Νέα

Ήρα λουτρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tonp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα καινούργιος εδώ! Εμπειρίες από φλεξ?
 

BtmBoy27

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Σκεφτομαι να περασω μια βολτα αυριο το μεσημερι... γνωριζει κανεις αν μαζευει κοσμο τις Παρασκευες?
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
53
Like
76
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς πρόσφατα να μας δώσει μια εικόνα του τι παίζει εκεί;
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Κατάφερες τελικά να πας;
Ναι πήγα τελικά. Λοιπόν, οι τιμές έχουν μείνει ως είχαν δηλαδή 11,13 και 15€ αναλόγως τι θες. Είχε λίγο σχετικά κόσμο, ο οποίος δεν έκανε και πολλά πράγματα. Έχουν προσθέσει δύο glory holes όπου αυτό που θέλει να πάρει πίπα μπαίνει μέσα, κλειδώνει την πόρτα και ο άλλος βάζει το εργαλείο από την τρύπα. Κατά τα άλλα , τα γνωστά !!
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καινούργιος στο forum. Εχω χρόνια να πάω στο Ήρα baths και θα ήθελα να το επισκεφθώ ξανά. Μου θυμίζει (για τους πιο παλιούς) το hamαμ της Ξούθου. Εξακολουθεί να μαζεύει ώριμους άνδρες? Γίνεται παιχνίδι γενικά?
 
OP
OP
xlarg

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Καλημέρα κακός καιρός σήμερα και λέω να πάω στο εν λόγω μαγαζί για μπόλικο παιχνίδι και γαμησι
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καινούργιος στο forum. Εχω χρόνια να πάω στο Ήρα baths και θα ήθελα να το επισκεφθώ ξανά. Μου θυμίζει (για τους πιο παλιούς) το hamαμ της Ξούθου. Εξακολουθεί να μαζεύει ώριμους άνδρες? Γίνεται παιχνίδι γενικά?
Ναι, τα λουτρα της ηρας εχουν πολυ ωριμο πελατολογιο. Οι περισσοτεροι πελατες ειναι μεγαλης ηλικιας 55-60 και ανω. Θα πετυχεις και μερικους κατω των 50 που αναζητουν ωριμες ηλικιες μιας και ειναι το ιδανικο μερος για οσους τους αρεσουν οι ηλικιωμενοι. Τα σαββατοκυριακα παει συνηθως πολυς κοσμος και γινονται φασεις
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Εάν δεν έχω αύριο πολύ δουλειά στο γραφείο και μπορώ να φύγω λίγο νωρίτερα, θα προσπαθήσω να πάω μετά τις 13.00
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Εάν δεν έχω αύριο πολύ δουλειά στο γραφείο και μπορώ να φύγω λίγο νωρίτερα, θα προσπαθήσω να πάω μετά τις 13.00

τα λουτρα ανοιγουν νωρις και κλεινουν νωρις, καλυτερες ωρες για επισκεψη ειναι οι πρωινες (μετα τις 1:30-2:00 μμ αρχιζει και αδειαζει το μαγαζι).
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
τα λουτρα ανοιγουν νωρις και κλεινουν νωρις, καλυτερες ωρες για επισκεψη ειναι οι πρωινες (μετα τις 1:30-2:00 μμ αρχιζει και αδειαζει το μαγαζι).
Ούτως ή άλλως λόγω πολλής δουλειάς σήμερα δεν πήγα τελικά, αλλά το κρατάω αυτό που λες για πιο νωρίς το πρωί:P
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Καλημέρα κακός καιρός σήμερα και λέω να πάω στο εν λόγω μαγαζί για μπόλικο παιχνίδι και γαμησι
φιλε ημουν κι εγω Τεταρτη εκει αν πηγες τελικα. Αναρωτιεμαι αν καναμε κατι μαζι χαχαχαχ
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα το μεσημεράκι μετά από καιρό και πραγματικά πέρασα καλά. Αν και μετά τις 15.00 άρχιζε και αδειαζε, γενικά ο κόσμος κάνει παιχνίδι ακομπλεξαριστα κ πολύ γουστάρω.
Υπεπεσε μάλιστα στην αντίληψη μου (με επιφύλαξη το αναφέρω) οτι 1-2 αγόρια που δουλεύουν εκεί προσφέρουν και ερωτικές υπηρεσίες. Έχει πάει κανείς σας με κάποιο από αυτά τα παιδιά? Ο εύσωμος μελαχρινός παντως που μοιάζει με Άραβα φαίνεται κόλαση!!!
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
O αραβας ειναι πραγματικα κολαση, ειμαι παντα στο τσακ να ρωτησω ποσο παει κλπ.
Σημερα που πηγα ειχε τρελο κοσμο, λιγοι στα γουστα μου ομως
 
OP
OP
xlarg

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Συνήθως έχει μεγάλες ηλικίες στο συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
23
Like
38
Πόντοι
0
O αραβας ειναι πραγματικα κολαση, ειμαι παντα στο τσακ να ρωτησω ποσο παει κλπ.
Σημερα που πηγα ειχε τρελο κοσμο, λιγοι στα γουστα μου ομως
Εάν πηγαίνεις συχνά (λόγω ωραρίου κ υποχρεώσεων δεν μπορώ δυστυχως να πηγαίνω υπερβολικά συχνά στο ira), και μπορέσεις κ μάθεις πόσο πάει και τι ακριβως κάνει, στείλε μου έστω p.m.
Ο τύπος φαίνεται πολύ 'δυνατός'
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Λοιπόν Σάββατο πρωί γύρω στις 11 επίσκεψη στα λουτρά Ήρα Ομόνοια. Ωραίος χώρος αρκετός κόσμος και καθαρός χώρος.
Μπενω κάνω ένα ντουζακι και μπαίνω σάουνα. Έρχονται 2 -3 κύριοι κάποιας ηλικίας.καθοντε δίπλα ο ένας γλυκοκοιταζε τον πουτσο μου .εγώ κάνω τον Κινέζο και αποχωρεί ένας μετά ο άλλος και βλέπω τον τύπο να μου πιάνει τον πουτσο και να μου χαϊδεύει τα αρχιδια.ε ξεκίνησε μια πίπα τρομερή.μεσα σε 2 λεπτά ήρθαν άλλοι 2 μέσα και έγινε χαμός τρενάκι γαμισια πίπες 69 ένας χαμός τρομερό παιχνίδι που συνεχίστηκε στο δωμάτιο μου γιατί είχαμε γίνει μούσκεμα στην σάουνα. Θα το ξανατιμησω το μαγαζί πέρασα υπέροχα. Το μόνο αρνητικό είναι ότι λειτουργεί μόνο Παρασκευή Σάββατο και Κυριακή
α παπαππαπαπαπαπα τι πραματα ειναι αυτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom