Νέα

Ήρα λουτρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Λοιπόν Σάββατο πρωί γύρω στις 11 επίσκεψη στα λουτρά Ήρα Ομόνοια. Ωραίος χώρος αρκετός κόσμος και καθαρός χώρος.
Μπενω κάνω ένα ντουζακι και μπαίνω σάουνα. Έρχονται 2 -3 κύριοι κάποιας ηλικίας.καθοντε δίπλα ο ένας γλυκοκοιταζε τον πουτσο μου .εγώ κάνω τον Κινέζο και αποχωρεί ένας μετά ο άλλος και βλέπω τον τύπο να μου πιάνει τον πουτσο και να μου χαϊδεύει τα αρχιδια.ε ξεκίνησε μια πίπα τρομερή.μεσα σε 2 λεπτά ήρθαν άλλοι 2 μέσα και έγινε χαμός τρενάκι γαμισια πίπες 69 ένας χαμός τρομερό παιχνίδι που συνεχίστηκε στο δωμάτιο μου γιατί είχαμε γίνει μούσκεμα στην σάουνα. Θα το ξανατιμησω το μαγαζί πέρασα υπέροχα. Το μόνο αρνητικό είναι ότι λειτουργεί μόνο Παρασκευή Σάββατο και Κυριακή
 

Lucien87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Λοιπόν Σάββατο πρωί γύρω στις 11 επίσκεψη στα λουτρά Ήρα Ομόνοια. Ωραίος χώρος αρκετός κόσμος και καθαρός χώρος.
Μπενω κάνω ένα ντουζακι και μπαίνω σάουνα. Έρχονται 2 -3 κύριοι κάποιας ηλικίας.καθοντε δίπλα ο ένας γλυκοκοιταζε τον πουτσο μου .εγώ κάνω τον Κινέζο και αποχωρεί ένας μετά ο άλλος και βλέπω τον τύπο να μου πιάνει τον πουτσο και να μου χαϊδεύει τα αρχιδια.ε ξεκίνησε μια πίπα τρομερή.μεσα σε 2 λεπτά ήρθαν άλλοι 2 μέσα και έγινε χαμός τρενάκι γαμισια πίπες 69 ένας χαμός τρομερό παιχνίδι που συνεχίστηκε στο δωμάτιο μου γιατί είχαμε γίνει μούσκεμα στην σάουνα. Θα το ξανατιμησω το μαγαζί πέρασα υπέροχα. Το μόνο αρνητικό είναι ότι λειτουργεί μόνο Παρασκευή Σάββατο και Κυριακή
Μου αρέσουν ώριμοι 55+ και εύσωμοι...εχει τέτοιους ενεργητικούς?
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Να διορθωσω, μεχρι τις 6 ειναι. Πηγα σημερα και περασα πολυ ωραια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlarg

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
14
Like
556
Πόντοι
311
Ενδιαφέρον και πόσο είναι η είσοδος για όταν κατέβω από βορά μιας και μόνο ένα έχουμε
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Μαύροι ή Άραβες πανε;
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
H εισοδος με ντουλαπακι ειναι 10 ευρω, με ατομικο δωματιο 12, με ατομικο δωματιο και ατομικο λουτρο νομιζω (δεν εχω παρει ποτε) στα 14

Εχω πετυχει μαυρο μια φορα, αλλα γενικα δεν παιζει κατι εξωτικο, εκτος απο τον υπαλληλο που μαζευει τις πετσετες, ο οποιος υποθετω οτι θελει δωρακι για ο,τι περαιτερω
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Λεω να πάω μεγαλο Σάββατο να με σκίσουν και να με χυσουν
 

TaxidiotisAth

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
θα το επισκεπτώ οπως και διποτε θα παρω και δοματειο
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Το ερχόμενο Σάββατο θα πάω και εγώ. Όποιος θέλει να πάμε παρέα ας στείλει pm
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Ψάχνομαι κι εγω να πάω. Παίζουν μεγάλες και χοντρές πουτσες εκει;
 

eoru7

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2022
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά θέλω και γω να παω αυτές τις μέρες. Στείλετε αν σκέφτεστε να επισκεφθείτε σύντομα
 

Tagmpol45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι ο Κώστας, καινούργιος στο forum. Ήμουν τακτικός επισκέπτης στο ΗΡΑ, αλλά λόγω covid σταμάτησα. Σκέφτομαι να πάω την Παρασκευή 24/6 το πρωί. Είμαι 47, ενεργητικός, εύσωμος και τριχωτός. Αναζητώ παθητικό μόνο και εύσωμο. Όποιος θέλει μπορούμε να πάμε μαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom