Νέα

Ήρα λουτρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Το καλύτερο στο Ήρα είναι που σε χύνουν παντού και μετά πας και κάνεις το μπανάκι σου και μετά καμαρωτός καμαρωτός πας και συνεχίζεις να αδειάζεις ψωλές και μετά πάλι για μπανάκι. Επίσης μου αρέσει που μέσα στο χαμάμ από την πολλή ζέστη χαλαρώνουν τα αρχίδια και μπουκώνεσαι ρουφώνοντας
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Κυριακή μετά τις 12 το μεσημέρι θα ειμαι στα λουτρά έτοιμος για χοντρά ξεφτυλίσματα και ότι άλλο αποφασίσουν οι γαμιάδες που θα βρω εκεί… όποιος άλλος ενδιαφέρεται ας στείλει προσωπικό μηνυμα…
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
52
Like
76
Πόντοι
0
Επίσης μου αρέσει που μέσα στο χαμάμ από την πολλή ζέστη χαλαρώνουν τα αρχίδια και μπουκώνεσαι ρουφώνοντας
Ποιο χαμάμ; Το χαμάμ δεν λειτουργεί εκεί, είναι διακοσμητικό. Μια κλειστοφοβικη σάουνα μόνο έχει...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κυριακή μετά τις 12 το μεσημέρι θα ειμαι στα λουτρά έτοιμος για χοντρά ξεφτυλίσματα και ότι άλλο αποφασίσουν οι γαμιάδες που θα βρω εκεί… όποιος άλλος ενδιαφέρεται ας στείλει προσωπικό μηνυμα…
Πώς ήταν; είχε κόσμο;
Τώρα με τα κρύα οι σάουνες είναι ότι πρέπει....
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
294
Πόντοι
20
Δεν έχω πάει ποτέ σε κάτι ανάλογο.. αύριο ας πούμε νωρίς απόγευμα θα υπάρχει κάποιος τοπ??
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Ποιο χαμάμ; Το χαμάμ δεν λειτουργεί εκεί, είναι διακοσμητικό. Μια κλειστοφοβικη σάουνα μόνο έχει...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Μια χαρά είναι στο μέγεθος να καθόμαστε ο ένας πάνω στον άλλον έτσι πρέπει . Ήξερε ο κατασκευαστής
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Ακόμα με πονάει η κωλοτρυπίδα μου από την παραμονή της Πρωτοχρονιάς στα λουτρά . Έγινε χαμός από τον κόσμο και όλοι ήθελαν να γαμήσουν. Μόλις έδινα το σύνθημα στα ντουζ μου την έπεφταν και ακολουθούσα στα δωματιάκια και μόλις το πνιγαν το κουνέλι ξανά για ντουζ και συνθηματικά σαπούνιζα τα κωλομέρια μου και ξανά σε δωματιάκι και μετά πάλι το ίδιο. Στον τέταρτο και τελευταίο πούτσο που έφαγα , πρέπει να ήμουν τόσο καυλωμένος που έχυνα που με πήδαγε χωρίς να το ακουμπάω καθόλου . Όταν πήρα τον δρόμο για να φύγω έτρεμαν τα πόδια μου από την εξάντληση , αλλά το είχα καταευχαριστηθεί . Παίζει να ήταν η καλύτερη έξοδος για πήδημα όλης της χρονιάς. Ελπίζω το 2024 να με πάει έτσι. Σας εύχομαι καλή χρονιά και ωραία καυλιά στον κώλο μας και για όσους το δίνουν καλά γαμήσια να έχουν .....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.423
Πόντοι
5.097
Τύπε @freegay γαμιωντας σε πήγανε στα λουτρά :zfuck::zfuck:. Ακαποτα λογικά στα στραγγιξαν όλα μέσα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tkis

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Κοίτα αν ο άλλος θέλει να φορέσει προφυλακτικό δεν του χαλάω το χατίρι αν δεν θέλει πάλι δεν χαλάω χατίρια σε κανένα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.423
Πόντοι
5.097
Κοίτα αν ο άλλος θέλει να φορέσει προφυλακτικό δεν του χαλάω το χατίρι αν δεν θέλει πάλι δεν χαλάω χατίρια σε κανένα
Αυτό λέγεται δημοκρατία τύπε :rockon::rockon:, μπράβο και πάλι μπράβο
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
294
Πόντοι
20
Ακόμα με πονάει η κωλοτρυπίδα μου από την παραμονή της Πρωτοχρονιάς στα λουτρά . Έγινε χαμός από τον κόσμο και όλοι ήθελαν να γαμήσουν. Μόλις έδινα το σύνθημα στα ντουζ μου την έπεφταν και ακολουθούσα στα δωματιάκια και μόλις το πνιγαν το κουνέλι ξανά για ντουζ και συνθηματικά σαπούνιζα τα κωλομέρια μου και ξανά σε δωματιάκι και μετά πάλι το ίδιο. Στον τέταρτο και τελευταίο πούτσο που έφαγα , πρέπει να ήμουν τόσο καυλωμένος που έχυνα που με πήδαγε χωρίς να το ακουμπάω καθόλου . Όταν πήρα τον δρόμο για να φύγω έτρεμαν τα πόδια μου από την εξάντληση , αλλά το είχα καταευχαριστηθεί . Παίζει να ήταν η καλύτερη έξοδος για πήδημα όλης της χρονιάς. Ελπίζω το 2024 να με πάει έτσι. Σας εύχομαι καλή χρονιά και ωραία καυλιά στον κώλο μας και για όσους το δίνουν καλά γαμήσια να έχουν .....
Αξίζει δηλαδή?δεν έχω πάει ποτέ
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
769
Κριτικές
15
Like
3.415
Πόντοι
1.436
Κοίτα αν ο άλλος θέλει να φορέσει προφυλακτικό δεν του χαλάω το χατίρι αν δεν θέλει πάλι δεν χαλάω χατίρια σε κανένα
Φίλε θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Χωρίς παρεξήγηση, δεν σε κρίνω, αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Δεν χαλάς χατίρι αν ο άλλος δεν φοράει καπότα όπως λες. Δεν φοβάσαι το AIDS ή/και τα ΣΜΝ;
 
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
787
Πόντοι
81
Φίλε θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Χωρίς παρεξήγηση, δεν σε κρίνω, αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Δεν χαλάς χατίρι αν ο άλλος δεν φοράει καπότα όπως λες. Δεν φοβάσαι το AIDS ή/και τα ΣΜΝ;
και εγω την ιδια απορια εχω
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
και εγω την ιδια απορια εχω
Παιδια, εχουμε 2024, υπαρχει το PREP. Σε προφυλάσσει απο HIV και παραλληλα κανεις εξετασεις ανα τριμηνο για τα υπολοιπα. Αν σας ενδιαφερει το ακαποτο, μιληστε με το γιατρο σας και γενικοτερα πληροφορηθειτε. Ειναι ο μονος τροπος να τελειωνουμε με τoν HIV.
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
294
Πόντοι
20
Παιδια, εχουμε 2024, υπαρχει το PREP. Σε προφυλάσσει απο HIV και παραλληλα κανεις εξετασεις ανα τριμηνο για τα υπολοιπα. Αν σας ενδιαφερει το ακαποτο, μιληστε με το γιατρο σας και γενικοτερα πληροφορηθειτε. Ειναι ο μονος τροπος να τελειωνουμε με τoν HIV.
Μπορείς να πεις δυο λόγια τι είναι αυτό?
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
σκεφτομαι να περασω κατα τις 10 το σαββατο 13/1. θα εχει τιποτα? (κ δινω κ περνω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom