Νέα

Εκατερίνμπουργκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
-ο απο πανω σου ειναι!μια χαρα(λεμε τωρα)τον κοβω ,δεν το χει παρει τοσο βαρεως!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εν τω μεταξύ, ο τύπος που άνοιξε το νήμα θα πρέπει να τραβάει τις κωλότριχές του βλέποντας που κατέληξε η κουβέντα  :2funny: :2funny:

Από αναζήτηση πουτάνες στο Εκατερίνμπουργκ,

όπερα!

The beauty of bourdela.com

ΥΓ. Υπάρχει σχέση. και στο Pretty Woman ο "πολύς" Richard Gere πάει την πουτάνα Julia Roberts στην όπερα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Το θέμα με την Κάλας είναι οτι την πετάξαμε, δεν είχε ευκαιρία να αναγνωρισθεί εδώ(σε ποιο κτίριο;) κανονικά έπρεπε να μπορούσε να αναγνωρισθεί εδώ.

Ήταν τεράστιο τό ταλέντο καί τό πάθος της γιά καριέρα, καί εδώ νά υπήρχε αρκετό ενδιαφέρον τήν Σκάλα πάλι θά στόχευε. Ή κυρά Ευαγγελία τήν προόριζε γιά μεγάλα σαλόνια.

Άν είχαμε έλληνες βασιλιάδες καί αυλή εδώ τόν 17ο αιώνα θά είχαμε καί κτίρια καί παράδοση στό λυρικό θέατρο πολύ περισσότερη.
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
στο σπίτι στο οποίο μεγάλωσε το οποίο αν δεν κάνω λάθος είναι στη πατησίων και είναι υπό καταληψη

Το θέμα με την Κάλας είναι οτι την πετάξαμε, δεν είχε ευκαιρία να αναγνωρισθεί εδώ(σε ποιο κτίριο;) κανονικά έπρεπε να μπορούσε να αναγνωρισθεί εδώ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
είχαμε τον σουλτάνο τον μεγαλόπρεπη


Ήταν τεράστιο τό ταλέντο καί τό πάθος της γιά καριέρα, καί εδώ νά υπήρχε αρκετό ενδιαφέρον τήν Σκάλα πάλι θά στόχευε. Ή κυρά Ευαγγελία τήν προόριζε γιά μεγάλα σαλόνια.

Άν είχαμε έλληνες βασιλιάδες καί αυλή εδώ τόν 17ο αιώνα θά είχαμε καί κτίρια καί παράδοση στό λυρικό θέατρο πολύ περισσότερη.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
τυπε εισαι λιγο jay μου φαινεται

όχι ρε συ, γιατί το λες? straight είμαι. και μάλιστα γυναίκα που μπορεί να βγάλει τετοιες νότες από το λαρύγγι της μου βγάζει και πολύ κάβλα και γούστα.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
εδώ η χάρντκορ ποπ:
δεν ξεχωρίζουν καθόλου, το ρώσσικο μόνο γιατί ακούγεται καθαρά η
γλώσσα αλλά όταν τα άκουγα στο ραδιόφωνο χάνω το ποιος είναι
και ας τους ξέρω, ένα ρώσσικο τραγούδι σαν το ζνάεσθ(ξέρεις)
με ποιο μπερδεμένη ομιλία έπεζε πριν ένα χρόνο και δεν κατάλαβα
ότι ήταν ρώσσικο αυτό ήθελα να ποστάρω αλλά δεν ξέρω πως το λένε
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ή κυρά Ευαγγελία τήν προόριζε γιά μεγάλα σαλόνια.

πάντως έχω δει σε ντοκιμαντέρ για την ζωή της οτι την έστελνε και σε γερμανούς αξιωματικούς στην κατοχή η μάνα της (αν αυτή εννοείς με το κυρα Ευαγγελία)

νομίζω είχαν ΤΗΝ κάκιστη σχέση.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Από αναζήτηση πουτάνες στο Εκατερίνμπουργκ,

όπερα!

The beauty of bourdela.com

ΥΓ. Υπάρχει σχέση. και στο Pretty Woman ο "πολύς" Richard Gere πάει την πουτάνα Julia Roberts στην όπερα.
Μαλακοπιτουρας ήταν και λαλακας. Ουτε ενα αμαξι δεν μπορουσε να οδηγησει γιατι ειχε λεβιε ταχυτητων. Μονο για τα καρτ του γκολφ ηταν  :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
στο σπίτι στο οποίο μεγάλωσε το οποίο αν δεν κάνω λάθος είναι στη πατησίων και είναι υπό καταληψη

Είναι μαλάκες στό πολιτισμού διαχρονικά. Δύο φωνές ήταν στόν 20ο αιώνα γιά τό είδος. Ό Καρούζο καί ή Κάλλας. Έπρεπε νά είναι οπωσδήποτε μουσείο της. Δέν θά έχωνε κανά ψιλό κάι τό ίδρυμα Ωνάση άμα τό λομπίζανε λίγο τό θέμα;
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Εν τω μεταξύ, ο τύπος που άνοιξε το νήμα θα πρέπει να τραβάει τις κωλότριχές του βλέποντας που κατέληξε η κουβέντα  :2funny: :2funny:
ας ζήσει το θέμα με το καιρό ίσως μάθω και για το εκατερίνμπουργκ, δεν καίγομαι τόσο δεν θα πάω αύριο όπως είπα στην αρχή μπορεί και να μη φύγω από τη χώρα ούτε για διακοπές ή για μπίζνες οπότε δεν βιάζομαι καθόλου, για άλλα που με καίνε τώρα θα βιαζόμουνα.
όμπιγουάν, δεν πρόσεξα το ροκ.
όσο για την κάλλας δεν λέω το αντίθετο αλλά δεν είχε την ευκαιρία να αναδειχθεί εδώ, ας αναδειχθειόταν και ας έφευγε, δεν θα την πετάγαμε όμως θα είχαμε βοηθήσει την κάλας στην άνοδό της.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
πάντως έχω δει σε ντοκιμαντέρ για την ζωή της οτι την έστελνε και σε γερμανούς αξιωματικούς στην κατοχή η μάνα της (αν αυτή εννοείς με το κυρα Ευαγγελία)

νομίζω είχαν ΤΗΝ κάκιστη σχέση.

Μπαινοβγαίνανε θαυμαστές καί είχαν μάσες από αυτούς, δέν γαμιόσαντε. Ακριβώς τήν μάνα της εννοώ καί ή κάκιστη σχέση έγεινε από τήν πίεση πόυ δέχθηκε από αυτήν. Αλλά καί αυτή είναι πού τήν έκανε τραγουδίστρια.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Μαλακοπιτουρας ήταν και λαλακας. Ουτε ενα αμαξι δεν μπορουσε να οδηγησει γιατι ειχε λεβιε ταχυτητων. Μονο για τα καρτ του γκολφ ηταν  :2funny:

έλα ρε και σύ αμέσως. τον δυσκόλευε ο συμπλέκτης της Lotus.

και μένα μου την δίνουν οι συμπλέκτες των γαλλικών αυτοκινήτων.
 
OP
OP
nikostratos

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
στο propoganda znaesh αυτές οι τρείς είναι οι "καλλιτέχνιδες"? δεν υπάρχει κανένα βίντεο τους να την παίξουμε πριν πάμε για ύπνο απόψε?

:2funny:
Πάρε από εμένα αυτό και κάντο ότι θες:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom