Νέα

Ήρα λουτρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Το ερχόμενο Σάββατο θα πάω και εγώ Θα είναι η τρίτη φορά και πιστεύω η καλύτερη !!!
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
σε σχέση με το Alexander Sauna ή με το Flex, τι διαφορά έχει αυτό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
σε σχέση με το Alexander Sauna ή με το Flex, τι διαφορά έχει αυτό;
η ηρα ειναι παλαιομοδοτικη και εχει ελαχιστες παροχες σε σχεση με flex και alexander.
επισης, τα λουτρα της ηρας μαζευουν κυριως ωριμες ηλικιες, η μεση ηλικια των θαμωνων ειναι ανω των 50 - καμια σχεση δηλαδη με τη σαουνα alexander που μαζευει κυριως νεαρες ηλικιες
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
η ηρα ειναι παλαιομοδοτικη και εχει ελαχιστες παροχες σε σχεση με flex και alexander.
επισης, τα λουτρα της ηρας μαζευουν κυριως ωριμες ηλικιες, η μεση ηλικια των θαμωνων ειναι ανω των 50 - καμια σχεση δηλαδη με τη σαουνα alexander που μαζευει κυριως νεαρες ηλικιες
νεαρές ηλικίες είναι καλό που μαζεύει αλλά φάσεις γίνονται η όλοι γυροφέρνουν άσκοπα ? ρωτάω...δεν ξέρω...επίσης παίζουν παρτούζες η το όποιο παιχνίδι γίνεται σε καμπίνες ?
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
πηγαινα στα λουτρα προ πανδημιας και δεν εχω εικονα για τη σημερινη κατασταση. παλαιοτερα οι πελατες κατω των 50 ηταν μετρημενοι και σπανιως εβρισκες νεαρους. φασεις (και παρτουζες) γινοντουσαν στο μεγαλο dark room και φυσικα στις ιδιωτικες καμπινες
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
53
Like
76
Πόντοι
0
πηγαινα στα λουτρα προ πανδημιας και δεν εχω εικονα για τη σημερινη κατασταση. παλαιοτερα οι πελατες κατω των 50 ηταν μετρημενοι και σπανιως εβρισκες νεαρους. φασεις (και παρτουζες) γινοντουσαν στο μεγαλο dark room και φυσικα στις ιδιωτικες καμπινες
Έτσι είναι και τώρα ... Πήγα από περιέργεια ένα Σάββατο πριν κάποιες εβδομαδες. Εκτός ότι δεν είχε πολύ κόσμο, ήμασταν 10 ατομα το πολύ, ήμουν ο μόνος κάτω των 40-45.
Μεγάλη καλτίλα... Έχει τους γκέι μιας άλλης εποχής, όπως τους βλέπουμε στις ταινίες του 80 και 90.
Αν κάποιος έχει φετίχ με παππούδες , τότε ειναι το ιδανικό μέρος.
Πάντως παίζουν χοντρές φάσεις, παρτούζες στο dark room και όταν έμειναν 4-5 άτομα παίχτηκε μια τελευταία φάση στις ντουζιέρες
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.031
Πόντοι
441
OP
OP
xlarg

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Λοιπόν συναγωνιστές ρώτησα την Παρασκευή που ήμουν εκεί και μου είπαν ότι επιτρέπεται το ζευγάρι.απλα το μαγαζί δεν μπορεί να πάρει θέση στο τι θα γίνει μέσα.εννοω ότι όλοι στα μπάνια θα είναι για μάτι και μαλακια.και να ξέρει το ζευγάρι ότι οι ηλικίες θα είναι άνω των 45 χρόνων.
 
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
14
Like
34
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστές ρώτησα την Παρασκευή που ήμουν εκεί και μου είπαν ότι επιτρέπεται το ζευγάρι.απλα το μαγαζί δεν μπορεί να πάρει θέση στο τι θα γίνει μέσα.εννοω ότι όλοι στα μπάνια θα είναι για μάτι και μαλακια.και να ξέρει το ζευγάρι ότι οι ηλικίες θα είναι άνω των 45 χρόνων

Λοιπόν συναγωνιστές ρώτησα την Παρασκευή που ήμουν εκεί και μου είπαν ότι επιτρέπεται το ζευγάρι.απλα το μαγαζί δεν μπορεί να πάρει θέση στο τι θα γίνει μέσα.εννοω ότι όλοι στα μπάνια θα είναι για μάτι και μαλακια.και να ξέρει το ζευγάρι ότι οι ηλικίες θα είναι άνω των 45 χρόνων.
Ευχαριστουμε πολυ φίλε !
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
αύριο το πρωί κατά τις 12 θα είμαι στα λουτρά για παρτούζα… όποιος θέλει να έρθει παρέα ας στείλει μήνυμα !!!
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Γεια σας.Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος εδώ...
Τι ώρα κλείνει η σάουνα στο σάιτ διάβασα για 6 το απόγευμα ισχύει
 
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
79
Like
285
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • IMG_20230308_121535.jpg
    IMG_20230308_121535.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 130
OP
OP
xlarg

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.σκεφτομαι πρωινή επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί.γουσταρει κανείς να πάμε παρέα?
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Καθημερινη δεν εχω παει ποτε, συνηθως παω Σαββατο ή Κυριακη που εχει πιο πολυ κοσμο, μπορει να κατεβω αυριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom