να πάρεις δωματιακι), αφήνεις τα ρούχα σου (έχει και κρεμαστρουλες), βάζεις την πετσετουλα σου στη μέση και προχωράς για παιχνίδι! Ένα ντουζάκι πριν και μετά τη σάουνα καλό είναι (ή σάουνα είναι δίπλα στα ντουζ εξάλλου). Χαμάμ με την έννοια που ίσως το ξέρεις στην Alexander η τη Flex δεν υπάρχει στα Ira. Αλλά στα ντους ένα μερος έχει διαμορφωθεί σα χαμάμ, όπου κάποιος μπορεί να αράξει απόλαμβάνοντας υδρατμούς κ παίρνοντας μάτι.
Παιχνίδι γίνεται παντού σε όλους τους χώρους , με τις πιο χοντρες φάσεις στο μεγάλο dark room, στη σάουνα, αλλά και στο μικρο dark room με τα glory holes. Παίζουν πολύ και τα 'κοζαρισματα' από τις ανοιχτές πόρτες των δωματίων με συνήθως φιλοξενες διαθέσεις :D::wink:. Παρτουζιτσες κυρίως στο μεγάλο dark room, αλλά έχω δει "τριπλετες" και σε δωμάτια
 
Τελευταία τροποποίηση:

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
αύριο πρωί θα πάω με την ελπίδα να έχει αρκετό κόσμο για παρτουζίτσες… πρόθυμος να ρουφήξω πούτσες… να γαμηθώ… να λουστώ με χύσια και με ότι άλλο θελήσουν οι ανώμαλοι γαμιάδες μου…
 

Συνημμένα

  • 9DE172BA-1CE5-4559-9480-78FFA06E26EF.jpeg
    9DE172BA-1CE5-4559-9480-78FFA06E26EF.jpeg
    461,8 KB · Εμφανίσεις: 56

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
περιμένω ψωλές στα λουτράαααα…. υποτακτική πούστρα
 

Fagslut

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Χαίρετε και απο μένα.
Εγώ πρώτη φορά πήγα στην Ήρα πέρσυ τον Ιούνιο,και απο τότε είμαι τακτικός(όσο μπορώ)θαμώνας.Λίγο πολύ ισχύουν τα περισσότερα που διάβασα,σίγουρα είναι με τις μέρες του:Προσωπικά,έχω πάει κάτι άσχετες μέρες και έχω βρει μόνο τρία άτομα και έχει τύχει να περάσω απίστευτα(και να κάνω γνωριμίες που βρισκόμαστε και εκτός),και έχει τύχει κάτι σ/κ,να έχει 30-40 άτομα και να κοιτάζονται όλοι.Μαζεύει κάποιες ηλικίες που είναι κάπως υπερβολικά μεγάλες,ενώ και το γεγονός ότι δεν ανοίγει (έστω κάποιες μέρες) τ'απόγευμα,είναι μείον.Ο "Άραβας" όντως γαμάει(δοκιμασμένο),μέτριος πούτσος,οκ.
 

Konnospav

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Θα επισκευθω την Αθηνα και σκεφτομαι να το δοκιμασω. Εκτος σ-κ δεν μαζευεται κοσμος τις καθημερινες;
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Έχει κόσμο και καθημερινές. Υπάρχουν πολλοί συνταξιούχοι, τουρίστες, ημιαπασχολουμενοι κλπ που έχουν ελεύθερα πρωινά κ επισκεπτονται το μαγαζί...
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Ναι έχει και 60 plus και είναι κ πολύ ντουροι κάποιοι
 

Konnospav

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να εχει κινηση και κοσμο. Και στην φλεξ ακουσα εχει μεγαλες ηλικιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: scbr

Gay_ThRaKi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
7
Πόντοι
0
Έχει κόσμο και καθημερινές. Υπάρχουν πολλοί συνταξιούχοι, τουρίστες, ημιαπασχολουμενοι κλπ που έχουν ελεύθερα πρωινά κ επισκεπτονται το μαγαζί...
Για ποιες ώρες μιλάμε? Θα ήθελα πολύ να τον επισκεφτώ τον χώρο από αυτά που διάβασα.
Ευχαριστώ
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom